Virág Cukrászda & Kávéház Szeged

Hotel Elixír Mórahalom

Virág Cukrászda & Kávéház Szeged vélemények

Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 186 feltöltött kép
Kiváló 2024. január 19.barátokkal járt itt
Hamár Szeged, VIRÁG CUKRÁSZDA és KÁVÉHÁZ! Városnéző sétánk egy kis sütizéssel - fagyizással zárult, és hát hol máshol ! ? A Klauzál téren található Neobarokk stílusú épület ad otthont nemcsak a cukrászdának, az étteremnek is. Mi a cukrászda részen voltunk, látva a széles választékot, nehezen, de sikerült eldönteni mivel szeretnénk zárni a napot.
Virág Cukrászda & Kávéház Szeged - EgyébVirág Cukrászda & Kávéház Szeged - Külső képVirág Cukrászda & Kávéház Szeged - Étel/italVirág Cukrászda & Kávéház Szeged - Étel/italVirág Cukrászda & Kávéház Szeged - BelsőVirág Cukrászda & Kávéház Szeged - BelsőVirág Cukrászda & Kávéház Szeged - BelsőVirág Cukrászda & Kávéház Szeged - Étel/italVirág Cukrászda & Kávéház Szeged - BelsőVirág Cukrászda & Kávéház Szeged - BelsőVirág Cukrászda & Kávéház Szeged - BelsőVirág Cukrászda & Kávéház Szeged - BelsőVirág Cukrászda & Kávéház Szeged - Külső képVirág Cukrászda & Kávéház Szeged - Külső képVirág Cukrászda & Kávéház Szeged - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 280 feltöltött kép
Kiváló 2022. augusztus 14.a párjával járt itt
Már Budapesten elhatároztam, hogy Szegeden felkeresem a Virág Cukrászdát, mert sok jót olvastam róla. Aznap, amikor ott jártunk, élő zene is volt, a téren nagyon sokan voltak és táncoltak a kellemes retró zenére. Jómagam egy Mont Blanc nevű fagylaltcsodával bírkóztam meg, párom egy kellemes hideg limonádét ivott.
Átlagos 2022. március 22.a párjával járt itt
A régi Virág cukrászdának volt egy különleges vonzereje. Budapest színész elitje minden nyáron itt volt megtalálható. Vagy játszottak, vagy csak a kollégákat akarták megnézni. Szép kulturált a felújított tér, és a Kárász utca, de a felújítás során valami elveszett, a múlt ami egy különleges vonzerő volt!
Kiváló 2022. január 9.gyerekekkel járt itt
A Virág Cukrászda olyan Szegeden, mint Budapesten a Gerbeaud vagy Gyulán a Százéves. Fogalom, történelem és tradíció. Érdekes a cukrászda története is. A csodás neobarokk stílusú épületben 1874-ben nyitották meg először a cukrászdát Allemann és társa cukrászdája néven.
Virág Cukrászda & Kávéház Szeged - EgyébVirág Cukrászda & Kávéház Szeged - EgyébVirág Cukrászda & Kávéház Szeged - EgyébVirág Cukrászda & Kávéház Szeged - EgyébVirág Cukrászda & Kávéház Szeged - EgyébVirág Cukrászda & Kávéház Szeged - EgyébVirág Cukrászda & Kávéház Szeged - EgyébVirág Cukrászda & Kávéház Szeged - EgyébVirág Cukrászda & Kávéház Szeged - EgyébVirág Cukrászda & Kávéház Szeged - EgyébVirág Cukrászda & Kávéház Szeged - EgyébVirág Cukrászda & Kávéház Szeged - EgyébVirág Cukrászda & Kávéház Szeged - EgyébVirág Cukrászda & Kávéház Szeged - EgyébVirág Cukrászda & Kávéház Szeged - EgyébVirág Cukrászda & Kávéház Szeged - EgyébVirág Cukrászda & Kávéház Szeged - EgyébVirág Cukrászda & Kávéház Szeged - EgyébVirág Cukrászda & Kávéház Szeged - EgyébVirág Cukrászda & Kávéház Szeged - EgyébVirág Cukrászda & Kávéház Szeged - EgyébVirág Cukrászda & Kávéház Szeged - EgyébVirág Cukrászda & Kávéház Szeged - EgyébVirág Cukrászda & Kávéház Szeged - EgyébVirág Cukrászda & Kávéház Szeged - EgyébVirág Cukrászda & Kávéház Szeged - EgyébVirág Cukrászda & Kávéház Szeged - EgyébVirág Cukrászda & Kávéház Szeged - EgyébVirág Cukrászda & Kávéház Szeged - EgyébVirág Cukrászda & Kávéház Szeged - EgyébVirág Cukrászda & Kávéház Szeged - EgyébVirág Cukrászda & Kávéház Szeged - EgyébVirág Cukrászda & Kávéház Szeged - EgyébVirág Cukrászda & Kávéház Szeged - EgyébVirág Cukrászda & Kávéház Szeged - EgyébVirág Cukrászda & Kávéház Szeged - EgyébVirág Cukrászda & Kávéház Szeged - EgyébVirág Cukrászda & Kávéház Szeged - EgyébVirág Cukrászda & Kávéház Szeged - EgyébVirág Cukrászda & Kávéház Szeged - EgyébVirág Cukrászda & Kávéház Szeged - EgyébVirág Cukrászda & Kávéház Szeged - EgyébVirág Cukrászda & Kávéház Szeged - EgyébVirág Cukrászda & Kávéház Szeged - EgyébVirág Cukrászda & Kávéház Szeged - Egyéb
2055
2021. október 15.barátokkal járt itt
Vasárnap fordultam meg itt, egy kicsit borongós, szeles napon, jól esett behúzódni a finom, puha környezetbe. Ilyenkor már nem nagyon ülnek kint a teraszokon az emberek, a fázós, gallért felhajtott turisták is megritkulnak, hely bőségesen akad déltájt belül is. Vonzó a süteménykínálat, szép a kialakítás, nyolcan eleszegettünk egy kicsit.
Virág Cukrászda & Kávéház Szeged - Külső képVirág Cukrászda & Kávéház Szeged - BelsőVirág Cukrászda & Kávéház Szeged - BelsőVirág Cukrászda & Kávéház Szeged - BelsőVirág Cukrászda & Kávéház Szeged - BelsőVirág Cukrászda & Kávéház Szeged - BelsőVirág Cukrászda & Kávéház Szeged - Étel/italVirág Cukrászda & Kávéház Szeged - Étel/italVirág Cukrászda & Kávéház Szeged - BelsőVirág Cukrászda & Kávéház Szeged - BelsőVirág Cukrászda & Kávéház Szeged - BelsőVirág Cukrászda & Kávéház Szeged - Külső képVirág Cukrászda & Kávéház Szeged - Külső képVirág Cukrászda & Kávéház Szeged - Étel/italVirág Cukrászda & Kávéház Szeged - Étel/italVirág Cukrászda & Kávéház Szeged - Étel/italVirág Cukrászda & Kávéház Szeged - BelsőVirág Cukrászda & Kávéház Szeged - EgyébVirág Cukrászda & Kávéház Szeged - BelsőVirág Cukrászda & Kávéház Szeged - Belső
2020. augusztus 11.a párjával járt itt
Belül gyönyörűen szép cukrászda, de mindenki kívűl ült a nagy melegben. A pincérhölgy gyors kedves, aranyos. A sütemények egyediek, talán ez is bajom. Semmi ismert sütemény, csak kreációk ismeretlen ízzel. Minazonáltal érdemes kipróbálni. A WC legalább ingyenes , nem úgy mint más éttermekben, pizzázókban...
Gyenge 2019. november 6.a párjával járt itt
Az ember mindig jobbat vár. . . Gondoltam itt az ideje megkóstolni az idei év tortáját, és talán erre legalkalmasabb hely Szeged egyik régi, patinás cukrászdája. Sajnos a torta romlott volt, a tészta elázott és savanyú. Óriási csalódás, amit szerintem egy nevesincs cukrászda sem enged meg magának. . .
2019. augusztus 20.gyerekekkel járt itt
Jó élményünk volt a Virág mind első, mind második alkalommal. Először 2017ben jártam itt a nagyobbik fiammal, a párjával meg a reménybeli apatárssal (akkor ettünk Őrság zöld aranyát is), másodszor a kisebbik fiammal idén januárban.
Vettünk csokibonbont, sütit (lásd a mellékelt számlát) nem vertek ezek egeket, de azért bőven benne voltak a négy pontban. Tetszett a beltér is.
Virág Cukrászda & Kávéház Szeged - Étel/italVirág Cukrászda & Kávéház Szeged - Étel/italVirág Cukrászda & Kávéház Szeged - Étel/italVirág Cukrászda & Kávéház Szeged - BelsőVirág Cukrászda & Kávéház Szeged - BelsőVirág Cukrászda & Kávéház Szeged - Egyéb
2018. szeptember 29.a párjával járt itt
Őszintén szólva nem követtem a szegedi Virág Cukrászdák körüli történéseket, amikor a 90-es években sokat jártam Szegedre a Virág Cukrászda működött, a vele pontosan szemben lévő, mint most láttam, rendkívül fantáziadúsan KIS Virág Cukrászdára keresztelt hely nem. Aztán állítólag a Virág is bezárt, az biztos, hogy most mind a kettő működött.
Kiváló 2018. július 16.barátokkal járt itt
Nagyon hangulatos hely, kellemes zeneszó tiszta, rendezett bel-és kültér, a kiszolgálás kedves és gyors. A sütit és teát fogyasztottunk, minden friss és finom volt.
Plusz pont, hogy mindenhez közel van, egy kis séta a dóm és a Tiszta part is. Mindenkinek ajánlom, mi csak ketten voltunk, de volt mellettünk egy nagyobb társaság, nekik összetolták az asztalokat, rugalmasak és segítőkészek voltak.