Szeged és környéke

Hotel Elixír Mórahalom

Palma Panzió Szeged vélemények

Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2024. március 21.barátokkal járt itt
Kellemes szálláshely. Kedves személyzet. A reggeli pont elég. A szobák árnak megfelelőek. Az ára pedig teljesen kifizethető. Elhelyezkedése szerintem jó.
Átlagos 2019. december 7.a párjával járt itt
Egy éjszakát töltöttünk itt. Előnye,hogy gyalogosan könnyen megközelíthető a belváros,valamint zárt parkolója van. A szállás átlagos,a szobában nagyon meleg van,a reggeliző helységben viszont kabát kellett. Több éjszakára nem maradnék itt. A szoba tisztasága megfelelő,a fürdő nagyon kicsi és kicsit ráférne az alaposabb takarítás. A recepciós úr viszont nagyon kedves, a reggelit is ő készíti.
Kiváló 2019. február 24.egyedül járt itt
Átutazóban töltöttem itt egyedül egy éjszakát. Én meg voltam elégedve a szállással. Tiszta, újszerű, jól karban tartott szobák vannak. A recepciós fiú kedvesen fogadott, sokat segített a közlekedéssel kapcsolatos információk megszerzésében. A szállásról egy barátnőmtől értesültem, akik szintén Szegeden töltenek olykor egy rövid időt, átutazóban.
Gyenge 2016. október 8.a párjával járt itt
2016 nyár elején jártunk itt,egy fiatal hölgy fogadott,rögtön elkérte a szoba árát,a szoba kicsi volt,hűtőszekrény csak a folyosón volt,tv retró,reggel már korán munkások örögtek az ablak alatt,pihenni nem lehetett,háziakkal nem találkoztunk,pedig kocsival beálltunk az udvarba,de a kint lévők nem voltak barátságosak,csak odaszoltak,hogy hova lehet parkirozni.
Kiváló 2013. június 13.a párjával járt itt
2013. májusában a barátommal Szegeden jártunk, a Pálma Panzióban foglaltunk szállást interneten, nagyon kedvező árban. Kedvesen fogadtak. A szállás minden igényt kielégít. A szoba hangulatos és tiszta volt. A tisztaság a panzió többi helyiségére is vonatkozik. A panzió zárt udvarában van a parkolási lehetőség.
Palma Panzió Szeged - Külső képPalma Panzió Szeged - Környék