Science Hotel Szeged ★★★★

Science Hotel Szeged
Science Hotel SzegedScience Hotel Szeged
Science Hotel SzegedScience Hotel Szeged

Science Hotel Szeged bemutatkozása

Szegeden a Science Hotel a stílus, elegancia és a kényelem kedvelői számára kitűnő választás.

Tisza Hotel Szeged - Napi ár reggelivel
2 éjszakás ajánlat
Hotel Elixír Mórahalom

Science Hotel Szeged vélemények

Átlagos 2022. augusztus 14.a párjával járt itt
Érkezéskor rendkívül lassan kezelik az ügyfeleket , az ,hogy előre fizettetnek el nem végzett szolgáltatásért és szállásert az egyáltalán nem korrekt rögtön bejelentkezéskor. A szobában nincs légkondi csak zúg és 29-26 C fok van az felháborító. Szombati érkezés hétfői távozásunkkor nincs karbantartás hétvégén címszóval a recepciós nem csinált semmit csak meghallgatott és kész.
Science Hotel Szeged - Egyéb
Kiváló 2019. november 26.egyedül járt itt
Jó megközelítés, gyönyörű szálloda, kiváló személyzet, maximális ellátás. A hotel minden igényem kielégítette, nagyon kényelmes volt a szoba, a recepcióstól kezdve a szakácsig, takarítóig mindenki kedves, figyelt rám. A reggeli választékos. Üzleti úton voltam itt, és a sok munka ellenére kipihenten távoztam.
Kiváló 2019. október 28.gyerekekkel járt itt
Pozitív: Két 10 év körüli gyerkőccel extra kényelemben volt részünk az egybenyitható superior "családi" szobá(k)ban. A két önálló szoba egybenyitva, remek megoldás és nagyon nagy kényelmet biztosít egy min. 4 fős család számára. A reggeli bőséges és változatos volt, folyamatosan töltötték, nem éreztük semminek a hiányát.
Ezüst fokozatú értékelő
2019. február 15.a párjával járt itt
A szálloda nagyon jó helyen van, pár perc séta a központ, igazából minden elérhető gyalogosan. A szoba egyszerű, szép és tiszta. Az ágy hatalmas, kb 3 méter széles, amit még értelmezni sem tudok, hogy minek, inkább maradna szobában egy kis tér.
Kiváló 2017. október 10.gyerekekkel járt itt
Decemberben voltunk karácsony és szilveszter között, nagyon jól éreztük magunkat. Szép és tiszta szoba, modern környezet. Légkondi van a szobában ami hűt és fűt is igény szerint. Finom reggeli, elegáns környezetben. A személyzet figyelmes és segítőkész. A hotel nagyon jó helyen van, pár lépés a városközpont, az egyetem, a dóm. Nagyon jó a tömegközlekedés is a környéken.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 26 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagság
Átlagos 2017. szeptember 27.a párjával járt itt
Booking. com-on foglaltunk, ahol geniusként korai (12 óra) bejelentkezést jelöltem meg. 13 órakor még nem volt kész a szobánk, úgy, hogy bőven voltak üres szobák egy előző napi csoportos lemondás miatt. Ezt előre jelezték nekem. hogy biztosan nem lesz gond, ha hamarabb megyünk. Végül egy tetőteres szobát kaptunk, ami szörnyű volt.
Bronz fokozatú értékelőNépszerű író - 87 hasznos szavazat
2017. június 24.kollégákkal járt itt
Dolgunk volt Szegeden tudomány-ügyben. Akkor legyen a Hotel Science! A tervezőknek adva volt egy meglehetősen szűk telek-tér,ezt nem sikerült feloldani,ennek érzete áthatja az egész házat. A designe(-fiction-)alapötlet(aminek egyáltalán a léte "fehér-holló-ritkaságú" a honi szállások teljes csillag-tartományában) a különböző tudományágak megjelenítése a hotelben, - ez elég jól sikerült a szobákban,viszont a lobby zavaróan kavalkádos benyomást kelt. - A vendéglátás és a személyzet a besorolásnak megfelelő volt.
2017. május 15.a párjával járt itt
Egy napra foglaltunk szállást ebben a szállóban. A szobák szépek és tiszták voltak, az ágyak jó nagyok voltak. Ami viszont jó lett volna az egy minibár, sajnos ez hiányzott ebből a szobából. A fürdő szép volt, megérkezésünk után akartunk volna tusolni, viszont egy műszaki hibából adódóan éppen nem volt melegvíz de ezt sikerült estére helyreállítani.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már2 évnyi aktív tagság
2017. január 24.a párjával járt itt
A férjem születésnapomra lepett meg egy 4 napos szegedi kikapcsolódással. Interneten keresztül a hotelt választotta szállásul. Megérkezésünkkor nem a kiválasztott szobát kaptuk, melyet rögtön jeleztünk a recepción. A személyzet nagyon kedves volt rögtön kerestek nekünk másik szobát. Az ételek nagyon finomak voltak.
Science Hotel Szeged - SzobákScience Hotel Szeged - Medence/kertScience Hotel Szeged - Szobák
Kiváló 2016. augusztus 17.a párjával járt itt
Jártam már itt, de új arcát ismertem meg Szegednek. Szép, barátságos város és még vannak rejtett tartalékai. A szállásunk a Science hotel volt. Nagyon előnyös az elhelyezkedése, mivel karnyújtánsyira van a központtól, mégis csendes környezetben. A hotelben jó érzés töltött el minket, érezhető a gondos tervezés,párosulva a szép kivitelezéssel.