Tisza Sport Hotel Szeged

Tisza Sport Hotel Szeged
Tisza Sport Hotel SzegedTisza Sport Hotel Szeged
Tisza Sport Hotel SzegedTisza Sport Hotel Szeged

Tisza Sport Hotel Szeged bemutatkozása

A Tisza Sport Hotel (volt Petro Hotel) a Tisza partján, kellemes zöldövezeti környezetben található, néhány percnyi távolságra Szeged belvárosától; a modern stílusú hotel szállodaként, illetve ifjúsági szálláshelyként is üzemel.

A Tisza Sport Hotel legnépszerűbb csomagjai

Tisza Sport Hotel Szeged - Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
2024.10.01-ig
Tisza Sport Hotel Szeged - Pünkösd (min. 1 éj)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2024.08.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Tisza Sport Hotel Szeged vélemények

Átlagos 2023. május 29.a párjával járt itt
Közel a belvároshoz kerestünk viszonylag olcsó szállást. Ez megfelelt a célnak, jól tudtunk jönni-menni autó nélkül is, nem akartunk szenvedni a parkolással, nagyjából közel van a belvároshoz, ami laza sétával innen elérhető könnyedén. A Hotel egyszerű, de tiszta, nincs semmi különös. Szobákhoz tartozik erkély és mi tisztaságot tapasztalatunk.
2022. május 30.a párjával járt itt
Tisztaság, készséges személyzet, kényelmes ágy, jól működő klíma, jól hangszigetelt szoba. Ingyenes parkolás közterületen. A reggelinél a meleg ételeket nem igazán sikerült melegen tartani. A meleg tej kancsóban egy elektromosan fűtött felületen található, amely égési sérülést okozhat.
2021. november 1.a párjával járt itt
Jól megközelíthető helyen van. Közel van a fürdőhöz. Egyszerű, de tiszta, mindennel felszerelt, ami feltétlenül szükséges. A személyzet udvarias,segítőkész. A reggeli bőséges. Egyetlen probléma az étkező mérete, a számos vendég számára kicsi, így zsúfolt a frekventált időszakban. Ez az építész hibája,nem hiszem, hogy lehet rajta segíteni.
Átlagos 2021. április 30.a párjával járt itt
Eléggé elavult a hotel. A klíma annyira hangosan zakatolt, hogy nem pihentünk szinte semmit. A reggeli a legolcsóbb termékekből állt, gyenge volt a kínálat.
2018. szeptember 23.családjával járt itt
Kedves és segítőkész személyzet fogadott minket. A megbeszéltekhez képest hamarabb engedték a parkolást, ami ingyenes. A szoba kényelmes, tiszta és egyszerű. Annyi meglepő, hogy kauciót kérnek a légkondi és a TV távirányítóhoz. Nekünk egy éjszakára pont megfelelő volt. Nem egy modern, kissé visszautazunk az időben, de pont ez benne ami hangulatos.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt márNépszerű író - 31 hasznos szavazat
Szörnyű 2018. június 21.kollégákkal járt itt
A recepción unott, a vendégfogadásra teljesen alkalmatlan nő fogadott minket, előre kérte a szállásdíjat (ezt eddig sehol nem tapasztaltam),de amikor reklamáltunk a szoba megtekintése után, semmit sem tett. A szálláshely felújított, de így is visszataszító, gusztustalan, szinte gyomorforgató. A törülköző olyan, hogy a kutyám alá nem tenném!
2017. február 19.kollégákkal járt itt
Ár érték arányban bőven megfelelő. Egy éjszakát töltöttem a szállón. A recepciós kedves volt. Nem volt előfoglalásunk, mégis hamar talált nekünk megfelelő szobát a szálló jobban szigetelt oldalán. A szoba berendezése nem egy nagy durranás, de klímával felszerelt, tiszta és alvásra alkalmas.
Kiváló 2017. február 9.a párjával járt itt
Nagyon kellemes,barátságos szobát kaptunk, a reggeli bőséges és finom volt. A személyzet kedves ,előzékeny volt.
Közel vannak a fürdők, az Anna fürdő 2017. január 1-én is nyitva volt nagy örömünkre.
Gyalog is könnyen el lehet jutni. A hotel szép környezetben van, télen is érdemes a környéken sétálni és a nyugodt,hangulatos szálláson pihenni, kikapcsolódni.
Bronz fokozatú értékelőNépszerű író - 24 hasznos szavazat
Szörnyű 2016. október 3.a párjával járt itt
Már a megérkezésünk érdekes volt. A köszönés nem az erős oldala a recepciósoknak, udvariatlanul [moderálva - a szerk. ] viselkednek,a vendéget gyakorlatilag levegőnek nézik, de a szállás díját tudják előre kérni. Mondjuk utólag érthető, majdnem elmenekültünk! A szoba koszlott, az ágynemű tré, az ágyak elcsúszkálnak a padlón.
Kiváló 2016. szeptember 5.családjával járt itt
Nagyon tetszett a csend és,hogy minden közel volt. Mindenkinek tudom ajánlani. Kedves volt a személyzet is. Nagyon csöndes szálloda. Minden igényt kielégített azért az áréert amit fizettünk. Máskor is ezt a helyet fogjuk választani. Gyönyörú a közelben lévő Liget és nagyon közel volt a Napfény fürdő komplexus is.
Tisza Sport Hotel Szeged - Külső képTisza Sport Hotel Szeged - Külső kép
Tisza Sport Hotel Szeged a térképen
6726 SzegedSzent-Györgyi Albert u. 42.
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Parkolás a szálloda előtt, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Garázs, nem őrzött: 2000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
Kisállat bevihető
• Macska: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Kis testű kutya: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség