Adria Fagyizó Székesfehérvár

Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Adria Fagyizó Székesfehérvár vélemények

Átlagos 2020. július 26.egyedül járt itt
Van egy kissé trágár medvés vicc, aminek az a csattanója, hogy vadász, vadász te szpn jársz ide. Hát jogos e felvetés az albán fagyikkal és pékségekkel kapcsolatban. Ha az ember tudja, milyen, minek megy oda? A helyzet az, hogy van pár fagyi, ami azért nem rossz itt, megérdemel 3 pontot.
Adria Fagyizó Székesfehérvár - Étel/italAdria Fagyizó Székesfehérvár - Étel/italAdria Fagyizó Székesfehérvár - EgyébAdria Fagyizó Székesfehérvár - Étel/italAdria Fagyizó Székesfehérvár - Külső képAdria Fagyizó Székesfehérvár - Külső képAdria Fagyizó Székesfehérvár - Étel/italAdria Fagyizó Székesfehérvár - Külső kép
Szörnyű 2020. április 20.a párjával járt itt
A tölcsérben találtunk valamit. Visszamentünk megmutatni. A pultos azt mondta beszéljük meg a főnökkel, aki persze magyarul nem tudott. Kivette fotózgatta az összeégett dolgot. Aztán hogy megnyugtasson minket beleharapott hogy nincs probléma. De egy elnézést vagy sajnáljuk jobban oda fogunk erre figyelni, az nem hagyta el a száját.
2019. július 31.gyerekekkel járt itt
Folyamatosan sok a vendég, félre is toltak minket akik utánunk jöttek hogy bejussanak. A sok vendég miatt gyors a kiszolgálás, ezért elég személytelen. Hatalmas,túlzóan nagy adag a fagyi,a gyerekadag is nagyobb,mint máshol a normál. 2 gombócot felnőtt létünkre sem tudtunk elfogyasztani. Sajnálom hogy nincs diabetikus választék. Van kinti ülőhely,de nem sok.
Szörnyű 2019. április 14.egyedül járt itt
A helyi albán fagyizó a belvárosban, a Liszt Ferenc utcában, az Országalma és a Művelődési Központ közelében. Egy kapualjban kialakított kis beugró az egész, a pultnál rendelés, kiszolgálás nagyüzemben, de a teraszon elég sok asztalt, széket tettek ki napernyőkkel, ennek ellenére sokszor így sincs szabad hely, mert az olcsóság tömegeket vonz, a minőség pedig sajnos ennyi sok embernek mit sem számít.
Adria Fagyizó Székesfehérvár - EgyébAdria Fagyizó Székesfehérvár - Külső képAdria Fagyizó Székesfehérvár - Külső kép
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márFelfedező - 34 helyen első értékelőNépszerű író - 20 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 105 feltöltött kép
Gyenge 2018. február 3.barátokkal járt itt
Az igaz, hogy a fagylaltadag hatalmas és krémes, az ára meg alacsony, de a minősége ezt rögtön megmagyarázza. Bármilyen fagylaltot vettem idáig, mindegyiknek "egyeníze" volt kisebb-nagyobb aroma- és színeltérésekkel. A fagylalt lenyelése után a szájpadlásomra kellemetlen margarinszerű anyag tapadt. No comment.
Nem ajánlom. Az ára pontosan megfelel az értékének.
Kiváló 2016. július 24.a párjával járt itt
Párommal szombaton megkóstoltuk az Adria fagyizó termékeit. Csak úgy megszokásból két-két gombóccal kértünk, aztán alig tudtuk megenni. Sokan vádolják őket, hogy: Csöpögős, folyós a fagyi. A vitát úgy zárnám le, hogy dupla mennyiséget kétszer annyi ideig tart nyalni. Ha Székesfehérváron van dolgunk, akkor mindenképpen vissza fogunk térni az Adria fagyizóba.
Adria Fagyizó Székesfehérvár - Külső képAdria Fagyizó Székesfehérvár - BelsőAdria Fagyizó Székesfehérvár - BelsőAdria Fagyizó Székesfehérvár - BelsőAdria Fagyizó Székesfehérvár - BelsőAdria Fagyizó Székesfehérvár - BelsőAdria Fagyizó Székesfehérvár - Étel/italAdria Fagyizó Székesfehérvár - Külső képAdria Fagyizó Székesfehérvár - Külső képAdria Fagyizó Székesfehérvár - Külső képAdria Fagyizó Székesfehérvár - Külső képAdria Fagyizó Székesfehérvár - Külső képAdria Fagyizó Székesfehérvár - Belső
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. október 15.a párjával járt itt
Mindig betérünk, ha a környékén járunk. Hatalmas adag 200 Ft-ért, és nagyon finom annak aki szereti a tejszínes ízeket. Jégdarabokat még soha nem találtunk benne. Nyugodtan lehet vele sétálni, nem folyik az ember kezén végig. A gyümölcsösek is finomak, természetesen nem tiszta gyümölcsből vannak, mint ahogy máshol sem. Mindig hosszú sor áll, de a kiszolgálás gyors és kedves.
Átlagos 2015. október 14.egyedül járt itt
Népszerű fagylaltozó Székesfehérvár szívében, kellemes terasszal kiegészítve, mely megmutat valamit a belváros patinájából.