M7 Bistro Székesfehérvár

M7 Bistro Székesfehérvár
M7 Bistro SzékesfehérvárM7 Bistro Székesfehérvár
M7 Bistro SzékesfehérvárM7 Bistro Székesfehérvár

M7 Bistro Székesfehérvár bemutatkozása

Az M7 Albapark modern autópálya-étterem a balatoni sztráda fehérvári (60-as) pihenőjében.
Szolgáltatásaink:
Az étteremben:
- légkondicionált vendégtér,
- baba-mama szoba, babaszék,
- mosdó mozgáskorlátozott és idős vendégeink részére,
- zuhanyzó,
- különterem bérlési lehetőség (kb.

Hotel Platán Székesfehérvár - Pihentető napok Székesfehérváron fürdőbelépővel
Pihentető napok Székesfehérváron fürdőbelépővel
Hotel Platán Székesfehérvár
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred - Hajókázás a Balatonon
Hajókázás a Balatonon
04.22-10.11.
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred

M7 Bistro Székesfehérvár vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márFelfedező - 23 helyen első értékelőNépszerű író - 90 hasznos szavazat
2022. augusztus 15.a párjával járt itt
Férjemmel kettesben utaztunk haza és mindenképpen terveztük, h. megállunk kb. félúton ebédelni. Ő mondta, h. már kamionnal megállt itt enni, ezért választottuk a helyet. Parkolási lehetőség nagyon jó és vasárnapi nap ellenére az étteremben is viszonylag hamar megkaptuk, amit választottunk, gördülékenyen ment a kiszolgálás.
M7 Bistro Székesfehérvár - Étel/italM7 Bistro Székesfehérvár - Étel/ital
2076
Átlagos 2018. július 11.a párjával járt itt
Itt szoktak megéhezni az emberek. A gyerekek idáig bírják pisilés nélkül, az autókba néha benzin kell, az étterem meg már nagyon régóta lapul a benzinkút háta mögött. Kicsit megváltozott a neve, de ugyanaz még most is. Nem olyan szép, mint egy Marché, de nem is olyan drága, sőt! Korrekt kínálat, picit retro hangulat, de van minden, ami egy ebédhez kell, még WC is. És nem külön pénzért. Presszó részleg is egészen emberi, kulturált.
M7 Bistro Székesfehérvár - Külső képM7 Bistro Székesfehérvár - Külső képM7 Bistro Székesfehérvár - Étel/italM7 Bistro Székesfehérvár - Étel/italM7 Bistro Székesfehérvár - Mosdó
Kiváló 2017. augusztus 15.a párjával járt itt
Mihelyt tehetjük újra visszatérünk.Az ételválaszték nagyon rendben volt.A kiszogálás csupán percekben volt mérhető.
Összeségében teljesen elégedettek voltunk.
Átlagos 2017. augusztus 14.barátokkal járt itt
Csak egy sima menűt szerettünk volna ebédelni. Nos ez nem sikerült,mert csak fél 12-től van menü. A választott étel átlagon aluli volt sajnos,a tepsis burgonya szénné égetve,,ehetetlen. A "pékné módra" husi is jól megsütve,nehogy meg lehessen rágni.
Lehet hogy csak én választottam rosszul,de túl drága volt a minőséghez képes.
Kiváló 2016. december 19. járt itt
A hely tágas, így nem lett tipikus étterem szagunk, a berendezés modern, ízléses, a személyzet pedig nagyon kedves volt. Itt mindenki megtalálja az ízlésének valót: magyaros készételek, rántott vagy grillezett húsok mellett vannak izgalmas zöldséges, tésztás ételek is és persze finom levesek. -minden ízlett, amit választottunk.
Kiváló 2014. június 3., kollégákkal járt itt
Ha valóban ebédelni szeretnél: gyorsan elkészült, házias, magyaros, és európai konyhának megfelelő ételek, végre saláták is. Kész ételek, és helyszínen készült ízletes étkek egyaránt megtalálhatóak, ár/érték arányban a legjobb:-)
Van választék , és te is kérhetsz, amit szeretnél. Én grill húst ettem, előttem sütötték pillanatok alatt:-)
Kiváló 2014. január 16., csoporttal járt itt
Egy útszéli étteremről nem sok jó véleménye van az embereknek. De szerencsére vannak kivételek,amelyek megváltoztatják a véleményt. Igaz ez jórészt a vezetőnek Sz. Attilának tudható be. A személyes kedvessége,a vendégekkel való kapcsolat tartás és nem utolsó sorban a jó és gyors ellátása egy busszal érkező csoportnak.
2014. január 2.gyerekekkel járt itt
Bár tálcás rendszer, az ételek finomak,a választék széles, a környezet kulturált, tiszta, a személyzet kedves. A hely meglehetősen bababarát. Van külön pelenkázóhelyiség, mindennel ami csak kellhet.
Sok kényelmes plusz szolgáltatást nyújtanak az átutazóknak, hivatásos sofőröknek, de nem csak nekik ajánlom. Nem egy klasszikus étterem, de az étel minőségi.
M7 Bistro Székesfehérvár a térképen
8000 SzékesfehérvárM7 autópálya 60. kilométer
• ingyenes WIFI • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • zártkörű rendezvény lehetősége
H-Szo
V