bEAT Székesfehérvár

CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

bEAT Székesfehérvár vélemények

Kiváló 2022. szeptember 15.családjával járt itt
A hely belső terei nagyon ízlésesek, jó hangulatúak. A kiszolgálás abszolút csillagos ötös! A felszolgálók kedvesek voltak, az ételekkel kapcsolatos kérdéseinkre azonnal készséggel válaszoltak. Az ételek gusztusosak, nagyon ízletesek és rendkívül finomak voltak, akárcsak az italok. Ár-érték arányban tökéletes. Mindennel nagyon elégedettek voltunk! :)
Kiváló 2022. június 17.a párjával járt itt
A választék nem hatalmas, de amit kóstoltunk nagyon finom volt. Vadas marha és a bécsi szelet is hihetetlen finom volt. A tálalás is nagyon szép volt, ügyes a szakács. Pincérek barátságosak, nem kellett várni, hogy észrevegyék, ha valamire szükségünk volt. Máskor is jövünk! :)
bEAT Székesfehérvár - Egyéb
Kiváló 2021. augusztus 22.barátokkal járt itt
Véletlen szerű kiválasztás alapján, ma két barátommal beugrottunk egy ebédre! "Arcul ütött" az elmény! Eddig soha nem tapasztalt kedvességgel, udvariassággal, minőségi felszolgálással kaptam, kaptuk szembe magunkat! A ételek fantasztikusan néztek ki, az ízüket pedig nem lehet leírni!
Kiváló 2020. június 22.családjával járt itt
Másodszor ettünk itt. Telefonáltunk, tíz perc múlva ott voltunk, kedvesen fogadtak. Megint megállapítottuk, hogy a felszolgálók úgy tudnak beszélni az ételekről, hogy aki nem éhes, annak is csurog a nyál a szájában. És nem túlzás, amit mondanak. Tényleg nagyon finomakat ettünk, ittunk. Az adagok pont jók, se nem kevés, se nem sok, gusztusosan tálalva.
2020. január 5.családjával járt itt
Zalakarosról tartottunk hazafelé Budapestre, december 26-án. Éppen ebédidő tájkán érkeztünk Székesfehérvár magasságában, lekanyarodtunk hát az autópályáról. Az általunk ismert éttermek közül az egyik telt házas volt, a másik zárva volt ezen az ünnep napon. A világhálón találtuk meg ezt az éttermet, a város második legjobb étterme címszó alatt.
bEAT Székesfehérvár - Belső
Kiváló 2019. augusztus 12.a párjával járt itt
Először jártam itt ,de az biztos hogy vissza fogok jönni rendszeresen ! Kiszolgálás ,hely minősége és tisztasága és nem beszélve az ételröl valami fantasztikus!!! CSAK AJÁNLANÁM MINDENKINEK!
Kiváló 2019. március 16.családjával járt itt
Meglepetés:
1. Miért nincs ott a legjobb vidéki vendéglők toplistáján? 2. Semmitmondó épület a lakótelep szélén, főút mellett. Nem néznéd ki belőle, mit tud. Guglibarátunk segítségével találtam rá, tehát kicsit vakszerencse volt. Jobb, mint gondoltam, azzal együtt, hogy jó értékeléseket kapott eddig is.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márFelfedező - 34 helyen első értékelőNépszerű író - 20 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 105 feltöltött kép
Kiváló 2018. december 25.barátokkal járt itt
Külföldi vendégekkel tértünk be az étterembe, mert hallottuk, hogy a Moór@Moór-séfpáros nagyon színvonalas ételeket kreál. Nem csalódtunk. Mindegyik hagyományosnak tűnő étel újragondolt. Ízvilágában hasonlít, de fantasztikus ötletekkel kiegészített. Ez vonatkozik a tálalásra, köretekre, konyhatechnikai eljárásokra, kiegészítő hozzávalókra.
bEAT Székesfehérvár - Étel/italbEAT Székesfehérvár - Étel/italbEAT Székesfehérvár - Étel/italbEAT Székesfehérvár - Étel/ital
Kiváló 2018. december 6.a párjával járt itt
Férfiasan bevallom, hogy én bizony a telefonomon "meggúgliztam" a címben szereplő gado-gado jelentését. Nagy lebőgés lett volna párom előtt. Most már tudom. Hát ez egy csodálatos hely! Ide vendégeket fogok vinni . . . . csak győzzem kifizetni. Mert ugye az árak meglehetősen borsosak. Az étlapon klasszikus, exotikus és újragondolt ételek hatalmas választéka. Az ételek finomak, a személyzet pedig előzékeny.
bEAT Székesfehérvár - Étel/ital
Kiváló 2018. november 30., kollégákkal járt itt
Profi kiszolgálás, udvarias felkészült pincérek. Fantasztikus ételeket készítenek és nem kell sokat várni. Kellemes környezet, ízléses berendezés. Jó hangulat.