Cukormentes Cukrászda (Székesfehérvár) Székesfehérvár

4,7
a 126 székesfehérvári étterem közül
cukrászda, fagyizó, kávézó - kávéház, teázó - teaház
Cukormentes Cukrászda (Székesfehérvár) Székesfehérvár
Cukormentes Cukrászda (Székesfehérvár) SzékesfehérvárCukormentes Cukrászda (Székesfehérvár) Székesfehérvár

Hotel Platán Székesfehérvár - Pihentető napok Székesfehérváron fürdőbelépővel
04.22-10.11.
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred

Cukormentes Cukrászda (Székesfehérvár) Székesfehérvár vélemények

Kiváló 2019. május 5.a párjával járt itt
Szeretlek ide járni mert cukorbetegség ellenére ehetek finom dolgokat.Fagyi , süti kávé .
2017. február 7.egyedül járt itt
A székesfehérvári Cukormentes cukrászda beltere nem különösebben hangulatos, de tiszta és rendezett. A pultos hölgy rendkívül kedves, érdeklődő, kommunikatív mosolygós, szép lenne ha ezt általánosnak mondhatnánk a vendéglátóipari egységeknek.
A pultban megszokott sütemények sorjáznak, jómagam egy rafaello golyót és egy meggyes muffint kértem, előbbi 120 ft volt, utóbbi 290.
Korrekt ízletes volt mindkettő.
Tisztes négy pont.
Cukormentes Cukrászda (Székesfehérvár) Székesfehérvár - Étel/italCukormentes Cukrászda (Székesfehérvár) Székesfehérvár - Étel/italCukormentes Cukrászda (Székesfehérvár) Székesfehérvár - BelsőCukormentes Cukrászda (Székesfehérvár) Székesfehérvár - Külső képCukormentes Cukrászda (Székesfehérvár) Székesfehérvár - EgyébCukormentes Cukrászda (Székesfehérvár) Székesfehérvár - EgyébCukormentes Cukrászda (Székesfehérvár) Székesfehérvár - Étel/ital
Kiváló 2016. november 21.a párjával járt itt
Manapság, mikor nagyon sokan rászorulnak, vagy egyáltalán csak akarnak cukormenteset enni. Én az autóból vettem észre és leparkolás után visszamentünk párommal. Itt minden cukormentes - bizonyos sütemények ezen felül paleo/gluténmentes/laktózmentes/tejmentes. Vásárlásunk elviteles volt.
Cukormentes Cukrászda (Székesfehérvár) Székesfehérvár - BelsőCukormentes Cukrászda (Székesfehérvár) Székesfehérvár - Étel/italCukormentes Cukrászda (Székesfehérvár) Székesfehérvár - BelsőCukormentes Cukrászda (Székesfehérvár) Székesfehérvár - Étel/italCukormentes Cukrászda (Székesfehérvár) Székesfehérvár - BelsőCukormentes Cukrászda (Székesfehérvár) Székesfehérvár - BelsőCukormentes Cukrászda (Székesfehérvár) Székesfehérvár - Külső képCukormentes Cukrászda (Székesfehérvár) Székesfehérvár - Étel/italCukormentes Cukrászda (Székesfehérvár) Székesfehérvár - Egyéb