Damniczki Cukrászda és Cukrászműhely Székesfehérvár

4,4
a 126 székesfehérvári étterem közül
cukrászda
Damniczki Cukrászda és Cukrászműhely Székesfehérvár
Damniczki Cukrászda és Cukrászműhely SzékesfehérvárDamniczki Cukrászda és Cukrászműhely Székesfehérvár

Hotel Platán Székesfehérvár - Pihentető napok Székesfehérváron
CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Damniczki Cukrászda és Cukrászműhely Székesfehérvár vélemények

Kiváló 2019. január 13.egyedül járt itt
Kedves tulajdonos! Közösségünk 2014 óta folyamatosan írja a jobbnál jobb bírálatokat és Ön ezt nem is látja. Kérem töltse ki az adatlapot! Ez amolyan költői bevezető volt, hiszen most sem fogja olvasni. Szóval most, hogy gyakran megyek Fehérvárra, végre megálltam a sokat dícsért lokál előtt.
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 41 hasznos szavazat
Gyenge 2018. november 4.barátokkal járt itt
Damniczki fagyi rajongóként nagyon örültem, hogy a belvárosban is nyílt üzlet. Így jártam-keltemben betérhetek egy kiváló fagyira. A kedvenceim a pisztácia, a vörösboros málna és a tökmag. A nyitáskor megkóstoltam a dobos tortát, szuper volt. Mivel vendégeink "igazi" dobost szerettek volna enni, így egyértelmű volt számomra, hogy a Damniczki cukrászdába megyünk.
Kiváló 2018. november 3.családjával járt itt
Fehérvári kirándulásom során jártunk itt édesanyámmal. Már ismertük a Damniczki féle cukrászatot. Mikor megláttuk hogy itt is van boltjuk betértünk. Én vörösboros-málnás süteményt ettem anyám pedig fagylaltot evett. A sütemény zseniális volt. A fagyi is finom volt bár nekem kicsit mű volt. Lehet mert hozzászoktam már a Gyáli fagyihoz.
Kiváló 2018. június 10.egyedül járt itt
A Damniczki név, mióta meglátogattam kb. 3 éve, nem sokkal nyitás után a budapesti egységet, a minőséggel volt azonos számomra. Őszintén szólva, nem tudtam, hogy a cég gyökerei Székesfehérvárra vezetnek. Midőn Várpalotáról Fehérvárra vezetett az utam s a város szélén egy Damniczki nevű cukrászdára lettem figyelmes, nem volt kétséges, hogy megállok és benézek.
Kiváló 2016. március 15.a párjával járt itt
Telefonon rendeltem a húgom születésnapjára tortát. Bátran ajánlom a Damniczki Cukrászdát mindazoknak, akik szeretnének örömet szerezni családtagjuknak, de mindezt a legkisebb rizikófaktorral kívánják megoldani. :)
Szeretnék megnyugtatni mindenkit, hogy a tapasztalatom nagyon pozitív volt mind az elkészült torta minőségével, mind a telefonon rendelést felvevő kolléganő figyelmességével kapcsolatban.
Damniczki Cukrászda és Cukrászműhely Székesfehérvár - Étel/ital
Kiváló 2015. március 1.egyedül járt itt
A Damniczki cukrászda Székesfehérváron már szinte fogalom, melyet egy helyi cukrász-família vezet. Csak a fagyikat volt szerencsém megkóstolni, a sütik majd legközelebb kerülnek sorra. A fagylaltok között rengeteg különleges, izgalmas, esetenként meghökkentő ízt lehet kipróbálni, olyanokat is, amilyeneket máshol még nem is láttam.
Damniczki Cukrászda és Cukrászműhely Székesfehérvár - MosdóDamniczki Cukrászda és Cukrászműhely Székesfehérvár - Étel/italDamniczki Cukrászda és Cukrászműhely Székesfehérvár - Étel/italDamniczki Cukrászda és Cukrászműhely Székesfehérvár - Étel/italDamniczki Cukrászda és Cukrászműhely Székesfehérvár - Étel/italDamniczki Cukrászda és Cukrászműhely Székesfehérvár - Étel/italDamniczki Cukrászda és Cukrászműhely Székesfehérvár - BelsőDamniczki Cukrászda és Cukrászműhely Székesfehérvár - BelsőDamniczki Cukrászda és Cukrászműhely Székesfehérvár - EgyébDamniczki Cukrászda és Cukrászműhely Székesfehérvár - BelsőDamniczki Cukrászda és Cukrászműhely Székesfehérvár - EgyébDamniczki Cukrászda és Cukrászműhely Székesfehérvár - Étel/italDamniczki Cukrászda és Cukrászműhely Székesfehérvár - Étel/italDamniczki Cukrászda és Cukrászműhely Székesfehérvár - Étel/italDamniczki Cukrászda és Cukrászműhely Székesfehérvár - Étel/italDamniczki Cukrászda és Cukrászműhely Székesfehérvár - Étel/italDamniczki Cukrászda és Cukrászműhely Székesfehérvár - Étel/italDamniczki Cukrászda és Cukrászműhely Székesfehérvár - Étel/italDamniczki Cukrászda és Cukrászműhely Székesfehérvár - Étel/italDamniczki Cukrászda és Cukrászműhely Székesfehérvár - Étel/italDamniczki Cukrászda és Cukrászműhely Székesfehérvár - Étel/italDamniczki Cukrászda és Cukrászműhely Székesfehérvár - Külső képDamniczki Cukrászda és Cukrászműhely Székesfehérvár - Étel/italDamniczki Cukrászda és Cukrászműhely Székesfehérvár - Étel/italDamniczki Cukrászda és Cukrászműhely Székesfehérvár - Étel/italDamniczki Cukrászda és Cukrászműhely Székesfehérvár - Étel/italDamniczki Cukrászda és Cukrászműhely Székesfehérvár - Étel/italDamniczki Cukrászda és Cukrászműhely Székesfehérvár - Étel/italDamniczki Cukrászda és Cukrászműhely Székesfehérvár - Étel/italDamniczki Cukrászda és Cukrászműhely Székesfehérvár - Külső kép
2014. január 2.gyerekekkel járt itt
Székesfehérváron 2 helyen található Damniczki cukrászda. Az egyik, az első,a nagyobb, a gyerekbarát, a városból kifelé haladva főútvonal mentén, a másik pedig a belvárosban. Mindenképpen érdemes betérni hozzájuk, mert kiváló cukrászcsalád mindig kitalál valamit amivel érdemes magunkat meglepni. Sütik, fagyik, desszertek.