Diófa Vendéglő Székesfehérvár

CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Diófa Vendéglő Székesfehérvár vélemények

Átlagos 2023. február 2., üzleti partnerrel járt itt
Ma min. 40 percet vártunk az ételre. Pedig az etteremben kb 40% volt vendég! A rizs sok, és nagyon száraz, (sajtot nem találtam a rantott csirkefileben.) Lazasz szintén száraz. A saláta nem gusztusos. Csemege uborka fele is elég lenne. Fele áron. Szóval innentől ide nem járunk!!!
Diófa Vendéglő Székesfehérvár - EgyébDiófa Vendéglő Székesfehérvár - EgyébDiófa Vendéglő Székesfehérvár - Egyéb
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márFelfedező - 34 helyen első értékelőNépszerű író - 20 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 105 feltöltött kép
Kiváló 2022. augusztus 24.a párjával járt itt
Jónevű fehérvári vendéglő. Mi is évfordulót ünnepelni tértünk be. Még jó, hogy asztalf foglaltunk, mert eléggé nagy volt a forgalom, sorban álltak a vendégek asztalra várva, illetve ételelvitel céljából. A kerthelyiség működik, az étterem felújítás alatt van. A kert gyönyörű, ápolt növények, kerti tó, híd, filagóriák, terasz.
Diófa Vendéglő Székesfehérvár - Étel/italDiófa Vendéglő Székesfehérvár - Étel/italDiófa Vendéglő Székesfehérvár - Külső képDiófa Vendéglő Székesfehérvár - Külső képDiófa Vendéglő Székesfehérvár - Külső képDiófa Vendéglő Székesfehérvár - Külső képDiófa Vendéglő Székesfehérvár - Külső kép
Szörnyű 2022. július 22.barátokkal járt itt
Ezt az értékelést egy ún. átmeneti értékelésnek szánom, nagyon bízom benne, hogy lehet majd javítani az eredményen. Gyermekkoromban Székesfehérváron nőttem fel, ráadásul itt a Diófa Vendéglő vonzáskörzetében, az általános iskola csak pár percre volt innen, a szüleim pedig a szintén útvonalba eső Videotonnál dolgoztak.
Diófa Vendéglő Székesfehérvár - EgyébDiófa Vendéglő Székesfehérvár - Külső képDiófa Vendéglő Székesfehérvár - Külső kép
Kiváló 2017. szeptember 23.a párjával járt itt
Ebédelni tértünk be az étterembe. Esküvőre készűlődtek, azonban biztosítottak számunkra egy asztalt. Maga az étterem rendkívűl ízléses, minden aprólékosan megtervezve. A pincérek kedvesek, készségesek, illemtudóak. Az étlap minden egyes vendég számára biztosít lehetőséget a bő választékával, ami nem is hétköznapi, de nem is a csilicsálé fajta.
Kiváló 2017. szeptember 11.a párjával járt itt
Egy helyi szálloda ajánlására kerestük fel. Nem csalódtunk. Kicsit furcsa volt elsőre, hogy nem tudtunk bemenni, csak az épület mellett lehetett elmenni, de ami bent volt, kárpótolt. Nagyon kellemes hely volt. Az ételek kellő nagyságúak és nagyon finomak voltak. szívesen ajánlom másoknak is bármikor.
Átlagos 2017. augusztus 8.gyerekekkel járt itt
Rendszeresen felkeressük az éttermet, amivel idáig nem is volt soha problémánk. A város egyik legjobb éttermének tartottuk. A múltkor meghívásra voltunk ott, születésnapot ünnepeltünk. A rendelést leegyszerűsítve tálakat rendeltünk. Nem voltunk elájulva tőle, a rántott hús kifejezetten rossz volt (előpanírozott, elősütött).
Kiváló 2017. június 27.családjával járt itt
Kedves fogadtatásban, udvarias kiszolgálásban volt részünk... Finomak az ételek. Az étterem tiszta,hangulatos... Nyáron a kerthelyiség gyönyörű... Érdemes asztalt foglalni, hogy biztos legyen szabad hely. Ide még biztosan visszatérünk...
Bátran ajánlani tudom mindenkinek!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márNépszerű író - 39 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2016. december 14., kollégákkal járt itt
Két munka között kerestünk az oldal javaslata alapján. Külsőre a 3. helyezettbe nem mertünk betérni, így a Diófa lett a nyerő. Parkoló van, jó, tágas. Belépéskor: foglaltunk? Nem. Ettől függetlenül volt több szabad asztal. Maximálisan udvarias pincérek (bár arra az egyre lehetne vigyázni, hogy a magánéletet ne a közel ülő vendégek füle hallatára beszéljék meg), ajánlottak, javasoltak, tájékoztattak.
Kiváló 2016. szeptember 8., csoporttal járt itt
Mi egy nagyobb csoporttal ebédeltünk itt szeptember elején. Nem a kerthelyiségben, hanem az éttermi részben voltunk, a pincérek kedvesen és gyorsan szolgálták ki az 50 fős csoportot. Tiszta, légkondis terem, szépen terítve. Az ebéd finom és bőséges volt, az ár elfogadható.
Kiváló 2016. június 5.a párjával járt itt
Gyönyörű kertben, zegzugos helyeken vannak az asztalok. Az adagok nagyok és finomak. A pincérek kedvesek. Van külön gyerek játszó rész. Az ára kicsit húzós.
Diófa Vendéglő Székesfehérvár a térképen
8000 SzékesfehérvárKadocsa út 32/a
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • gyerekmenü • házhozszállítás • koktélok • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • szabadtéri • széles borválaszték • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége • mediterrán kert
H-V
magyar, nemzetközi
grill ételek
Zene
Élőzene: könnyűzene, latino, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
Gépzene: könnyűzene, latino, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
Különtermek
emeleti étterem - max. 100 fő