Marxim Pizzéria Székesfehérvár

CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Marxim Pizzéria Székesfehérvár vélemények

Átlagos 2023. március 16.a párjával járt itt
Úgy hozta a sors, hogy tavaly augusztusban alkalmam volt visszatérni s nosztalgiázni egy kicsit a székesfehérvári Marximban. Belépve az üzletbe elsőre a dohszag üti meg az ember orrát, utána nézegeti az étlapot, mely erősen elrongyolódott, már nem nyomtatják a papíralátétre.
Marxim Pizzéria Székesfehérvár - EgyébMarxim Pizzéria Székesfehérvár - EgyébMarxim Pizzéria Székesfehérvár - EgyébMarxim Pizzéria Székesfehérvár - EgyébMarxim Pizzéria Székesfehérvár - EgyébMarxim Pizzéria Székesfehérvár - EgyébMarxim Pizzéria Székesfehérvár - EgyébMarxim Pizzéria Székesfehérvár - EgyébMarxim Pizzéria Székesfehérvár - EgyébMarxim Pizzéria Székesfehérvár - EgyébMarxim Pizzéria Székesfehérvár - EgyébMarxim Pizzéria Székesfehérvár - EgyébMarxim Pizzéria Székesfehérvár - EgyébMarxim Pizzéria Székesfehérvár - EgyébMarxim Pizzéria Székesfehérvár - EgyébMarxim Pizzéria Székesfehérvár - EgyébMarxim Pizzéria Székesfehérvár - EgyébMarxim Pizzéria Székesfehérvár - EgyébMarxim Pizzéria Székesfehérvár - EgyébMarxim Pizzéria Székesfehérvár - EgyébMarxim Pizzéria Székesfehérvár - EgyébMarxim Pizzéria Székesfehérvár - Külső képMarxim Pizzéria Székesfehérvár - Étel/italMarxim Pizzéria Székesfehérvár - BelsőMarxim Pizzéria Székesfehérvár - Külső képMarxim Pizzéria Székesfehérvár - EgyébMarxim Pizzéria Székesfehérvár - BelsőMarxim Pizzéria Székesfehérvár - BelsőMarxim Pizzéria Székesfehérvár - BelsőMarxim Pizzéria Székesfehérvár - Külső képMarxim Pizzéria Székesfehérvár - Külső kép
Átlagos 2022. október 4.barátokkal járt itt
A Marxim számomra inkább a kocsmaélményt nyújtotta, mint a pizzériát/éttermet. Ehhez több tényező is hozzájárult. Ez már a sokadik hely volt, amelyet rögtönzött fehérvári túránk során felkerestünk. Már sötétedés után jóval, az este derekán érkeztünk meg ide. Szinte telt ház volt, kívül-belül tele vendégekkel.
Kiváló 2022. február 5.családjával járt itt
20 éve ugyanolyan fini a pizza!
Imádjuk!
Hú... már eltelt 20 év! :)
Másokbak is szeretettel ajánljuk!
Marxim Pizzéria Székesfehérvár - Egyéb
2020. július 26.egyedül járt itt
A Marximba nem is annyira a(z újra)tesztelési vágy vitt, mint a virtus. Buszra vártunk jóbarátommal, s azt tárgyaltuk, hogy beleférne-e még egy hely az időbe. Jómagam 9 perccel a busz indulása előtt úgy véltem, hogy még igen. Úgyhogy sprinteltem a Marximba, ittam egy kis Unicumot, majd irány vissza. Még vártunk is pár percet a buszon.
2018. június 10.egyedül járt itt
A Marxim a kedvenc helyeim egyike volt a kilencvenes években, az alapító tulajdonost, a délvidéki származású Zvitkó Zoltán is ismertem. Az ő nevéről mára már nem hallottak a fehérvári egységben, de ez nem szegte kedvemet. A Marximot anno a kommunizmusból való gúnyűzés hívta életre a kilencvenes évek elején, 1994 után kapott a hely egy masszív kormányellenes élt is, akkor alakult meg ugye az MSZP-SZDSZ koalíció.
Kiváló 2016. október 2.a párjával járt itt
szerintem itt kapható a város legjobb pizzája, hihetetlen finom a tészta is, és a feltétek is. A kiszolgálás hagy némi kívánnivalót maga után, de meg lehet szokni. Romkocsma jellegű belső kialakítás, vörös csillagok, stb. igazán érdekes. Nyáron a kerthelyiség szuper, a várfal mellett ülhetünk le, a parkban. A lepények is finomak,és a pizzához külön szósz is jár. :)
Kiváló 2015. november 29.a párjával járt itt
Igazi piros csillagos romkocsma, jó hangulattal, isteni gazdag feltétes, finom tésztájú pizzával! Szolid árakkal a belvárosban! Lassan 5 éve törzsvendég vagyok, még sosem csalódtam!
Kiváló 2015. augusztus 27.a párjával járt itt
Törzsvendégek vagyunk már a helyen, ami érthető mert itt lehet a legjobb pizzákat enni. A hely szellemiségét kicsit kell szokni, de hamar meg lehet barátkozni vele. A kiszolgálás gyors, a pizzákon gazdag és ízletes a feltét, amihez spéci szószt is adnak, és mindezt nagyon kedvező áron. :)
Kiváló 2014. augusztus 28.a párjával járt itt
Egyszerűen berendezett pizzéria, amiben még sosem csalódtunk. Gyors, udvarias kiszolgálás, finom pizzák és lepények, elfogadható, mérsékelt árak. Nyáron kerthelység is van, a történelmi várfal mellett.
Két, háromféle csapolt sör, de ha valaki teára vagy reggeli italra vágyik, az is megtalálja a számítását.
Talán, ha a TV helyett valami halkabb zene szólna, mégjobb lenne.