Nagymama Konyhája (Alba Plaza) Székesfehérvár

a 126 székesfehérvári étterem közül
étterem, főzelékbár, gyorsétterem, ételbár, vendéglő
Nagymama Konyhája (Alba Plaza) Székesfehérvár
Nagymama Konyhája (Alba Plaza) SzékesfehérvárNagymama Konyhája (Alba Plaza) Székesfehérvár

Hotel Platán Székesfehérvár - Pihentető napok Székesfehérváron fürdőbelépővel
Pihentető napok Székesfehérváron fürdőbelépővel
Hotel Platán Székesfehérvár
Aura Hotel Balatonfüred - Last minute ajánlat
Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Nagymama Konyhája (Alba Plaza) Székesfehérvár vélemények

Gyenge 2019. április 14.egyedül járt itt
Nagymama palacsintázója és konyhája az Alba Plázában az egyik gyengécske kifőzde. A pultban előre megfőzött, lesütött, menzás jellegű és színvonalú ételek. A hideg gyümölcsleves vegyes erdei gyümölcsből (mirelit) készült, mondjuk a liszt és a gyümölcs aránya nem éppen a legjobb. A palacsinták ún.
Nagymama Konyhája (Alba Plaza) Székesfehérvár - BelsőNagymama Konyhája (Alba Plaza) Székesfehérvár - BelsőNagymama Konyhája (Alba Plaza) Székesfehérvár - Étel/italNagymama Konyhája (Alba Plaza) Székesfehérvár - BelsőNagymama Konyhája (Alba Plaza) Székesfehérvár - Belső
Szörnyű 2018. március 24.családjával járt itt
Nagyon rossz a kiszolgálás. Az étel silány minőségű. Íztelen nem mondható finomnak..Nem ajánlom a helyet senkinek..