Rosetta Étterem Székesfehérvár

CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Rosetta Étterem Székesfehérvár vélemények

Kiváló 2022. augusztus 15.barátokkal járt itt
Meglepően jó, elegáns, színvonalas étterem a belváros peremén, a Szent István téren. A két szintes beltér kifejezetten elegáns, ünnepélyesen berendezett, szépen terített asztalokkal. A szép időre tekintettel mi a teraszon foglaltunk helyet, a vendégek többségéhez hasonlóan. A terasz gyakorlatilag meg is telt, esténként, hétvégén érdemes asztalt foglalni.
Rosetta Étterem Székesfehérvár - EgyébRosetta Étterem Székesfehérvár - EgyébRosetta Étterem Székesfehérvár - EgyébRosetta Étterem Székesfehérvár - EgyébRosetta Étterem Székesfehérvár - EgyébRosetta Étterem Székesfehérvár - EgyébRosetta Étterem Székesfehérvár - EgyébRosetta Étterem Székesfehérvár - EgyébRosetta Étterem Székesfehérvár - EgyébRosetta Étterem Székesfehérvár - EgyébRosetta Étterem Székesfehérvár - EgyébRosetta Étterem Székesfehérvár - EgyébRosetta Étterem Székesfehérvár - EgyébRosetta Étterem Székesfehérvár - EgyébRosetta Étterem Székesfehérvár - EgyébRosetta Étterem Székesfehérvár - EgyébRosetta Étterem Székesfehérvár - EgyébRosetta Étterem Székesfehérvár - EgyébRosetta Étterem Székesfehérvár - EgyébRosetta Étterem Székesfehérvár - EgyébRosetta Étterem Székesfehérvár - EgyébRosetta Étterem Székesfehérvár - EgyébRosetta Étterem Székesfehérvár - EgyébRosetta Étterem Székesfehérvár - EgyébRosetta Étterem Székesfehérvár - Külső képRosetta Étterem Székesfehérvár - Külső képRosetta Étterem Székesfehérvár - Külső képRosetta Étterem Székesfehérvár - Külső képRosetta Étterem Székesfehérvár - Külső képRosetta Étterem Székesfehérvár - Étlap/itallapRosetta Étterem Székesfehérvár - Étlap/itallapRosetta Étterem Székesfehérvár - Külső kép
2020. július 26.barátokkal járt itt
A Rosettának a beltere nyert meg, azért ültünk be. Kellemes háttérzene, jó ízléssel megtervezett környezet. Ettünk egy kacsamájpástétomot (2500 ft), ami nem volt rossz, de vagy pecsenyekacsamájból készült, vagy adtak hozzá csirkemájat is. Elég nagy adagot kaptunk, őszintén szólva jobb szeretem, ha kevesebb és jobb.
Rosetta Étterem Székesfehérvár - BelsőRosetta Étterem Székesfehérvár - Étel/italRosetta Étterem Székesfehérvár - Étel/italRosetta Étterem Székesfehérvár - Étel/italRosetta Étterem Székesfehérvár - BelsőRosetta Étterem Székesfehérvár - EgyébRosetta Étterem Székesfehérvár - Külső képRosetta Étterem Székesfehérvár - Egyéb
Gyenge 2019. október 31.barátokkal járt itt
Nincs időm 2019-ben egy órát várni, az ételre, amiben semmi különleges nincs. Rántott sajt, rántott hús, 20 perc, sült kacsa , csak melegítik 10 perc, caesar saláta, már előkészítve. Inkább söröző, borozó emberek vettek bennünket körbe, mint vacsorázók. Az emeleten voltunk. Barátságtalan, rideg hely.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 40 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. július 29.a párjával járt itt
Nemrég dolgunk volt a belvárosba egy szombati napon gondolkoztunk,nézelődtünk hol kéne ebédelni egy jót
Nem volt zsúfolt a belváros nem kellett parkolo jegyet venni aznap,már ez is ez nagyon tetszett Forróság volt,így bent ültünk le a klímás csinos kis belső térbe:tényleg nagyon ízléses tágas a tér nem zavaró az asztalok közelsége,van hely.
Gyenge 2019. április 15.családjával járt itt
Foglalás nélkül érkeztünk ide, az alsó szinten nem is volt szabad asztal, azonban az emelet teljesen üres volt. A pincér azért néha ránk nézett. :)
És az étel is odaért 1,5 óra alatt. Az adag kicsi volt, a vadraguleves ehetetlenül sós, egyik rendelt étel helyett egy másikat hoztak, a hús már majdnem hideg volt, a mellé rendelt steakburgonya azonban forró.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. szeptember 5.családjával járt itt
Ha Székesfehérvár belvárosában jár az ember, akkor mindenképp érdemes ide betérni. Nemcsak a hangulat miatt, ami az étterem belsejében fogad, de nyáron a terasz is igen hangulatos - már néha-néha mediterrán érzése van az embernek. A napi menü is jó szokott lenni, de az étlap is gazdag választékot kínál.