Szerencse Wok (Auchan) Székesfehérvár

CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Szerencse Wok (Auchan) Székesfehérvár vélemények

Gyenge 2021. augusztus 5.gyerekekkel járt itt
Hétköznap egy korai ebédet szerettünk volna itt elfogyasztani 11 óra környékén, de a láthatóan nagy sikernek örvendő zöldséges tészta már ki volt fogyva. Az egyik eladó hölgy nagyon hiányos magyar nyelvi tudással rendelkezett, sikerült kibogarászni, hogy 20 perc mire elkészül a tészta, ezt két részletben kérdezte meg a szakácstól.
2018. december 8.egyedül járt itt
Párommal vitatkoztunk, hogy hol együnk ma délután. Ez nem először fordult elő, hisz én imádom az ázsiai konyhát, ő pedig legalább annyira utálja. Fél óra "különélés". Nagyon hosszú sor volt, de aránylag gyorsan dolgoztak a magyar nyelvet törő kislányok. Jó pár Szerencse Wok tesztelését követően elmondhatom, hogy ezt tartom a legjobbnak.
Szerencse Wok (Auchan) Székesfehérvár - Étel/italSzerencse Wok (Auchan) Székesfehérvár - Étel/italSzerencse Wok (Auchan) Székesfehérvár - BelsőSzerencse Wok (Auchan) Székesfehérvár - Étel/italSzerencse Wok (Auchan) Székesfehérvár - BelsőSzerencse Wok (Auchan) Székesfehérvár - BelsőSzerencse Wok (Auchan) Székesfehérvár - BelsőSzerencse Wok (Auchan) Székesfehérvár - Étel/italSzerencse Wok (Auchan) Székesfehérvár - BelsőSzerencse Wok (Auchan) Székesfehérvár - BelsőSzerencse Wok (Auchan) Székesfehérvár - BelsőSzerencse Wok (Auchan) Székesfehérvár - Étel/italSzerencse Wok (Auchan) Székesfehérvár - Étel/italSzerencse Wok (Auchan) Székesfehérvár - Belső
Átlagos 2018. augusztus 28.a párjával járt itt
Nem igazán tudom túl ragozni a véleményem, rég óta eszünk itt alkalomadtán. Sosem csalódtam még bennük, mindig ugyan azok az ízek vannak a porondon, és mindig sokan esznek itt. Ár-érték arányban teljesen jó, nagy adagok vannak, én sokszor a kicsivel sem bírok. Szinte minden megtalálható a tipikus kínai gyors éttermes fogásokból, így mindenki találhat számára megfelelő ételt.
2018. április 29.gyerekekkel járt itt
Gorsiumból hazafelé leparkoltunk a fehérvári Auchannál, hogy együnk valamit, minél gyorsabb megoldást választva. A hipermarketen belül a vendéglátós szigeten mindössze 3 egységet találtunk, melyek közül ez volt a legszimpatikusabb.
Szerencse Wok (Auchan) Székesfehérvár - Külső képSzerencse Wok (Auchan) Székesfehérvár - Étel/italSzerencse Wok (Auchan) Székesfehérvár - BelsőSzerencse Wok (Auchan) Székesfehérvár - EgyébSzerencse Wok (Auchan) Székesfehérvár - Belső
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márFelfedező - 34 helyen első értékelőNépszerű író - 20 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 105 feltöltött kép
Kiváló 2018. február 3.a párjával járt itt
Bevásárlás után, kiéhezve ültünk be. Nem először. Az étterem pontosan azt adja, amit ígér, és amit várunk tőle. Ízletes kínai ételek (jobbak és kevésbé olajosak, mint a belvárosban kaphatók), udvarias, gyors, korrekt kiszolgálás, ééééés: nagyon visszafogott árak.
Kiváló 2016. november 21.a párjával járt itt
Hurrááááá, felújították a Szerencse Wok gasztronómiai egységet. Szebb lett, szélesebb lett a kiszolgálópult és több lett az étkezőasztal. Két szint és még egy külön földszinti egység teszi lehetővé az asztalválasztást. Nagyobb lett az ételválaszték, szebb lett a környezet. Kedvesek az eladók, finomak az ételek.