Mercure Székesfehérvár Magyar Király Székesfehérvár ★★★★

Székesfehérvár és környéke
4,6
a 16 székesfehérvári szállás közül
Mercure Székesfehérvár Magyar Király Székesfehérvár
Mercure Székesfehérvár Magyar Király SzékesfehérvárMercure Székesfehérvár Magyar Király Székesfehérvár

Mercure Székesfehérvár Magyar Király Székesfehérvár bemutatkozása

A felújított négycsillagos Hotel Magyar Király egy közel 200 éves műemlék épületben foglal helyet, így Székesfehérvár legújabb és legrégibb szállodája is egyben. A hotel elegánsan felszerelt szobákat és egyedi wellness-szolgáltatásokat nyújt vendégeinek.

Hotel Platán Székesfehérvár - Pihentető napok Székesfehérváron
CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Mercure Székesfehérvár Magyar Király Székesfehérvár vélemények

2022. január 8.a párjával járt itt
Kedves személyzet, makulátlan tisztaság. A szilvesztert töltöttük a szállodában, kiváló program volt, pazar ételek, remek hangulat. Franciaágyas szobát kértünk, de nem azt kaptunk. Az egyetlen negatívum a szoba mérete volt, az ajtóból gyakorlatilag az ágyra estünk. Ettől függetlenül nagyon jól éreztük magunkat.
Kiváló 2022. január 3.barátokkal járt itt
Őszinte szívvel mondom, nagyon elégedettek voltunk a szállodával! Baráti társasággal töltöttük ott a hosszú hétvégét, egy család sajnos lebetegedett. Meglepetésünkre a szálloda végtelenül korrektül az általuk befizetett előleget visszajuttatta számukra! A személyzet a szívét nyújtotta minden szinten.
Kiváló 2021. december 9.a párjával járt itt
A szálloda elegáns és tágas, a személyzet udvarias és segítőkész, eddig ilyen szállodát csak filmeken láttam, és ez nem túlzás. Az elhelyezkedés is ideális, könnyen elérhető a belváros, nagyon meg voltunk elégedve mindennel, az ellátás (reggeli) is kitűnő volt.
2021. december 3.a párjával járt itt
A sétálóutca elején/végén? helyezkedik el. Megközelítésével nincs gond. Városlátogatásra, színházi előadás idejére feltétlen alkalmas. Belső felépítése jó, szobai berendezettsége szintén. Parkolása ügyes megoldással van kigondolva. Éttermi elgondolása szerintem nem megfelelő. Ára megfizethető.
Kiváló 2020. január 4.a párjával járt itt
Az étterem és az ételválasszték kiváló, a személyzet és a tisztaság kifogástalan, szépen felújított, számunkra minden igényt kielégítö, elegáns szálloda. Egyetlen dolog, amit még említenék a jövőben idelátogatóknak,
hogy a szálloda mélygarázsa elég nehezen található meg, néhány behajtani tilos táblán kell áthaladni, a szállodának is ajánlanám, hogy több helyen és feltűnőbben adjanak útbaigazítást a megközelítésről.
Kiváló 2019. január 4.a párjával járt itt
A Székesfehérvári Hotel Magyar Királyt mindenképpen ajánlani szeretném a jovendo vendégeknek, mivel rendkívul elégedettek voltunk az itt tartózkodásunk idején. Az évszázados hotel visszarepít a régi idokbe, de ugyanakkor a mai kort is frisseségében, technologiai fejlettségében visszatukrozi szolgáltatásaiban.
Kiváló 2018. augusztus 16.családjával járt itt
Ezen a szálláshelyen is már másodjára jártunk és reményeink szerint még vissza is fogunk ide térni. A szálloda már külsőleg is nagyon megnyerő. Csodálatos építészeti alkotás. Ugyanez jellemző a belső terekre is és nem utolsó sorban a kapott 3 ágyas szobára ami rendkívül tágas, az ágyak(még a pótágy is! ) kényelmes.
Kiváló 2018. augusztus 6.a párjával járt itt
Nagyon szép a szálloda, remek helyen, tökéletes kényelem, tisztaság. Reggeli választékos, ízletes. Glutén érzékeny vagyok, mégis találtam megfelelő bőséges választékot magamnak (tojás, felvágottak, gyümölcsök, kávé, gyümölcslevek). Egy csalódás, hogy a wellnessben nem üzemelt a jakuzzi.
Átlagos 2018. július 16.a párjával járt itt
Távozáskor rendezni szerettem volna a számlát, de közölték velem, hogy már
ki van fizetve és a számlát is átadták részemre. Hosszas intézkedés után kiderült, hogy egy másik vendég fizetett, neki adták a számlát is. Ezután kaptam egy számla másolatot, majd jött a következő meglepetés.
Kiváló 2018. január 12.a párjával járt itt
Mint jeleztük fent, mindennel meg voltunk elégedve, kivéve a szoba kényelmét, részletezve: szoba világítása nagyon gyenge, a TV elhelyezése pocsék, mivel magasan a falra van szerelve és csak az ágyból volt nézhető. Az állólámpa elhelyezése miatt használhatatlan volt. Az ágy kényelmes volt, az ágynemű jó volt.