Szárcsa Hotel Székesfehérvár

Szárcsa Hotel Székesfehérvár
Szárcsa Hotel SzékesfehérvárSzárcsa Hotel Székesfehérvár
Szárcsa Hotel SzékesfehérvárSzárcsa Hotel Székesfehérvár

A Szárcsa Hotel legnépszerűbb csomagjai

Szárcsa Hotel Székesfehérvár - Napi árak (1 éjtől)
Napi árak (1 éjtől)
Szárcsa Hotel Székesfehérvár - Páros romantikázás jakuzzis szobában (min. 2 éj)
Páros romantikázás jakuzzis szobában
2024.06.21-ig
Hotel Kapitány Sümeg

Szárcsa Hotel Székesfehérvár vélemények

Kiváló 2018. július 30.barátokkal járt itt
Mindennel elégedettek voltunk, már második alkalommal laktunk itt és remélhetőleg jövőre sem lesz másképp. Kedves személyzet, tiszta szobák, remek konyha.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már
Gyenge 2018. július 28.gyerekekkel járt itt
Erkélyes szobára kattintottam,ehelyett egy túlzsúfolt sötét lyukat kaptunk. Nyomasztó volt. Penészes klíma rácsokkal, ami nem hűtött rendesen (27°C éjjel). Helikopter hangú fűrdőszobai elszívóval, ami vastagon szőrös volt a portól. Az ablak kicsi volt, magasra téve, nehezen lehetett elérni. A régi rugós ágyon minden mozdulatát hallottuk éjszaka.
Kiváló 2018. július 25.a párjával járt itt
Rendkívül jó benyomást ktett bennünk a szálloda. Könnyen megközelíthető, illetve a város nevezetességei is könnyen elérhetőek innen. Ami egy picit kevésbé tetszett az az étlap kínálata. Hiányoltam a tradicionálisabb ízeket, szemben a mai minél különlegesebb, annál jobb trenddel.
Kiváló 2018. július 17.gyerekekkel járt itt
Nagyon jó 4 napot töltöttünk el a Szárcsa Hotelben a családommal. A személyzet, a szoba a tisztaság, a wellness részleg is nagyon szuper. Külön kiemelném, hogy két kisebb gyermekkel érkeztünk, a családi szobájuk minden igénynek megfelel, nagyon kényelmes, a nagyobb szobában kifejezetten tetszett, hogy a franciaágy az átlagosnál nagyobb méretű, így kényelmesen elfértünk akkor is, ha a gyerekekkel együtt aludtunk.
Kiváló 2018. július 15.gyerekekkel járt itt
A hotel 15-20 percre van a belvárostól kényelmes sétával. A gyerekbarát szellem lenyűgöző. 16 éves, 13 éves és 2,5 éves unokákkal töltöttük el azt a 4 napot. Mindegyik gyerek megtalálta a neki megfelelő játékot. Az ételek bőségesek voltak és választékosak. A személyzet udvarias, kedves volt, beleértve a takaritó személyzetet is. Nagyon szépen köszönjük, lehet még találkozunk.
2018. július 9.a párjával járt itt
A szálloda gyalog messze esik a Székesfehérvár belvárosától ,azonban maga a szálloda nagyon kellemes volt belülről. A külső és belső medence is nagyon tetszett a szoba is igényesen berendezett volt. Ami nekem negatív volt a csomagban jelzett élőzenét nem tudtuk élvezni mert a foci VB miatt ugyanabban a helységben volt a meccs nézés mint a gyertyafényes vacsora.
Kiváló 2018. június 24.gyerekekkel járt itt
Kecskemétről érkeztünk, az internetről választottuk ezt a szállodát, több más ajánlat közül, és nem bántuk meg a döntésünket. Nagyon jól éreztük magunkat,az ellátással messzemenőkig meg voltunk elégedve! ! ! A személyzet nagyon kedves volt. Az ételek /főként a vacsora/igen ízletes és különleges.
2018. május 31.barátokkal járt itt
NAgyon tetszett, a szobaservice kimagasló, a portaszolgálat tökéletes. Bármilyen felmerülő kérdést azonnal megtudtak válaszolni. Az elhelyezkedés nem is lehetne jobb, 2,5 kmre van az autópálya is a sétáló utca is. A bejáratnál a vízelvezető miatt picit körültekintőbben kell kiállni a parkolóhelyről de ez nem akkora probléma, de érdemes rá figyelni. :)
Kiváló 2018. május 15.a párjával járt itt
Ha csak egy mondatot írnék, azt írnám csodálatos! Nem így teszek! Párom születésnapját szerveztem édes kettesben, hetek óta böngésztem, hogy mi,hol,mennyiért? Nagyon örülök, hogy itt akadt meg a szemem! A távolság nem volt mérvadó, de örültem a közelségnek! (Budapestről jöttünk) Már a foglalás (nincs előleg!
Kiváló 2018. május 2.a párjával járt itt
Szárcsa hotelben töltötük a hétvégét a páromal.Ajánlani tudom mindenkinek,főleg gyerekes családoknak,gyerekeknek rengetteg játszási lehetőség van.A jakkuzi hőfokával nem voltunk meg elégedve nagyon forró volt a viz.Az éttermük az kíváló nagyon finomakat ettünk,és a szállás is tiszta kényelmes.
Szárcsa Hotel Székesfehérvár a térképen
8000 SzékesfehérvárSzárcsa u. 1.
• masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • gyerekmedence • sodrómedence • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Parkolás a közelben, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 20 kg-ig: 5500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 4 kg-ig: 5500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 10 kg-ig: 5500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár