Szárcsa Hotel Székesfehérvár

Szárcsa Hotel Székesfehérvár
Szárcsa Hotel SzékesfehérvárSzárcsa Hotel Székesfehérvár
Szárcsa Hotel SzékesfehérvárSzárcsa Hotel Székesfehérvár

A Szárcsa Hotel legnépszerűbb csomagjai

Szárcsa Hotel Székesfehérvár - Páros romantikázás jakuzzis szobában (min. 2 éj)
Páros romantikázás jakuzzis szobában
2024.07.30-ig
Szárcsa Hotel Székesfehérvár - Napi árak (1 éjtől)
Napi árak (1 éjtől)
2024.08.09-ig
Hotel Kapitány Sümeg

Szárcsa Hotel Székesfehérvár vélemények

Átlagos 2017. augusztus 17.gyerekekkel járt itt
A szoba jó felszerelt, hangulatos, mind más-más stílusú. A welness részleg kicsi és hideg volt a víz. Sok a gyerek, így az idősebbek részére ez nem éppen pihentető. Sajnos gyalog távol van mindentől és a környék sem olyan, hogy sétálni lehetne.
Kiváló 2017. augusztus 15.gyerekekkel járt itt
Az egyik kedvenc helyünk, ha kisgyerekeinkkel tervezünk pihenést, többször is voltunk már itt, csodás karácsonyban volt részünk a Hotelben, nagyon szeretjük, mert rendkívül sok szolgáltatást nyújtanak, gyerekbarát, a szobák és azok felszereltségei kiválóak, tetszik a konditerem, a wellness, az ételek fantasztikusak. . . szerettük, szeretjük :)
Idén is megyünk :)
Szárcsa Hotel Székesfehérvár - SzobákSzárcsa Hotel Székesfehérvár - WellnessSzárcsa Hotel Székesfehérvár - EgyébSzárcsa Hotel Székesfehérvár - Vendéglátás
2017. augusztus 13.gyerekekkel járt itt
A szlloda egyedi hangulata nagyon tetszett! A szolgáltatások,hogy wellnesz,süti,klíma,stb.,volt az árban remek! Forgalmas ut mellett fekszik sajnos ezért zajos,de klímával megoldottuk a meleget! Köszönjük a kellemes nyaralást!
Kiváló 2017. június 12.gyerekekkel járt itt
A Szárcsa hotel nagyon kitűnő hely.Nagyon értekeltük a játszószobát és a "tanító nénit" aki foglalkozott a gyerekekkel. A személyzet is nagyon kedves volt. A jövőbe még biztos vissza térünk és ajánlani fogom másoknak is.
Kiváló 2017. június 6.gyerekekkel járt itt
Minden tetszett. A személyzet kedves, aranyos, mosolygós és segítőkész volt. A wellness részleg nagyon jó volt, kinti, benti medence, szauna, jakuzii. A masszázs is jó volt. A játékszoba ugyan érdekesen nézett ki (tiszta csempe minden) de jó volt a csocsó, a pingpong, a léghoki és a darts is.
2017. május 22.gyerekekkel járt itt
Egy hosszú hétvégét töltöttünk el a szállodában, gyerekekkel. A wellness részleg nagyon szuper,sajnos csak a beltéri részt tudtuk használni,ez csak az időjáráson múlt. A szoba is szuper volt, viszont az étterem az nagy csalódás volt. Iszonyat sokat kellett várni, hogy kihozzák a vacsoránkat, még úgy is, hogy időpontra megrendeltük.
2017. február 20.a párjával járt itt
Nagyon jó kis hétvégét töltöttünk a hotelben! :) Szoba meglepet bennünket mintha vissza mentünk az időben pár évszázadot de nagyon tetszett! ! ! :) Kényelmes volt bár a hűtő egy kissé hangos. . . . . . Jól esett a gyümölcs,tea,kávé és a vízforraló a szobában való bekészítése. Étkezés szuper,nagyon finom és bőséges volt minden étkezés!
2017. február 1.gyerekekkel járt itt
Tavaly augusztusban 4 napot töltöttünk a hotelben. Hangulatos,erkélyes családi szobában voltunk. Nagyon kellemes környezetben,kedves kiszolgálással telt a kis vakációnk. Az ételek finomak,bőséges a választék. Ami külön pozitív volt számomra a langyos hőmérsékletű víz a medencében. Kisfiam külön örült az xbox szobának.
Kiváló 2017. január 8.gyerekekkel járt itt
Sikerült negyedszer is eljutnunk ide, most karácsony előtt egy kis lazításra. Ismét nem csalódtunk az ünnepi diszbe öltöztetett hotelben.
A wellness részleg nagyon kellemes a langyos úszómedencéjével a forró szaunájával. A reggeli ételválasztéka is bőséges és finom volt, az elmaradhatatlan túrórudival és a házi kolbász, tepertő és sajtkostolóval.
Szárcsa Hotel Székesfehérvár - BelsőSzárcsa Hotel Székesfehérvár - BelsőSzárcsa Hotel Székesfehérvár - Vendéglátás
2017. január 4.a párjával járt itt
A legszebb ünnepeket töltöttük el a szállodában!Karácsonykor eljegyeztük egymást, az ünnepek között kihasználtuk a Wellness részleget , a szilveszter is kiváló hangulatban telt. Az ételek különlegesek,és bőségesek voltak. a személyzet segítőkész volt.Ajánlani tudom másoknak is ! :)
Szárcsa Hotel Székesfehérvár a térképen
8000 SzékesfehérvárSzárcsa u. 1.
• masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • gyerekmedence • sodrómedence • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Parkolás a közelben, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 20 kg-ig: 5500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 4 kg-ig: 5500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 10 kg-ig: 5500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár