4,6

Takler Kúria Szekszárd - Napi árak reggelivel
Napi árak reggelivel
2026.03.05-ig
Takler Kúria Szekszárd
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Fried Kastély Hotel Simontornya - Senior ajánlat
Senior ajánlat
2024.06.14-ig
Fried Kastély Hotel Simontornya

Aranykulacs Kisvendéglő Szekszárd vélemények

Kiváló 2019. augusztus 21.gyerekekkel járt itt
Finom ételek, bőséges választék és nagyon gyors udvarias kiszolgálás jellemzi a helyet. Remek,hogy a parkolás is könnyedén megoldható. Mindenki talál kedvére való fogást. Kutyussal érkezőkre is gondolnak, kikészítve itató és etető tálka. Ülésmagasító párna lenne még hasznos a már nem etetőszékben ülő kicsit nagyobb gyerekeknek. A székről nehezen érték fel az átlagról picit magasabb asztalt.
1947
Kiváló 2019. augusztus 18.a párjával járt itt
Az oldal alapján választottam a helyet és nagyon jól tettem. Finom leveset és bőséges főételt ettünk a kinti részen. A felszolgálók,kedvesek, udvariasak és ami ritkaság, hogy kutyabarát hely. A négylábú vendégeknek ki van készítve víz és eleség is. Éppen volt is egy szép, fehér kutyus a gazdájával.
Kiváló 2019. május 26.a párjával járt itt
Szállásadónk javasolta, hogy ne hagyjuk ki ezt az éttermet. Egyáltalán nem bántuk meg, hogy hallgattunk rá. Szerencsére foglaltunk asztalt, mert különben nem tudtunk volna itt étkezni. Nagyon kedves, usvarias kiszolgálás. Nem kellett sokat várni az ételekre. Másnap szerettünk volna halászcsárdában enni, de vasárnap nem volt nyitva.
Kiváló 2018. november 3.a párjával járt itt
Az egyetlen étterem volt aznap a környéken, ahol fogadtak minket.Igazi hangulatos kis vendéglő, ami nem zsúfolt és hangos.Kedves, mosolygós fogadtatás és gyors kiszolgálás. Levesek, főételek nagyon finomak,bőségesek. Mindenkinek ajánlom, akár családoknak is. Tiszta, rendezett étterem, biztos vissza megyünk még!
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 43 városban járt márFelfedező - 17 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. június 27.gyerekekkel járt itt
Csendes, domboldalra felfutó mellékutcàban talàlható a kisvendéglő. A nagyon hangulatos terasz erre az utcàra néz. A vadas igazi zsemlegombóccal készül, ami sajnos sok helyen nem így van. Kisebb gyerekeknek való ételek is vannak - a paradicsomlevest nagyon szerették, pedig kritikusak. Igaz, hogy nem mozzarellàval készült .
Aranykulacs Kisvendéglő Szekszárd - Külső kép
Kiváló 2017. október 26., csoporttal járt itt
Csoporttal érkeztünk, sokan voltak, így egy téliesített teraszon kaptunk helyen. Gyorsan összetolták nekünk az asztalokat és felajánlottak, ha kérünk még takarókat is hoznak. Egyébként nem volt túl hideg, gázgombával fűtöttek. Viszonylag gyorsan hozták az ételeket, a kiszolgálás gyors és korrekt volt.
Szörnyű 2017. augusztus 15.a párjával járt itt
Az augusztusi hétvégét Szekszárdon töltöttük a párommal, Merops Hotelben megszállva. A szombati megérkezés után elfoglaltuk a szállást, majd sétáltunk egy nagyot a gyönyörű belvárosban, végül felsétáltunk a távoli mellék utcában lévő Aranykulacs Kisvendéglőhöz.
Átlagos 2016. november 1.családjával járt itt
Régen látott családtagokkal úgy döntöttünk, hogy Szekszárdon megebédelünk. Kedvenc helyünkön teltház volt, így úgy döntöttem, a korábban megismert, nem túl olcsó, de jó konyhával rendelkező Aranykulacsot választjuk. Sajnos csalódás ért. A megrendelt ételre egy órát vártunk, mint később kiderült, azért mert csoportot is fogadtak.
Kiváló 2016. augusztus 15.a párjával járt itt
Kutyások, figyelem! Abszolút le a kalappal az étterem előtt! Előzetesen odatelefonáltunk, hogy kutyával tényleg szabad-e menni, egyben asztalt is foglaltunk. Ahogy megérkeztünk, a pincér az étlappal együtt egy nagy tál vizet is hozott a kutyusnak, nagyon jófejek voltak. Mondták, hogy ki is vehetjük a boxból, mert ők egy kutyabarát hely.
Kiváló 2016. augusztus 10.a párjával járt itt
Ételek bőségesek, ízletesek. Személyzet figyelmes, ételek telt ház ellenére is hamar készen vannak, bár a pincér hölgy azt mondta hogy aránylag sokat kell várni, na ez nem így volt :).
Ajánlom ismerőseimnek barátaimnak, szívesen vissza térek amennyiben Szekszárdon járok. :) Köszönöm a személyzetnek a figyelmes kiszolgálást.
Sok sikert kívánok a továbbiakban a tulajnak.