4,4
a 35 szekszárdi étterem közül
étterem, bár, vendéglő
Mango Mediterrán Étterem & Bár Szekszárd
Mango Mediterrán Étterem & Bár SzekszárdMango Mediterrán Étterem & Bár Szekszárd

Takler Kúria Szekszárd - Napi árak reggelivel
Napi árak reggelivel
2026.03.05-ig
Takler Kúria Szekszárd
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Fried Kastély Hotel Simontornya - Senior ajánlat
Senior ajánlat
2024.06.14-ig
Fried Kastély Hotel Simontornya

Mango Mediterrán Étterem & Bár Szekszárd vélemények

Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 51 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. szeptember 4.egyedül járt itt
A csábító menü kínálatra foglaltam helyet a csendes és szépséges belvárosi utcában található Mango étterem kerthelyiségében. A menüben elsősorban a mézes-chilis sült tarja ( a vele sült burgonyával) fogott meg. És nem csalódtam. Isteni volt. De finom volta tejszínes, petrezselymes zöldség leves is.
Kiváló 2019. április 26.a párjával járt itt
A városban járva megláttuk ezt a kis kellemes pince éttermet. Nagyon kedvező áru menű ajánlatukat látva betértünk ebédelni. A belső tér kellemesen hűs volt a nagy melegben. Szép festett üvegablakok és képek a falakon. Az ebéd nagyon finom és jókora adag volt. A felszolgáló kedves, szolgálatkész.
Mango Mediterrán Étterem & Bár Szekszárd - BelsőMango Mediterrán Étterem & Bár Szekszárd - Étel/italMango Mediterrán Étterem & Bár Szekszárd - Étel/italMango Mediterrán Étterem & Bár Szekszárd - Egyéb
Kiváló 2014. október 10.a párjával járt itt
Párommal töltöttünk a Mangó Étteremben egy csodálatos romantikus vacsorát, hétköznap foglaltam asztalt annak ellenére, hogy nem ismerünk senkit meglepetten láttuk, hogy a külön teremben várt minket egy csodálatosan felterített asztal, az ételek is nagyon finomak voltak a kiszolgálás is rendkívül figyelmes.
Egy igazi élményt kaptunk.
Köszönjük.
Gyenge 2014. szeptember 16.a párjával járt itt
Egy romantikus vacsorának indult a párommal, és másnap fogászat lett a vége. Sajnos azt kell mondanom nagyon negatív tapasztalatom van az étteremmel kapcsolatban. Sem az ételek minősége, sem pedig a kiszolgálás nem volt megfelelő, az árak színvonala pedig az egekben. Nem volt tele az étterem, és mégis sokat kellett várnunk.
Kiváló 2014. július 2.barátokkal járt itt
Kedves és egítőkész személyzet, gyors kiszolgálás, széles választék, vendégbarát árak, barátságos és tiszta környezet.