Trattoria da Matteo Szekszárd

Ambient Hotel Sikonda
Fried Kastély Hotel Simontornya - Legjobb ár
Fried Kastély Hotel Simontornya

Trattoria da Matteo Szekszárd vélemények

Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 62 városban járt márFelfedező - 76 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1056 feltöltött kép
Kiváló 2023. június 27.a párjával járt itt
Nem volt könnyű Szekszárdon vasárnap nyitva tartó és számunkra elfogadható éttermet találni, amikor úgy 2-3 óra körül megéheztünk. Aztán, amikor a városközpontban nem jártunk sikerrel, eszembe jutott, hogy itt milyen egyöntetűen kitűnő minősítéseket olvastam erről a helyről.
Trattoria da Matteo Szekszárd - Egyéb
2082
Kiváló 2022. október 10.barátokkal járt itt
Ez a hely tényleg megérdemli, hogy felkeressük! Az ittjartam értékelései alapján kerestem Szekszárdon ebédet, időben letelefonáltam, hozzávetőlegesen fixáltunk létszámot, időpontot. Nagyon figyelmesek voltak, ránk is telefonáltak, bizonyos weblapokon Nefelejcs utca, de ők nem azok, hanem a Nefelejcs köz. . .
Trattoria da Matteo Szekszárd - BelsőTrattoria da Matteo Szekszárd - BelsőTrattoria da Matteo Szekszárd - BelsőTrattoria da Matteo Szekszárd - Étel/italTrattoria da Matteo Szekszárd - Étel/italTrattoria da Matteo Szekszárd - Étel/italTrattoria da Matteo Szekszárd - Étel/italTrattoria da Matteo Szekszárd - Étel/italTrattoria da Matteo Szekszárd - Étel/italTrattoria da Matteo Szekszárd - Étel/italTrattoria da Matteo Szekszárd - Étel/italTrattoria da Matteo Szekszárd - Étel/italTrattoria da Matteo Szekszárd - Külső képTrattoria da Matteo Szekszárd - Külső képTrattoria da Matteo Szekszárd - EgyébTrattoria da Matteo Szekszárd - EgyébTrattoria da Matteo Szekszárd - EgyébTrattoria da Matteo Szekszárd - EgyébTrattoria da Matteo Szekszárd - BelsőTrattoria da Matteo Szekszárd - BelsőTrattoria da Matteo Szekszárd - BelsőTrattoria da Matteo Szekszárd - Étlap/itallapTrattoria da Matteo Szekszárd - Étlap/itallapTrattoria da Matteo Szekszárd - Étlap/itallapTrattoria da Matteo Szekszárd - Étlap/itallapTrattoria da Matteo Szekszárd - Étlap/itallapTrattoria da Matteo Szekszárd - Étlap/itallapTrattoria da Matteo Szekszárd - Étlap/itallapTrattoria da Matteo Szekszárd - Étlap/itallapTrattoria da Matteo Szekszárd - Étlap/itallapTrattoria da Matteo Szekszárd - BelsőTrattoria da Matteo Szekszárd - MosdóTrattoria da Matteo Szekszárd - MosdóTrattoria da Matteo Szekszárd - MosdóTrattoria da Matteo Szekszárd - Étel/italTrattoria da Matteo Szekszárd - EgyébTrattoria da Matteo Szekszárd - Étlap/itallapTrattoria da Matteo Szekszárd - Külső képTrattoria da Matteo Szekszárd - Külső kép
Kiváló 2022. augusztus 14.a párjával járt itt
Kedves, eldugott helyen van az étterem, megkeresni is jó volt. Kedves kiszolgálás, aranyos hely. Mi tenger gyümölcseit ettünk, ami bőséges és jól összeállított, és finom volt, hozzá a focaccia ropogós, fokhagymás, hu, igazán finom. Az ajánlott bor szintén jó volt, és a kávé is megfelelő (én resen iszom). Ezek alapján csak ajánlani tudom :) !
Kiváló 2019. március 1.gyerekekkel járt itt
Nagyon korrekt, gyors a kiszolgálás, kedvesek a pincérek. Minden étel friss, kiváló minőségű! Kedvenc helyünk a családdal. Matteot nagyon kedveljük, mindig mindenkihez van egy-egy kedves, vicces szava! Eddig még soha nem csalódtunk. . . Érdemes időben asztalt foglalni, különben nincs hely, de ez is az étterem kiváló minőségét jelzi. Külön jónak tartom a "gyereksarokban" lévő játékokat.
Kiváló 2017. október 25., csoporttal járt itt
Fenntartásaim vannak az olasz ételekkel, a sok slágergyanús tésztaféleséggel kapcsolatban. Nem fűlött hozzá a fogunk, de rábeszéltek minket, hogy mégis jó lesz ez a vendéglő. Hogy jó e? Szuper! Gyors, precíz kiszolgálás, korrekt vendégvárás jellemzi az éttermet. Friss alapanyagokból, nem sablonos, változatos, ízletes csemegéket kaphatunk itt az asztalra.
Kiváló 2016. szeptember 20.a párjával járt itt
Varázslatos ízek meleg otthonos hangulat, mindenkinek csak ajánlani tudom :)
Mindig kedvesen fogadnak. Szekszárd leghangulatosabb helye ahol nem tudok mellé nyúlni a választással. Isteni a panna cotta, ami mára az egyik kedvenc desszertem lett.
Trattoria da Matteo Szekszárd - Étel/ital
Kiváló 2016. június 3.barátokkal járt itt
Éppen tegnap jártam ott. Ismét nem csalódtam !! Kitűnő ízek . Sok ember ! Közvetlen pincérek . Remek arcok a vendégek közt . Sok-sok ismerős . Szép gusztusos teríték.
Kiváló 2016. február 2.gyerekekkel járt itt
Barátságos fogadtatás. Elképesztően finom ételek. A tengeri ételek fantasztikusan. Kutyabarát.
Kiváló 2016. január 6.családjával járt itt
Nagyon szeretem. Mindig kedvesen fogadnak. Matteo remek vendéglátó. Mindig van egy-két kedves szava hozzánk. Autentikus olasz ízek. Széles pizza és tészta választék. Családom főleg a pizza miatt szereti, de az én abszolút kedvencem itt a lasagne. Mindent visz! Már gluténmentes opciók is vannak és házhozszállítás is. Érdemes asztalt foglalni, mert igen népszerű. Mindenkinek ajánlom.
Kiváló 2016. január 5.gyerekekkel járt itt
A finom ételek mellett a kiszolgálás is színvonalas, családias a hangulat. Kedvenc éttermem, a családommal szívesen látogatjuk.
Trattoria da Matteo Szekszárd a térképen
7100 SzekszárdNefelejcs köz 3-5.
+36 74 407000, +36 20 2107332
• házhozszállítás • Bankkártyát és SZÉP Kártyát elfogadnak