Zsuzsanna Hotel Szeleste

Napi ár félpanzióval
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Zsuzsanna Hotel Szeleste vélemények

Kiváló 2014. február 5.a párjával járt itt
Kellemes környezetben töltöttünk a Zsuzsanna Hotelben két éjszakát! A saját fürdője különösen nagyon tetszett,de valamennyi szolgáltatásra ez volt jellemző! A szállás modern,tiszta,minden igényt kielégítő. Az ételek finomak voltak,a személyzet udvarias,tehát ajánlom mindenkinek.
Kiváló 2014. január 29.családjával járt itt
Nagyon meg voltunk elégedve. A kiskutyánkkal érkeztünk,csak pozitív dolgokat tudnék említeni. A tulajdonos Feri külön említést érdemel kedvességével,közvetlenségével,meg persze a vacsora hangulatáról sem feledkeznék meg. Még visszatérünk,csodás lehet az arborétum virágzáskor!Kellemes kikapcsolódásban volt részünk.
Kiváló 2013. november 20.a párjával járt itt
Szép környezet,jó kiszolgálás,finom ételek. Fürdési lehetőség,csend és nyugalom,családias hangulat. Sétalehetöség az arborétumban ami csodalatos volt az ősz szineiben. Pár kilométerre található Szombathely és Sárvár ahol sok a látnivaló. Mi csak négy napot voltunk, ami kevésnek bizonyult. Mindenkinek ajánlani tudjuk aki csendre és nyugalomra vágy.
Kiváló 2013. november 20.barátokkal járt itt
Nagyon jó élményben volt részünk. Szállás nagyon jó, az ételekről nem is beszélve. Nyugalom kis szigete, de a környéken sok program van. Ha esik és fúj a szél, ha szállt ágra süt a nap, mindig van mit csinálni, közel van Szombathely, ami jó kis városnézés helyszíne, de a szálláson található medencékben is úszhatunk egyet ha ahhoz van kedvünk. Csak ajánlani tudom.
Kiváló 2013. november 10.a párjával járt itt
Csodálatos, kellemes környezet, kiváló kiszolgálás, jó konyha, csend, nyugalom, fürdési lehetőség. Családias hangulat az étkezések során. Sétalehetősége a kastélyparkban. A kastélypart csodálatos őszi színekben pompázott. Felfedeztünk egy őszi termést, aminek nevét többektől kérdeztük, de nem tudták.
Zsuzsanna Hotel Szeleste - Külső képZsuzsanna Hotel Szeleste - KörnyékZsuzsanna Hotel Szeleste - Környék
Kiváló 2013. augusztus 9.a párjával járt itt
Egy családias, csendes hely. A tulajdonos és a személyzet mindent megtesz azért hogy a vendég jól érezze magát. Az ételek jóízűek és bőségesek. A gyógyvize nagyon jó. A kastélyt körül vevő arbarétum sok különlegességet nyújt és ismertetéséhez vezető is van. A kastély is szállodaként működik de a fedett gyógyvizes és a külső normál vizes medence kb.
Zsuzsanna Hotel Szeleste - Külső képZsuzsanna Hotel Szeleste - Külső képZsuzsanna Hotel Szeleste - Külső kép