Zsuzsanna Hotel Szeleste

Senior pihenés az Alpok lábánál
2024.06.24-ig
Hotel Írottkő K?szeg

Zsuzsanna Hotel Szeleste vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 64 városban járt márFelfedező - 32 helyen első értékelőNépszerű író - 45 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. október 22.a párjával járt itt
Párom találta ezt a helyet a Két Túra következő pihenő pontjaként. Ilyen helyen ritkán száll meg az ember, ahol egy nagy park vesz körül, gyönyörű fákkal, friss levegővel, és egy kellemes fürdési lehetőséggel. Kedvesen fogadtak Bennünket, gyorsan megkaptuk a szobánk kulcsát, és már iparkodtunk is fürdeni, mert ezt este 18 óráig tehettük.
Gyenge 2016. augusztus 16.a párjával járt itt
2 éjszakát töltöttünk el a hotelben a férjemmel. A szobánk ugy is fogalmazhatok,hogy egyszerü volt, a prérire nézett az ablakunk a szoba falán valamikori csőtörés javitási nyomai. Legalább egy szekrénnyel eltakarhatták volna ha már nem csinálták meg rendesen. A fürdőszobára is az egyszerü a legjobb kifejezés.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt már
Kiváló 2016. június 11.barátokkal járt itt
Barátnőmmel a 60. születésnapunkat voltunk megünnepelni a szállodában és mondhatom pompásan éreztük magunkat! A hely ötvözi mindazt, amire szükségünk van, csend, béke, nyugalom, csodálatos környezet, medence, jó konyha, figyelmes személyzet. egy 13 hektáros arborétum ölelésében fekszik a hely,amely szépen karban van tartva, mármint az arborétum.
Zsuzsanna Hotel Szeleste - Vendéglátás
Átlagos 2016. február 19.a párjával járt itt
2015 nyarán Szelestén voltunk, 4-en nyugdíjasok. Volt, ami tetszett, de visszamenni többet nem fogunk. Egy szép nagy parkban van, változatos növényzettel. Nézelődésre, sétálgatásra nagyon alkalmas, talán egy kicsit több pad lehetne benne. Ki van téve egy tábla, hogy sok-sok milliót költöttek a felújítására.
Kiváló 2015. augusztus 11.barátokkal járt itt
2015.07.18-25. voltunk a barátnőmmel.Szívből tudom ajánlani annak aki meghitt csendes pihenésre vágyik.Az ételük változatos mindig frissen készült.A kiszolgálás minden tekintetben körültekintő és udvarias.Szeretettel várják a vendégeket.Kedveskednek meglepetésekkel. Szívből köszönjük az ellátást
Kiváló 2015. július 30.a párjával járt itt
Nagyon családias a légkör. Pihentető, nyugtató séták lehetősége az arborétumban. Bőséges adagok, házias ízek az étteremben. Nagyon udvarias kiszolgálás. Kényelmes jól felszerelt szobák. Gyógyvíze az valami zseniális, amikor tehetjük, csak fürödni is lejárunk ide. Ajánlom mindenkinek.
Zsuzsanna Hotel Szeleste - KörnyékZsuzsanna Hotel Szeleste - WellnessZsuzsanna Hotel Szeleste - Belső
2014. június 6.a párjával járt itt
Ide elvonulhatsz a stressz elől Nagy wellnessre ne számíts, de a víz gyógyítóereje nagyon kellemes. Mindennap cserélik. Májusban voltunk, sajnos a kinti medence még felújítás alatt volt. A fürdőruhát ki lehet centrifugázni. A kastély hangulatos parkjában kellemes sétákat lehet tenni. Vacsoránál ajánlanám a menüt. A büfé reggeli mindennap más.
Zsuzsanna Hotel Szeleste - Környék
Kiváló 2014. június 5.gyerekekkel járt itt
Olyan szálláshely, ahol a vendég a legfontosabb. Segítőkész, udvarias, közvetlen személyzet. Csodálatos környezet. Egy hangulatos kiskastély egy arborétum közepén madárénekkel és a fák susogásával. Ínycsiklandó, finom, házias ételek. Saját kis strand, kiváló gyógyvízzel. És mindez elérhető áron. Ajánlom mindenkinek, aki lazítani szeretne, elvonulva a világtól.
Kiváló 2014. március 21.a párjával járt itt
2014. március 7-9-ig voltunk egy wellness hétvégén a Kastély Szállóban. Szép a környék, csendes nyugodt, családias környezet, udvarias kiszolgálás. Az üzemeltetőknek Zsuzsának és Ferinek és az alkalmazottaknak a figyelmessége, kedvessége, közvetlensége külön említést érdemel! A medencében csend és nyugalom is említést érdemel.
Kiváló 2014. február 17.a párjával járt itt
A szálláshely neve tulajdonképpen Festetich kastély és Zsuzsanna Hotel, mivel egymástól pár méterre, közös szolgáltatásokkal, közös üzemeltető működteti. Az étkezések,a szauna és rendezvények a kastélyban, a gyógyvizes medencékés a masszázs a Zsuzsanna hotelben található, az előbbi a régi, eredeti kastély újjáépítve, míg az utóbbi a napjainkban épült.