Gulyás Csárda Szemenye

2024.06.24-ig
Hotel Írottkő K?szeg

Gulyás Csárda Szemenye vélemények

Szörnyű 2020. május 25.családjával járt itt
A jeli arborétumból hazafelé menet tértünk be anyukámmal, ebédelni. Ha épp nem vírushelyzet van, sosem választottam volna ezt a helyet, de úgy voltam vele, hogy ha van kerthelyisége, akkor próbáljuk meg, hiszen sok vendéglátó még ki sem nyitott. Odaérkezésünkkor megkérdeztem a pincért,(aki ugyan hordott maszkot, de ez az orrát egyáltalán nem takarta, a száját is csak félig.
Gyenge 2019. szeptember 8.egyedül járt itt
Soha ne térj be olyan csárdába, ahol csak 2 autó áll a parkolóban. Az ugyanis a személyzeté. Rögtön, akkor ki kellett volna fordulnom, amikor szembesültem azzal, hogy én vagyok A Vendég. Egyes számban. Nagyon éhes voltam így rendeltem egy babgulyást. Nagy kár volt pénzt adni érte. Minősíthetetlen volt.
Kiváló 2018. július 30.barátokkal járt itt
Hibátlan! Gyors, kedves kiszolgálás, tökéletes ételek, szép környezet. Remélem hamar visszatudunk nézni ^^
Gulyás Csárda Szemenye - Étel/ital
2018. május 21.gyerekekkel járt itt
Főpincér hihetetlenül kedves, barátságos !
Otthonos , aranyos környezet!
Kevés étel a nyitóétlapon. Remélem bővülni fog, mivel rendkívül finom ételeket kaptunk idén, a régiekkel ellentétben. Tálalás csárdához képest igazán kifinomult, gusztusos! Örülök , hogy betértünk újra, és még fogunk is !
Elismerésem a személyzetnek!
További ilyen remek fejlődést kívánunk!
Kiváló 2017. január 17.a párjával járt itt
Személy szerint sok dicséretet hallottam erről az étteremről. Balatoni házunktól jöttünk Szombathelyre. Gondoltuk betérünk. Kellemes , tiszta étterembe érkeztünk. A hideg ellenére kellemes meleg volt a helyiség. A pincérhölgy nagyon barátságos és kedves. Az ételek is finomak voltak. Hamar elkészültek az ételek.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 53 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 72 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2016. május 15.gyerekekkel járt itt
A jeli arborétumból haza felé tartva álltunk meg ezen a helyen, mint sokan mások. Már kívülről látszott, hogy az utóbbi évtizedekben semmit nem fordítottak az épületre (a bejárati ajtó előtti lépcső konkrétan össze van dőlve), s ez belülről is megerősítést nyert.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2015. május 9.egyedül járt itt
Hát gyerekek hol is kezdjem. Egyedül ültem be egy szombati napon. Meglehetőssen tele volt az étterem. Csak kettő felszolgáló volt. Ők vannak a pultban az asztaloknál s még a kasszánál is. Konkrétan 40 perc várakozás után jelzem a pultal szemben ültem le s hangossan köszöntem mikor megérkeztem s fogadták is és viszonozták a köszönésemet.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. augusztus 7.a párjával járt itt
A kámoni arborétumban járva tértünk be először ebbe a csárdába. Nagy parkolója van,akár ha kamionos vagy is van hová tenni a gépet. Szépen berendezett,hangulatos. A kiszolgálás első osztályú az ételek minősége és a tálalás szintén. Kifogástalan a mellékhelyiség tisztasága is.