Szepi Fogadó Étterme Szendehely

Harangvirág 36 Vendégházak Kismaros

Szepi Fogadó Étterme Szendehely vélemények

1947
Kiváló 2022. március 24.a párjával járt itt
Többször utaztunk már el e hely előtt, most be is tértünk. A fotók amik az oldalon vannak jók, tényleg ilyen amikor az ember belép. Kellemes, tágas hely. A pincér hölgy hamar jött, kedves és határozott személyiség. Húslevest kértünk zöldséggel és tésztával. Nagyon finom volt. Igényes a konyha, kétféle erős paprikát kaptunk és friss petrezselyem volt a levesen.
Kiváló 2021. május 26.a párjával járt itt
Egy hosszú és kimerítő túra után mentünk Szendehelyre a Szepi Fogadóba ebédelni. A belső teremben ültünk le. Rögtön hozták az étlapot, pedig sokan voltak. Megrendeltük az étkeket, amit szintén rövid időn belül ki is hoztak. Nem kicsi adagok. És finomak. Szép környezetben van az étterem. Borvásárlás is lehetséges a bor boltban. Itt is éltünk a lehetőséggel-
Szepi Fogadó Étterme Szendehely - Külső képSzepi Fogadó Étterme Szendehely - Külső képSzepi Fogadó Étterme Szendehely - Étel/italSzepi Fogadó Étterme Szendehely - Étel/ital
Kiváló 2020. január 20.barátokkal járt itt
Ez egy kiváló étterem, szép környezetben, viszonylag közel a fővároshoz. Kisebb társasággal érkeztünk, nem is ebéd- és nem is vacsoraidőben. Jól esett a meleg fogadtatás ebben a hideg késő őszi időben, és ez látszott, érződött az étteremben is. Tisztaság, minőségi bútorok, fa és tégla mellett hófehér függönyök és abroszok.
Szepi Fogadó Étterme Szendehely - BelsőSzepi Fogadó Étterme Szendehely - BelsőSzepi Fogadó Étterme Szendehely - BelsőSzepi Fogadó Étterme Szendehely - BelsőSzepi Fogadó Étterme Szendehely - Étel/italSzepi Fogadó Étterme Szendehely - Étel/italSzepi Fogadó Étterme Szendehely - Étel/italSzepi Fogadó Étterme Szendehely - Étel/italSzepi Fogadó Étterme Szendehely - Egyéb
Kiváló 2018. november 13.gyerekekkel járt itt
Az "ittjártam" ajánlásai alapján választottuk ezt a helyet,a novemberi hosszú hétvégén, 2 felnőtt, 2 gyerek. Bár ebédidő volt, telt ház, de ennek ellenére nagyon gyors volt kiszolgálás. A rendeléstől számítva rövid időn belül megkaptuk a levest, majd a főételt. Az ételek nagyon ízletesek, és nagy adagok voltak. A felszolgáló előzékeny, kedves. Szeretettel ajánlom mindenkinek!
2017. június 6.a párjával járt itt
Párommal voltunk arra átutazóban. Összességében nem bántuk meg, hogy oda ültünk be. Kedves és gyors kiszolgálást kaptunk. Kétszemélyes tálat rendeltünk. Az ételek jól át voltak sülve, a mennyiség elegendő volt. Ami kicsit zavaró volt, hogy a kerthelyiségben ültünk le és a dohányzásra kijelölt hely tele volt, mert esküvő is volt és kb 30 ember dohányzott mellettünk 5 méterre.
Kiváló 2017. február 13.családjával járt itt
Korábban már jártunk itt, ezért választottuk nagypapám 80. -ik születésnapja alkalmából ezt a helyet. Ebédelni jöttünk ide, többféle levest rendeltünk, egy 4 személyes tálat illetve papám csülköt. Mindegyik rendkívül finom volt, senkinek egy rossz szava sem volt. A 4 személyes tállal 5 ember is jól lakott volna, tehát az adagok méretével sem volt gond.
Kiváló 2016. november 25.családjával járt itt
Családdal voltunk egy hétvégén. Nagyon finom harcsahalászlét főznek, az adagok finomak, és bőségesek. Kedves, udvarias kiszolgálás. Az étlapon sokféle kész és frissensültek szerepelnek. A tálak bőségesek! Ide érdemes máskor is menni, csak ajánlani tudom mindenkinek! Már többször is jártunk itt, de mindig visszatérünk, mert érdemes. A környezet, az ételek, és az egész személyzet kiváló!
Kiváló 2016. október 31.a párjával járt itt
Kétszer jártunk itt, mindkét alkalommal kirándulás után. Először csak azért, mert nem találtunk mást a közelben, másodszorra már az első alkalom tapasztalata miatt választottuk :) Kedves, nagyon udvarias-előzékeny pincérek. Jó ízű, rendes adag étel, nagyon jó ételkínálat, gyors kiszolgálás, tiszta mellékhelyiség, jó ár-érték arány.
Kiváló 2016. szeptember 20.gyerekekkel járt itt
Kirándulás során tértünk be a helyre családommal. A kiszolgálás gyors volt, és nagyon rugalmas. Ami nem szerepelt az étlapon, gond nélkül készítették el. Az ételek finomak voltak, és bőségesek. A hely hangulatos, bár egy kicsit meleg volt, ezen lehetne még javítani. Összességében jól éreztük magunkat, és máskor is szívesen térünk vissza.
Kiváló 2016. augusztus 15.gyerekekkel járt itt
Családdal tértünk be nemrégiben Szendehelyen Szepi fogadójába. Nem volt terv, csak véletlen, ugyanis ahol enni akartunk étterem, az ismeretlen okból nem volt nyitva. Útközben hazafelé véletlenül láttuk meg és betértünk. A váratlanság nem jelentett problémát, gyorsan került asztal és pincér is, aki nagyon kedves udvarias volt, mindegyikőnkhöz volt egy barátságos szava.