Hotel Kardosfa Ökoturisztikai és Konferenciaközpont Szenna
7477 Szenna, Zselickisfalud-Kardosfa puszta 064/1 hrsz.

Hotel Kardosfa Ökoturisztikai és Konferenciaközpont Szenna a térképen

Szállások Szenna városában
Wellness csomagok Szenna városában

Hotel Kardosfa Ökoturisztikai és Konferenciaközpont Szenna vélemények

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 6.
Tavaly novemberben jártunk itt először és annyira megtetszett a hely, hogy azt gondoltuk, hogy ide minden évben el kell jönni legalább egyszer. Most jöttünk haza, de nem tudom, hogy lesz-e legközelebb. Pénteken délután hatalmas füst fogadott minket, ami a kazánházból jött. Ott tartózkodásunk alatt a csodálatos idő ellenére csak ritkán tudtunk ablakot nyitni, mert akkora füstszag volt.

Aminda TOP szállásértékelő
Aminda TOP étteremértékelő
Aminda TOP egyébhely értékelő
Aminda TOP fotófeltöltő
2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 2. - 2 látogató hasznosnak vélte
Legszívesebben azt írnám, hogy varázslatos, mert abban a pillanatban, ahogy megérkeztünk, valami megfoghatatlan hangulat rabjai lettünk, a kristálytiszta levegő, az erdők közelsége okozott, amihez hozzájárul a finom, kellemes fatüzelés miatti füstszag. A zselici erdőben, lakott településtől legalább 7 – 8 km-re, Kaposvártól kb.

2018. augusztusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 2.
Lenyűgőzően szép környezetben töltötünk el 6 napot. Az erdő közepén, 7-8 km-es körzetben csak az erdő és egy csillagvizsgáló központ. Tiszta levegő, zaj- és fényszennyezéstől mentes környezet. Elegendő parkolóhely. Az étel jó volt, egyféle leves és előétel, többféle második fogásból lehetett választani.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 26.
Akik szeretik a természetet, a csendet az erdő hangját látogassanak el ide! Távol a város zajától, az erdő közepén, egy gyönyörűen kialakított kertben nem pici, de nem is nagy vendégszámot befogadó szálloda. Sok kényelmi szolgáltatást nyújt nagyon hangulatosa a panorámás (üvegfalú) uszoda és pezsgőfürdő, mely szaunákkal és a masszázzsal kiegészítve rossz idő esetén is élvezetessé teszi az itt töltött napokat.

Ugor TOP étteremértékelő
Ugor TOP egyébhely értékelő
Ugor TOP fotófeltöltő
2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 11. - 2 látogató hasznosnak vélte
A szálloda elhelyezkedése elnyűgöző! Hosszú, sok kilométeres erdei úton, a világtól távol egy szuper üdülőparadicsom. Körben az élő természet, a szálloda egy sok-sok kényelmi szempontot magába foglaló koncentrátum. A körben üvegfalú uszoda és pezsgőfürdő nagyon hangulatos, a szaunák és a masszázs jól egészítik ki a repertoárt.

2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Júniusi esküvőnk helyszíne Kardosfa Hotel volt, a polgári szertartást illetve a vacsorát is ott tartottuk. Mindenkinek csak ajánlani tudom a szállodát, tényleg, semmi negatívumot nem tudok írni. Még két éjszakét ott töltöttünk, gyönyörű a hely, nagyon kedvesek az ott dolgozók, az ételek pedig fantasztikusak. Van lehetőség wellnessre, szaunázásra, erdei sétára, teniszre.

2015. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. október 27.
Üdvözlöm! Gyönyörű szálloda az erdő közepén. Igényes,szép,tiszta kényelmes szoba. Személyzet mindent megtesz a vendégek igényének, kényelmének kiszolgálásáért. Az ételek fenségesek, mivel vadász szálloda,vadételek garmada az étlapon. Reggeli, ebéd vacsora lehetőséggel. Sportolási lehetőség, teniszpálya is rendelkezésre áll.

Györgyike TOP szállásértékelő
2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. július 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
A nyugalom, csend béke kis szigete. Gyönyörű környezetben igényesen rendben tartott szálloda kivül és belül. A tisztaság kivül és belül maximális. A személyzet kedves,udvarias és felkészült. Az ételek minősége 5 csillagos. A wellness részleg kicsi, de igényes. A szobák igényes bútorokkal berendezettek. A környék gyönyörü, a szarvasfarm igazi élmény a felnőtt látogatóknak is.

Kyra TOP szállásértékelő
2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 23.
Igen szép, nyugalmas, csendes erdei környezet, de könnyen megtalálható. Igényes berendezés, figyelmes, kedves személyzet. Ami kiemelkedően jó, a konyha, a vacsorák. A választék, minőség, ízek mind 5 csillagosak. Jó a fürdő is és a kerékpározás lehetősége. Szóval kellemesen eltöltött napokra emlékszem, semmi negatívumra.

2014. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. július 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Rendkívül figyelmes kiszolgálás, remek programok, gyönyörű környezet, ínyenc konyha. Kellemes fürdő a megfáradt vándornak és vadásznak-horgásznak. Igényes kialakítás, berendezés. Kikapcsolódás felsőfokon! Éjjel a legtöbb csillag az égen itt láható. . . csak választani kell közülük. Az őzike házhoz jön, a szarvasra várni kell.

Puchner Kastélyszálló
Bikal
2-3 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, játszótér használattal, programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.05. - 2020.03.31.
Hotel Kardosfa
Zselickisfalud
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, téli finomságokkal, wellness-részleg használattal
Érvényes: 2019.12.30-ig
Várfal Apartman
Pécs
3 nap/2 éjszaka 4.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Port Panzió
Balatonmáriafürdő
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.12.05. - 2019.12.05.
Hotel Európa Gunaras
Dombóvár
3 nap/2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázs-kuponnal, szabadidős szolgáltatásokkal, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Pelso Panzió
Balatonmáriafürdő
6 nap/5 éjszaka 11.180,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, játszótér használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda
Sikonda
3 nap/2 éjszaka 11.900 - 16.115,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.09.08-ig
Rácz Tanya
Orfű
2 nap/1 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Thermal Hotel Igal
Igal
3 nap/2 éjszaka 8.225,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázs és koktél utalvánnyal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.15-ig
Koppányvölgy Gyermek-és Ifjúsági Tábor
Kőröshegy
3 nap/2 éjszaka 4.000 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Jakab-hegy Vendégház
Cserkút
2 nap/1 éjszaka 3.200,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.01.08. - 2020.12.05.
Centrum Apartmanhotel
Pécs
2 nap/1 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.26-ig

Szállodák Szenna környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Hotel Wellamarin Zamárdi
Hotel Bonvino Wine & Spa Badacsony
A Hotel Bonvino Wine & Spa, Magyarország első aktív- és borszállodája 2011 júniusában...
Télbúcsúztató (min. 2 éj)
WELLAWonderland élőzenével kísért gálavacsorával (min. 2 éj)
Pihenés a két ünnep között (min. 2 éj)

SzennaX