Kereskedőház Étterem és Kávézó Szentendre

a 90 szentendrei étterem közül
kávézó - kávéház, vendéglő
Kereskedőház Étterem és Kávézó Szentendre
Kereskedőház Étterem és Kávézó SzentendreKereskedőház Étterem és Kávézó Szentendre

Aquaworld Resort Budapest - Kedvezményes ajánlat félpanziós ellátással
Kedvezményes ajánlat félpanziós ellátással
2025.12.30-ig
Aquaworld Resort Budapest

Kereskedőház Étterem és Kávézó Szentendre vélemények

2022. május 1.egyedül járt itt
Kitűnő lokáció a kisváros főterén, tágas kiülős terasszal. Nemigen tetszett, hogy nagyon erőltették a teraszra ülést, bár én inkább a benti részt preferáltam volna. Ráadásul utána láttam, hogy a benti rész nagyon hangulatos, szépen terített asztalokkal, a falon cirádás betűs feliratokkal.
Kereskedőház Étterem és Kávézó Szentendre - Külső képKereskedőház Étterem és Kávézó Szentendre - BelsőKereskedőház Étterem és Kávézó Szentendre - BelsőKereskedőház Étterem és Kávézó Szentendre - BelsőKereskedőház Étterem és Kávézó Szentendre - MosdóKereskedőház Étterem és Kávézó Szentendre - Étlap/itallapKereskedőház Étterem és Kávézó Szentendre - Étlap/itallapKereskedőház Étterem és Kávézó Szentendre - Étlap/itallapKereskedőház Étterem és Kávézó Szentendre - Étlap/itallapKereskedőház Étterem és Kávézó Szentendre - Külső képKereskedőház Étterem és Kávézó Szentendre - Étlap/itallapKereskedőház Étterem és Kávézó Szentendre - Külső képKereskedőház Étterem és Kávézó Szentendre - EgyébKereskedőház Étterem és Kávézó Szentendre - Étel/italKereskedőház Étterem és Kávézó Szentendre - Étel/italKereskedőház Étterem és Kávézó Szentendre - Étel/italKereskedőház Étterem és Kávézó Szentendre - Külső kép
2020. március 1.barátokkal járt itt
Több napot töltöttünk a városban, barátaink ajánlása után választottuk ezt az éttermet. 9-en érkeztünk oda, de egyből le tudtunk ülni és már vették is fel a rendelésünket. A kiszolgáló hölgy nagyon kedves és barátságos volt, beszélgetett velünk többször is. :) Az ételek kiválasztása gyorsan megtörtént, úgy ahogy azok felszolgálása is.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt márNépszerű író - 29 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2017. január 25.a párjával járt itt
Egy hűvös tavaszi napon voltunk Szentendrén, amikor még az elbújó nappal nagyon hideg fuvallatok támadtak a sétálókra, így elég hamar átfáztunk és ide tértünk be egy melengető gyors ebédre. Belépve nagyon csinos és tetszetős hely fogadott, örömmel konstatáltuk, hogy milyen ízléses.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 363 városban járt márFelfedező - 2410 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25113 feltöltött kép
Kiváló 2016. június 8.gyerekekkel járt itt
A Kereskedőház volt az egyik legjobb élményem pár éve Szentendre Fő terén. Nem csak e városkában, de egyáltalában, életemben. A minap újra betértünk ide a fiammal. Reggel volt, meleg ételeket még nem szolgáltak fel, de italokat, így például forró csokoládét igen az is megtette.
Kereskedőház Étterem és Kávézó Szentendre - BelsőKereskedőház Étterem és Kávézó Szentendre - EgyébKereskedőház Étterem és Kávézó Szentendre - BelsőKereskedőház Étterem és Kávézó Szentendre - BelsőKereskedőház Étterem és Kávézó Szentendre - Étel/italKereskedőház Étterem és Kávézó Szentendre - BelsőKereskedőház Étterem és Kávézó Szentendre - BelsőKereskedőház Étterem és Kávézó Szentendre - Étlap/itallapKereskedőház Étterem és Kávézó Szentendre - Étel/italKereskedőház Étterem és Kávézó Szentendre - Étel/italKereskedőház Étterem és Kávézó Szentendre - Étel/italKereskedőház Étterem és Kávézó Szentendre - Külső kép
Kereskedőház Étterem és Kávézó Szentendre a térképen
2000 SzentendreFő tér 2-5.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • kisállat bevihető • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi