Tinto Resto Szentendre

Tinto Resto Szentendre
Tinto Resto SzentendreTinto Resto Szentendre
Tinto Resto SzentendreTinto Resto Szentendre

Tinto Resto Szentendre bemutatkozása

A Maestro Lounge Bistro Szentendre legfrekventáltabb helyén, a Duna korzón található. Az étterem a tulajdonos vendéglátó szakmabeli fiatal házaspár régóta dédelgetett vágya volt, amelyet együtt vezetnek.
Magyarországon egyedülálló mobilgátnak köszönhetően az étterem teraszán ülve vendégeink háborítatlan dunai panorámában gyönyörködhetnek egész évben.

Aquaworld Resort Budapest - Kedvezményes ajánlat félpanziós ellátással
Kedvezményes ajánlat félpanziós ellátással
2025.12.30-ig
Aquaworld Resort Budapest

Tinto Resto Szentendre vélemények

Átlagos 2022. május 23.családjával járt itt
Hamburger:sós,száraz. Kiszolgálás az jó. Wc elhanyagolt. Élőzene jó volt.árak közepes. Idő jó volt terasz hangulatos
Kiváló 2021. augusztus 6.gyerekekkel járt itt
A hamburgerek hatalmasak és ízletesek, a cézár salátan meleg volt a csirkehús és kicsit sós volt. Gyors volt a kiszolgálás a kilátás gyönyörű
Kiváló 2017. május 8.családjával járt itt
Többször volt már szerencsém itt enni. Eddig sosem csalódtam. A kiszolgálos udvarias és gyors. Az ételek hamar elkészülnek és finomak! Gulyás levest többször ettem már, finom, friss házi kenyérrel, bőven jól lehet vele lakni. A kilátás nagyon szép. Ki is lehet ülni, de hidegebb időben van fedett rész is ahol a fűtés is megoldott illetve szintén rálátni a Dunára.
Kiváló 2016. november 1.a párjával járt itt
A pincérek nagyon rendesek. Az ételek nagyon finomak voltak(hamis borzaska,túrógombóc). Ár/érték arányban verhetetlen a Korzón elhelyezett többi bisztró/bár/étteremhez képest. Gyönyörű tálalás,emberes adag(pedig nem vagyok kisétkű). Az ital kínálatuk óriási és nagyon választékos. Az ételek alapanyagai nem kicsit minőségiek,ez érezhető is rajtuk.
Tinto Resto Szentendre - Étel/italTinto Resto Szentendre - Étel/ital
2016. augusztus 22.gyerekekkel járt itt
A Maestro fekvése igen előnyös, a festői Duna partra van kilátás a télikertből. Idén márciusban néztünk oda be a fiammal, egy szép reggelen, Esztergomból hazafele tartva. Az árak mérsékeltek, 480 forint a sütik nagy része. Nem akartunk semmi komolyat enni, de lehet, hogy erre nem is lett volna lehetőség abban az idősávban.
Tinto Resto Szentendre - Külső képTinto Resto Szentendre - EgyébTinto Resto Szentendre - EgyébTinto Resto Szentendre - BelsőTinto Resto Szentendre - Étlap/itallapTinto Resto Szentendre - Étlap/itallapTinto Resto Szentendre - Étlap/itallapTinto Resto Szentendre - Étlap/itallapTinto Resto Szentendre - Étlap/itallapTinto Resto Szentendre - Étlap/itallapTinto Resto Szentendre - Étlap/itallapTinto Resto Szentendre - BelsőTinto Resto Szentendre - Étel/italTinto Resto Szentendre - Külső képTinto Resto Szentendre - Belső
Átlagos 2015. július 26.gyerekekkel járt itt
Az ételek rendben voltak, bár a rántott csirkemell gyanúsan mirelit eredetűnek tűnt. Amivel igazán bajunk volt, az az, hogy nem a vendégért van minden, hanem a vendégnek kell alkalmazkodnia mindenhez. Például nincs kártyás fizetés, nem lehet fél adag köretet kérni, nem lehet kétféle köretet kérni egy adag húshoz, nincs fél literesnél kisebb limonádé.
Kiváló 2015. május 17.egyedül járt itt
Ajánlani tudom mindenkinek! Vasárnap délután szuper gyorsasággal elkészült gasztro csodával szembesültem. A házi ízek magukért beszélnek melyeket bővebben nem fejtem ki csak azért,hogy megtapasztalják inkább mint olvassák. Személyzet roppant figyelmes és kedves s ami ritka a Chef is kilátogat a vendégekhez ellenőrizve a kiadott ételeit.
Kiváló 2015. április 4.barátokkal járt itt
Egy barátom esküvőjén jártam a Maestro Lounge Bistroban. Hihetetlen dolgokat tapasztaltam, azon felül, hogy a hangulat, a dekoráció, a személyzet odafigyelése és kedvessége egyszerűen tökéletes volt, többször jött ki hozzánk a Chef, hogy az ételek milyensége és a megelégedettségünk felől érdeklődjön.
Kiváló 2015. március 24. járt itt
Céges rendezvényt szerveztem immár második alkalommal a Maestro Lounge Bistroba. Mindent kielégítö odafigyelést, rugalmasságot kaptunk mind a rendezvény lebonyolításával mind pedig az ételekkel kapcsolatban. Isteniek és böségesek a fogàsok a hangulat is kitünö, nem beszélve az éjszaka is csodállatos kilátásról.
Kiváló 2015. március 23.családjával járt itt
Megnyitása óta ismerjük. Jól összeállított, változatos étlap.
A minőség mindig kiváló, vagy annál is jobb. Bármit választhatunk, mert nem fogunk csalódni. Minden falat finom,harmonikus.
A séf, ha ideje engedi még a vendégekhez is kimegy szívesen egy-két kedves szóra.
Érdemes addig sétálni a parton amíg meglátjuk,és ha betérnek egyenek egy finomat. Ja, és a csokiitaluk is fantasztikus! !
Tinto Resto Szentendre a térképen
2000 SzentendreDunakorzó 5/A
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • koktélok • parkolási lehetőség • zártkörű rendezvény lehetősége
H
zárva