Margaretta Cukrászda Szentendre

2025.12.30-ig
Aquaworld Resort Budapest

Margaretta Cukrászda Szentendre vélemények

Kiváló 2019. január 30.a párjával járt itt
Tavaly tavaszi itt elfogyasztott fagylaltunk jó emlékére tértünk be ősszel is egy fagyira. Nem csalódtunk. Én nem vagyok nagy fagyi rajongó, férjem annál inkább. Ételallergiáim miatt meg kell kérdeznem minden édesség esetében az összetevőket. Nagyon kielégítő választ kaptam kérdéseimre, ami manapság sajnos még ritka.
Kiváló 2018. december 6.a párjával járt itt
Szentendrén a karácsonyi vásárt néztük meg. Jó szokásunk szerint betértünk kedvenc cukrászdánkba egy kis finomságra. Sajnos már jó hideg lévén a finom fagyit már nem mertük megkóstolni, de a sütemények kárpótoltak. A mostani személyzet is kiváló, de a régi tulaj mindig eszünkbe jut.
Margaretta Cukrászda Szentendre - Étel/italMargaretta Cukrászda Szentendre - BelsőMargaretta Cukrászda Szentendre - EgyébMargaretta Cukrászda Szentendre - Egyéb
Kiváló 2017. augusztus 11.egyedül járt itt
Sok éve nem látott régi kolléganőmmel teljesen véletlenül éppen a Margaretta Cukrászda előtt futottam össze, egy nagy adag fagyival a kezében jött kifelé. Mint szentendrei lakos "bennfentes", ezt a cukrászdát ajánlotta, azt mondta, ha Szentendrén fagylaltozni szeretnék, ne is gondolkodjak másban, csakis ide jöjjek.
Margaretta Cukrászda Szentendre - BelsőMargaretta Cukrászda Szentendre - EgyébMargaretta Cukrászda Szentendre - BelsőMargaretta Cukrászda Szentendre - BelsőMargaretta Cukrászda Szentendre - Étel/italMargaretta Cukrászda Szentendre - Étel/italMargaretta Cukrászda Szentendre - Étel/italMargaretta Cukrászda Szentendre - Étel/italMargaretta Cukrászda Szentendre - BelsőMargaretta Cukrászda Szentendre - Külső képMargaretta Cukrászda Szentendre - BelsőMargaretta Cukrászda Szentendre - BelsőMargaretta Cukrászda Szentendre - Külső képMargaretta Cukrászda Szentendre - Külső kép
2017. május 1.barátokkal járt itt
Szentendrén jártunk a barátainkkal és délután szerettünk volna a belvárosban körülnézni. Hangulatos séta a parton, a belváros tiszta utcái mind mind nagyon tetszettek. Picit hűvös volt, de úgy döntöttünk fagyizunk és éppen ennél a fagyizónál álltunk meg. Az idő ellenére volt sor, de kivártuk.
2016. június 5. járt itt
Többször jártam már itt,mindig nagyon finom fagylaltot ettem,most is jó választás volt. Az őszibarackos frissítő volt, a rumos dió is jól sikerült nekik. Mindig van cukormentes változat ,sőt most már laktózmentes is. Általában nehéz a döntés, de az utánam állók sokasága meggyorsítja a folyamatot.
Kiváló 2015. május 17.a párjával járt itt
Egy májusi vasárnap délután ebéd után jöttünk ide fagylaltozni. Bár egymást érik a fagylaltozók Szentendrén, itt elég hosszú sor állt, és nem véletlenül. Kiváló minőségben egyedi és bőséges választék várja a vendégeket, máshol nem kapható különlegességeket lehet megkóstolni.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 31 városban járt márFelfedező - 33 helyen első értékelőNépszerű író - 62 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 181 feltöltött kép
Kiváló 2015. április 24.a párjával járt itt
A párommal Szentendrén sétáltunk amikor belebotlottunk ebbe a cukrászdába. Annyira sokféle és csábítóbbnál csábítóbb fagyik mosolyogtak ránk a pult mögül, hogy alig tudtunk választani. Végül a barátnőm egy ruccolás málnát kért, én pedig egy gránátalmát. Mindkettő isteni finom és frissítő volt, ezt mindenkinek meg kell kóstolnia!
Margaretta Cukrászda Szentendre - Étel/italMargaretta Cukrászda Szentendre - Külső képMargaretta Cukrászda Szentendre - Étel/italMargaretta Cukrászda Szentendre - Külső kép