Rab Ráby Étterem Szentendre

2025.12.30-ig
Aquaworld Resort Budapest

Rab Ráby Étterem Szentendre vélemények

Szörnyű 2022. június 7.gyerekekkel járt itt
Családdal, előre bejelentkezve érkeztünk, jeleztük az etetőszék igényét, amit meg is kaptunk, habár tele volt az előző csapat maradékával. Etetőszék igénye jelzi a kisgyermek érkezését, aki potenciálisan pelenkás. Megkérdeztem az egyik hölgyet, hogy merre van lehetőség pelenkázásra, amire közölte, hogy "Itt ilyen nincs, ez egy nagyon régi épület, negyven éves étterem, nem lehet megoldani ennek a kialakítását.
Átlagos 2019. november 1.a párjával járt itt
Séta Szentendrén. . Ebéd eg hangulatos,nem szokványos étteremben. . A teremben régiségek összegyűjtve, teritők, tágyak, emléktárgyak. . Gyorsan felvették a rendelést. . . Közben egy ázsiai csoport lépettbe. . Ők nagy érdeklődéssel elkezdték fényképezni a sok érdekes tárgyat. . . Közben megrendeltük az izletes ebédet. .
Gyenge 2017. augusztus 23.barátokkal járt itt
Régebben már jártunk itt, akkor megfogott minket a hely, az ételekkel is meg voltunk elégedve, de most kb. 8 év után, nagy csalódás volt. Az étterem még mindig hangulatos, tetszett a sok dekoráció, de az ételek minősége igencsak átlag alattinak mondható. Egy ilyen híres hely, nem engedhetné meg magának hogy ilyen gyenge szakácsot alkalmazzanak. A kiszolgálással nem volt probléma.
Kiváló 2017. július 14.családjával járt itt
Az étterem és a berendezése nagyon hangulatos. Mindenhol egyedi régiségeket látni, a falak is tele vannak velük. Az ételek finomak és kiadós az adag. Nagyon kellemes jó időben a belső udvarba kiülni. A felszolgáló hölgy nagyon kedves és segítőkész volt. Kicsit eldugott helyen található Szentendre belvárosában, a Fő térhez közel. Ajánlani tudom egy kellemes Duna parti sétával egybekötve.
Kiváló 2017. február 4.a párjával járt itt
Van vagy 30 éve, hogy itt jártam. Szentendrén kerestem éttermet egy szülinapi vacsorához és ekkor jutott eszembe, hogy rákeressek a neten. Nem bántam meg, hogy ezt az éttermet választottam. Kellemes estét
töltöttünk itt. Finom ételek, kedves, figyelmes, udvarias kiszolgálásban volt részünk.
Rab Ráby Étterem Szentendre - EgyébRab Ráby Étterem Szentendre - EgyébRab Ráby Étterem Szentendre - Egyéb
Kiváló 2016. szeptember 5.a párjával járt itt
Szentendrei városnézés és geoláda keresés közben úgy gondoltuk, hogy a Marcipán múzeum előtt keresünk egy hangulatos, de árban is megfelelő éttermet Szentendrén. A párom kinézte interneten ezt a helyet, bár akkor még nem tudtuk, hogy milyen kellemes lesz a hely atmoszférája is nem csak az ételek ár-érték megfelelése :) Gyors kiszolgálás és bőséges fatálas ebéd volt ezen a kis hangulatos helyen, amit bátran ajánlok bárkinek ha Szentendrén jár. .
Kiváló 2014. augusztus 9.barátokkal járt itt
A minap tértünk be Szentendrén a Rab Ráby étterembe egy kirándulás utáni késői vacsorára.
A hely gyönyörű, tele régi népi eszközökkel, hangszerekkel stb. Nagyon hangulatos.
A kiszolgálás gyors volt és a rendelt ételek és nagyon jók voltak. Abszolút ajánlott az étterem.
Aki Szentendrén jár térjen be az étterembe, ha másért nem is csak körbenézni.
Rab Ráby Étterem Szentendre - BelsőRab Ráby Étterem Szentendre - BelsőRab Ráby Étterem Szentendre - Belső
2014. április 15.barátokkal járt itt
Nagyon jót ettünk és jól éreztük magunkat a régies stílusú teraszon. A kiszolgálás megfelelő, az étel minősége, íze, tálalása is tetszetős volt. Negatív tapasztalat: állítólag felújítás volt a szomszédban, iszonyatos zajjal járt, alig értettük egymást, így jeleztem ezt a pincér hölgynek, erre eléggé flegmán reagált,de végül csend lett. . .
2013. december 18.a párjával járt itt
Szentendre szép és aranyos „kis” város. Szeretem a belvárosát, hangulatos, kicsit Rómát, Velencét idézi. Itt találod az étteremet. Hangulatos, jó atmoszférájú az egész hely. Ami feltűnt vacsora közepénél kicsit már soknak tűnt a falakon lévő kellékek, de nem volt zavaró.
2013. augusztus 22.gyerekekkel járt itt
Az étterem Szentendre óvárosának csendes, kis eldugott utcájában található. Nevét, mely hívogatóan cseng és múltat idéz, Jókai egyik méltán híres regényének főhöséről kapta. Az ízletes falatokat - melyet az étlapon fényképekről is megcsodálhat az ide betérő vendég - rég letűnt mesterségek, foglalkozások eszközeinek társaságában fogyaszthajta el.
Rab Ráby Étterem Szentendre - Étel/italRab Ráby Étterem Szentendre - EgyébRab Ráby Étterem Szentendre - BelsőRab Ráby Étterem Szentendre - EgyébRab Ráby Étterem Szentendre - Külső képRab Ráby Étterem Szentendre - Külső képRab Ráby Étterem Szentendre - EgyébRab Ráby Étterem Szentendre - EgyébRab Ráby Étterem Szentendre - Külső kép