Bükkös Hotel & Spa Szentendre ★★★★

Bükkös Hotel & Spa Szentendre
Bükkös Hotel & Spa SzentendreBükkös Hotel & Spa Szentendre
Bükkös Hotel & Spa SzentendreBükkös Hotel & Spa Szentendre

Bükkös Hotel & Spa Szentendre bemutatkozása

Szentedre óvárosában, mesés környezetben várja vendégeit a Bükkös Hotel & Spa. Frissítő szolgáltatásaival, komfortos szobáival garantáltan teljessé teszi a kikapcsolódást. Egy kiadós szentendrei séta pedig megkoronázhatja az üdülést.

Aquaworld Resort Budapest - Kedvezményes ajánlat félpanziós ellátással
Kedvezményes ajánlat félpanziós ellátással
2025.12.30-ig
Aquaworld Resort Budapest

Bükkös Hotel & Spa Szentendre vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 36 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2022. március 30.a párjával járt itt
Jó ideje, évente többször meglátogattuk és egy, vagy két éjszakát töltöttünk itt. Soha semmi kifogásunk nem volt sem a fogadtatást, sem az ellátást illetően. Mindig tiszta, rendezett körülmények között pihenhettünk. Fürdő részt őszintén szólva ritkán használtuk, de ez egyéni probléma.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt márNépszerű író - 45 hasznos szavazat
Kiváló 2019. szeptember 18.a párjával járt itt
Egy éjszakát töltöttünk el csak a hotelben, de biztos, hogy még visszatérünk ide. A közös terek és a szoba is tiszta, rendezett, hangulatos. Az ételek finomak, és megfelelő mennyiségben álltak rendelkezésre. Számunkra fontos volt, hogy ez egy felnőttbarát hotel. És a reggelihez járó pezsgő sem volt hátrány :)Sajnos a wellnesst nem próbáltuk ki.
Bükkös Hotel & Spa Szentendre - Vendéglátás
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 53 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 72 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
2019. szeptember 3.a párjával járt itt
Visszatérő vendégek vagyunk férjemmel. Most egy belső teraszra néző szobát kaptunk. A szoba szokás szerint szép tágas, tiszta. Két negatívum, a matracokra ráférne egy csere, mert ki vannak feküdve, illetve hiába kapcsoltuk le a klímát, nagyon erősen nyomta továbbra is a ventillátor a hűvös levegőt.
2019. június 2.családjával járt itt
Eloszor jartunk ebben a szallodaban. Tisztasag,kedves emberek fogadtak. Reszletes tajekoztatast kaptunk a szallodarol,varoskarol egyarant. A hotel elhelyezkedese kituno,kozel mindenhez. Reggeli valasztekos,boseges. A vacsora izletes,viszont valasztek igencsak keves es a talakat feltolteni is elfelejtettek. Ezen kivul mindennel elegedettek voltunk.
2018. december 2.a párjával járt itt
Kellemes és csendes hét elejét fogtunk ki a szállodában. A bejelentkezés simán,gördülékenyen ment ,pont 15. 00-kor. A mélygarázst már elfoglalhattuk előtte egy órával,hogy ne kelljen a kis utcából fölpakolni. A szálloda kicsi,tiszta,szemet gyönyörködtetően rendben van.
Kiváló 2018. október 8.barátokkal járt itt
Két éjszakát töltöttem a szállodában. A hotel épülete szép, belépve kellemes látványt nyújt a nem túl tágas recepció. A fogadtatás szívélyes és a tájékoztatás részletes. Parkolni lehet a mélygarázsban, vagy szabad téren. A szoba berendezése ízléses és jól felszerelt. Ragyog a tisztaságtól. A 51-57.
Bükkös Hotel & Spa Szentendre - SzobákBükkös Hotel & Spa Szentendre - SzobákBükkös Hotel & Spa Szentendre - Szobák
Kiváló 2018. augusztus 27.a párjával járt itt
Már másodjára szálltunk meg ebben a hotelben, így tudtuk, hogy mire számíthatunk. Szimpatikus volt, hogy 13 éves kortól fogad vendéget, így ténylegesen tudtunk pihenni, mi is a gyerekünk nélkül, csendben, nyugalomban. Az ételválaszték lehetett volna bőségesebb, de nagyon finom volt minden.
Kiváló 2018. augusztus 16.családjával járt itt
A Bükkös Hotelben már másodjára szálltunk meg. Maga a szálloda külsőleg modern, esztétikus benyomást kelt. Már a szállodába belépve kellemes illat fogadott bennünket. Tágas, modern, jól felszerelt szobák vártak minket ahol kényesen ügyeltek a tisztaságra is. Maga a wellness rész nem nagy légterű, viszont a telt ház ellenére nem volt ebből semmi kellemetlenség.
Bükkös Hotel & Spa Szentendre - VendéglátásBükkös Hotel & Spa Szentendre - Szobák
Kiváló 2018. július 5.a párjával járt itt
A személyzet készséges és nagyon udvarias volt. Az ételek finomak és bőségesek voltak, az ételválaszték / vacsoránál / lehetett volna választékosabb. A szállás kényelmes és nagyon tiszta volt. Központi elhelyezkedésének köszönhetően, könnyen elérhetők voltak a város
látványosságai.
Kiváló 2018. január 20.a párjával járt itt
Másodszor jártunk a bükkös hotelben. Elsőre is nagyon tetszett, de akkor a szobánk elhelyezkedése miatt egy kicsit zajos volt a helyzet. Idén a foglaláskor előre szóltunk, hogy a belváros felé néző csendes szobát szeretnénk. Teljesítették a kérésünket, így most minden a helyén volt. Két éjszakára jöttünk.