Andante Hotel étterme Szentgotthárd

Andante Hotel étterme Szentgotthárd
Andante Hotel étterme SzentgotthárdAndante Hotel étterme Szentgotthárd
Andante Hotel étterme SzentgotthárdAndante Hotel étterme Szentgotthárd

Andante Hotel étterme Szentgotthárd bemutatkozása

Andante a zene nyelvén annyit tesz: nem sietve, amúgy ráérősen, lassacskán.
Ahogy elpihenünk az illatozó leves felett, ahogy élvezzük az ízes falatokat vagy a bor zamatát - mind az élet szeretetéről szól, olyan élvezetekről, melyekre érdemes időt szakítanunk.

Gotthard Hotel Szentgotthárd - Senior 55+ ajánlat fürdőbelépővel
Balance napok
Thermal Hotel Balance Lenti

Andante Hotel étterme Szentgotthárd vélemények

Szörnyű 2022. december 30.a párjával járt itt
Évekkel ezelőtt jártunk már itt és a jó emlékek miatt választottuk ezt a helyet úton hazafelé.
Hiba volt. A felszolgálás villám gyors és udvarias, de a pozitívumok ennyiben ki is merültek.
Az ételekről jót és szépet nem tudok írni. Csúnyát pedig nem akarok.
A feltöltött kép magáért beszél. Két elem a tálról. Elméletileg párolt brokkoli és párolt zöldborsó.
Andante Hotel étterme Szentgotthárd - Étel/ital
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 35 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
2017. október 20.gyerekekkel járt itt
"Megmondom az őszintét" - a Kékfényben (több éve nincs tv-m, van még ilyen műsor? ) így szokták a bűnözők hazugságaikat kezdeni. Nos - bár az utóbbi egy év legjobb kulináris élménye volt számomra - nem tudok ötöst adni. Egyetlen ok miatt: a hülye díszítési szokás elterjedése miatt. Erre később visszatérek, had csigázzam az olvasókat!
Kiváló 2016. november 18., üzleti partnerrel járt itt
Városunk legjobb étterme. Üzleti megbeszélés alkalmával tölöttem el egy kiváló estét ezen a helyen. Szép,igényes kialakítás,modern de mégsem túl tolakodó. Étlapjuk ízlésesen elkészített,megfelelő választék. Személyes kedvencem a tökmagolajos juhtúróval töltött pulykamellük. Ár/érték arányban szintén kitűnő. A kiszolgálással is minden rendben volt, csak ajánlani tudom a helyet.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már2 évnyi aktív tagság
2016. augusztus 28., kollégákkal járt itt
Szentgotthárdon a fürdő közelében van. Hangulatos, a hátsó terasz nagyon tettszett. A kiszolgálás kedves, de átlagos volt. Bélszint ettem mediumra sütve. Finom volt, úgy volt megsütve ahogy annak lennie kellett. Hatalmas adag. A hozzá adott libamáj is nagyon jól volt megsütve, a gomba egyszerűen isteni.
Kiváló 2014. augusztus 16.a párjával járt itt
Évente egyszer megyünk Szentgotthárdra, de mindig ebben az étteremben ebédelünk. Figyelmes a személyzet, gyorsan hozzák a fogásokat, amik szemet gyönyörködtetőek,nagy adagok, és nem utolsó sorban ízletesek. A hely kialakítása is nagyon kellemes, hangulatos. Jó szívvel ajánlom mindenkinek. :)
Kiváló 2014. január 15.gyerekekkel járt itt
Az Andante Hotelban félpanziós ellátást vettünk igénybe, amit az Andante Étteremben fogyasztottunk el.
Egyszerűen és tömören véleményünk: "Le a kalappal! "
A reggelik és vacsorák szuperek:
-Látványa a szemnek,
-illata az orrnak,
-íze az ízlelőbimbóknak,
-na és a mennyisége a pocaknak. . .
Mindezek kedves és figyelmes pincérek felszolgálásával. Köszönjük!
Andante Hotel étterme Szentgotthárd - Étel/ital
Kiváló 2013. július 21., kollégákkal járt itt
Az éttermet csak dicsérni tudom bár az étterem elötti úton nagy a forgalom főleg munkanapokon. Az ételek finomak a személyzet nagyon készséges a tisztaságra sem lehet panasz. Könnyen megközelíthető jó a parkolási lehetőség. Családi és céges összejövetelekhez ideális az árak kicsit magasak de itt az osztrák határ mellet megszokott. Kellemes kikapcsolódást kívánok mindenkinek
Andante Hotel étterme Szentgotthárd a térképen
9970 SzentgotthárdFüzesi út 12.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • szabadtéri • széles borválaszték
H-V
magyar