Cafe Corso Étterem Szentgotthárd

Balance napok
Thermal Hotel Balance Lenti

Cafe Corso Étterem Szentgotthárd vélemények

Kiváló 2023. október 21.a párjával járt itt
Szuper jó hely nagyon kedves fiatalos csapat van segítőkészek, udvariasak,rendezett helység kinnt is bennt van kiszolgálás csak ajánlani tudom kis gyermekes családoknak is
Kiváló 2021. január 28.gyerekekkel járt itt
Rólunk annyit kell tudni, hogy nyáron imádunk teraszon hűsölni - a szóban forgó kávézó terasza pedig pont a főtér közepén helyezkedik el, hatalmas krémszínű ernyőkkel, kellő férőhellyel és aranyos, varrólábas asztalokkal. Érkezésünkkor pár percet ugyan várni kellett a helyre, de sokan voltunk rokonokkal és gyerekekkel együtt, úgyhogy ez nem róható fel.
Gyenge 2020. július 20.a párjával járt itt
Nyári kirándulás , a város főterén álló éttermet választottuk, Utólag-ezt nem kellet volna. . Fa burkolat, piszkos ,tele kávés Papirral, A
asztalon lévő terítőt előttünk lecserélték. . Rendelésünk sárgadinnye levesvolt,a mi egy paszirozott pép leves volt tulajdonképpen. .