Club3 étterem és kávéház Szentgotthárd

Thermal Hotel Balance Lenti - Senior hétköznapok fürdőbelépővel
Senior hétköznapok fürdőbelépővel
Thermal Hotel Balance Lenti

Club3 étterem és kávéház Szentgotthárd vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 47 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 120 feltöltött kép
2019. január 2.a párjával járt itt
Bár egy nagyobb évzáró céges buli kellős közepébe csöppentünk,mégis hamar kiszolgáltak bennünket. kb. 30 fős társaság tartotta az évzáróját az étteremben, kellemes, egy kicsit hangos élőzenés kísérettel. Az ételünk nagyon finom volt, grillcsirke mell egészben, gombás-nudlival, pestoval. hozzá igen finom vörösbort rendeltünk.
Club3 étterem és kávéház Szentgotthárd - Étel/italClub3 étterem és kávéház Szentgotthárd - BelsőClub3 étterem és kávéház Szentgotthárd - BelsőClub3 étterem és kávéház Szentgotthárd - Étel/italClub3 étterem és kávéház Szentgotthárd - BelsőClub3 étterem és kávéház Szentgotthárd - Étel/ital
Átlagos 2016. november 18.családjával járt itt
Sajnos Szentgotthárdon nem nagy a merítési lehetőség. Egy kellemes nyár estét szerettünk volna eltölteni. Sokat járunk éttermekbe főleg Szombathelyen, néha Kőszegen vagy akár Zalaegerszegen,üzleti utazások során természetesen más városokban is. Ez a hely a tipikus középszerűséget testesíti meg.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. augusztus 28., kollégákkal járt itt
Szentgotthárd belvárosában található. Esti fényben kifejezetten hangulatos terasszal. Bennt többféle asztallal. Van eldugotabb, nyiltabb és box is. A kiszolgálás gyors, kedves, fiatalos. Mivel késő este jutottunk oda, hogy végre együnk - egy könnyű salátára vágytam. A felszolgáló hölgy készségesen segített választani.
Gyenge 2016. július 10.a párjával járt itt
Egyszer betérsz. Eszel. Mész. Nem jössz vissza. Elfelejted hogy itt jártál.
Egy vasúti restihez hasonló.
Szörnyű 2016. május 18.a párjával járt itt
A személyzet kritikán aluli!!!!!
Nem is kértünk semmit az első megnyilvánulása után elhagytuk a helyiséget.
Hozértő felszolgálók nélkül nehéz vendéget fogadni!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt márNépszerű író - 26 hasznos szavazat
Kiváló 2013. szeptember 20.a párjával járt itt
Ma jöttünk haza, 4 este négy fajta étel, az valami finomság amit ott kaptunk. A fiatal felszolgálók igazi vendéglátósok. A tisztaság , örömmel foglalok máskor is helyet Ő náluk.
Mindenre csak azt tudom mondani a város közepén jó helyen helyezkedik el. Magyarul jövet menet útba ejthető. Jövőre megint megyünk.
Club3 étterem és kávéház Szentgotthárd - Étel/italClub3 étterem és kávéház Szentgotthárd - Étlap/itallap
2013. május 29.gyerekekkel járt itt
Az étteremben régebben nagyon pocsék volt a kiszolgálás, sokat kellett várni, és volt egy öregedő nagyon alpári pincér, aki miatt nem jártunk oda. Viszont mostanában újra mentünk, egymás után többször is és nagyon meg voltunk elégedve, mint az étellel, mind a kiszolgálással. Főleg a több személyes tálakat ajánlanám, nagyon finomak,bőségesek és árban is jók.