Andante Hotel Szentgotthárd

Senior hétköznapok fürdőbelépővel
Thermal Hotel Balance Lenti

Andante Hotel Szentgotthárd vélemények

2022. augusztus 23.a párjával járt itt
Szép tiszta szobák, kedves vendéglátók! A besorolásának megfelel! Nem volt drága! A reggeli az egy kicsit lehetne jobb, és változatosabb! Csak reggeli volt az árban, étlapról vacsoráztunk, nagyon finom volt amit rendeltünk, és akkor még nem volt olyan drága, mint gondolom most már!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2019. szeptember 10.kollégákkal járt itt
Szeptember elején munkámból kifolyólag el utaztam a kollégámmal Szentgotthárdra,a kolléganőnk,az Andante hotelbe foglalt nekünk szállást. Mikor megérkeztünk az úri ember aki fogadott minket rendkívül segítő kész volt. Elfoglaltuk a szobát,majd le jöttünk vacsorázni,amivel meg voltunk elégedve.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 23 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2015. október 27.a párjával járt itt
A kedves vendég a Hotel-be lépve az étterembe találja magát. Korábban "késdobáló" lehetett + dohányzóhelység. A fogadtatás kimért és távolságtartó, a szobák ugyan kicsik, mivel az emeleti szárnyakon helyezkednek el, néhol a szobai falak már teljesen összekenve, fürdőszoba tiszta. Az ágy írtó kényelmetlen, a falak papírvékonyak.
Gyenge 2015. október 21.barátokkal járt itt
Első benyomásra megfelelő volt arra, hogy az Őrségbe kirándulni, fürdeni mentünk és csak félpanziós alvásra kívántuk igénybe venni a hotelt. Fogadtatás a recepción udvariatlan, kimért volt. A félpanziós vacsora és reggeli minősége nem hozta az ár/érték arányt. A legrosszabb a papírvékony falak!
Kiváló 2014. július 25.a párjával járt itt
A Hotelben nagyon szép, ízlésesen berendezett modern szobák találhatóak, az egész Hotel és Étterem hangulata és design-ja magával ragadó, az ételek ízletesek és bőségesek. Szentgotthárd nagyszerű helyen van gyalog- és biciklitúrák szempontjából, akár az Őrségbe, vagy akár Ausztriába.
Kiváló 2014. június 26.gyerekekkel járt itt
2 éjt terveztünk itt, de a strandolásba, az ausztriai kirándulásba olyannyira belejöttünk, hogy hosszabbítani szerettünk volna, és annak ellenére, hogy a szobánkba lett volna más vendég, megoldották, hogy mi maradhassunk ott. Nagyon designes, szép, új szobák. Nem szabad kihagyni az éttermet, istenien főznek, mindannyian nagyon jókat ettünk ezen a helyen.
Kiváló 2014. január 15.gyerekekkel járt itt
2013-ban, a Mikulás ajándékaként jöttünk Szentgotthárdra. A már kívülről is impozánsnak látszó Andante hotel modernül berendezett, szép, tiszta. A szobánk nagyon kényelmes, a törölközők és köntösök hófehérek, a zuhanyzóban a csap szupermodern. A személyzet nagyon figyelmes és szolgálatkész volt. Emlékezetes hétvégét töltöttünk el. Köszönjük!
Andante Hotel Szentgotthárd - Szobák
Kiváló 2013. szeptember 26.kollégákkal járt itt
Kétszer jártam itt, először még a felújítás előtt, másodszor 2012-ben, már a gyönyörűen felújított épületben. Kedves, szolgálatkész személyzet, tiszta, modern, szépen berendezett szobák. Az ételek finomak, és hatalmas adagok. Gratulálok a shef-nek! ! ! A hotel a városhoz kicsit messze van, viszont a fürdő közelsége,szépsége,élvezhetősége kárpótlást nyújtott.