Buffalo Bill Western Étterem Szerencs

Aurora Hotel Miskolctapolca - Aurora napok
Aurora napok
Aurora Hotel Miskolctapolca

Buffalo Bill Western Étterem Szerencs vélemények

Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 62 városban járt márFelfedező - 76 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1056 feltöltött kép
2023. október 23.a párjával járt itt
Egy csipetnyi Amerika Hegyalja kapujánál ahogy a valahol olvasott reklámszöveg írja. Szerencs nyugati bejáratánál, közvetlenül az út mellett várja a Buffalo Bill a vendégeit. Népszerű hely ez már jó ideje az erre járók körében, mi is voltunk már itt korábban.
Buffalo Bill Western Étterem Szerencs - EgyébBuffalo Bill Western Étterem Szerencs - EgyébBuffalo Bill Western Étterem Szerencs - EgyébBuffalo Bill Western Étterem Szerencs - EgyébBuffalo Bill Western Étterem Szerencs - EgyébBuffalo Bill Western Étterem Szerencs - EgyébBuffalo Bill Western Étterem Szerencs - EgyébBuffalo Bill Western Étterem Szerencs - EgyébBuffalo Bill Western Étterem Szerencs - EgyébBuffalo Bill Western Étterem Szerencs - EgyébBuffalo Bill Western Étterem Szerencs - Egyéb
Kiváló 2022. augusztus 24.a párjával járt itt
Nagyon kellemes hely, az ételek finomak és bőségesek. A személyzet kedves, gyors a kiszolgálás.
Kiváló 2018. november 11.családjával járt itt
Mártonnapi libáságok....
A liba hús leves csodás volt....a comb omlós mint ahogy kell.... Mennyei gasztronómiai!!!!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2017. július 13.barátokkal járt itt
Egy kellemeset ebédeltem itt a barátaimmal, jó hangulatban. A western dizájn kicsit soknak, nyomulósnak tűnt, ráadásul akkor épp egy pár amerikai izomkocsi kiállítást is meg lehetett nézni a parkolóban, szóval kicsit keverednek az idősíkon, de spongyát rá. . Az ételek finomak, elég nagyok voltak, a közelben indiánok zenéltek.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 14 helyen első értékelő1 évnyi aktív tagság
2017. július 13.barátokkal járt itt
Barátaimmal ültünk be ebédelni. Az étterem körül kirakodás és indián zenészek, nagyon érdekes és hangulatos volt!
Maga az étterem tetszett és az élő zene is (az indián zenészeknek köszönhetően, kiváncsi lennék rá, mindig ott vannak-e, vagy ez csak alkalmi jellegű volt), az ételek amiket rendeltünk finomak voltak.
Nem olyan hely, ami megdobogtatta szívemet, de egynek jó volt.
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
2016. május 10.gyerekekkel járt itt
Visszatérő vendégei vagyunk az étteremnek. Nagyon finomak az ételek, már ismerősként köszöntenek a pincérek. A westernségnek ugyan én sem értem a "létét" itt ezen a helyen de ha ez a dizájn hát ez. . .
(Nem tetszik a csizma falon! ! ! ! ) Na jó ez az én bajom.
Szeretem az akcióikat is - hétköznap 16-17 óra között van 50% kedvezmény egyes ételeikből. Ja és finomak a limonádéik is!
Kiváló 2016. május 5.gyerekekkel járt itt
Vándor! … ki még nem fedezted fel kellően, édes hazánk szép tájait, jer, …. légy bátor és járd be a zempléni tájat, a zempléni hegyek szépségét, nevezetességeit. Magyarország eme északi része csodálatos hegyekben, látnivalókban. Túrád elején, a történelmi borvidék lábánál, Szerencs kapujában található a Buffaló Bill nevű étterem.
2016. március 2.egyedül járt itt
Szerintem egy nagyon jó hely én rendszeresen visszatérek, van egy olyan akciójuk ami hétköznapokon 16-17 óra között van 50%-os kedvezményű étlap igaz nem teljes, de van rajta választék. Hazafelé jövet pont abban az időszakban járok erre pl. pont ma is. A személyzet tényleg tényleg kicsit savanykás, de szerintem segítőkészek.
Buffalo Bill Western Étterem Szerencs - Külső képBuffalo Bill Western Étterem Szerencs - BelsőBuffalo Bill Western Étterem Szerencs - Étlap/itallapBuffalo Bill Western Étterem Szerencs - MosdóBuffalo Bill Western Étterem Szerencs - BelsőBuffalo Bill Western Étterem Szerencs - BelsőBuffalo Bill Western Étterem Szerencs - MosdóBuffalo Bill Western Étterem Szerencs - BelsőBuffalo Bill Western Étterem Szerencs - Étel/italBuffalo Bill Western Étterem Szerencs - BelsőBuffalo Bill Western Étterem Szerencs - Étel/italBuffalo Bill Western Étterem Szerencs - BelsőBuffalo Bill Western Étterem Szerencs - BelsőBuffalo Bill Western Étterem Szerencs - BelsőBuffalo Bill Western Étterem Szerencs - Külső képBuffalo Bill Western Étterem Szerencs - Külső képBuffalo Bill Western Étterem Szerencs - Külső képBuffalo Bill Western Étterem Szerencs - Külső képBuffalo Bill Western Étterem Szerencs - Belső
2076
2015. november 9.barátokkal járt itt
Amolyan találkozási pont. Ha hirtelen jobb nem jut eszembe és arra járunk, akkor ez ugrik be. Többször voltam ott, de nincsenek rossz tapasztalataim. Olyan kis furcsaság a város szélén, a benzinkútnál. Elég össze-vissza western, de hát milyen legyen Szerencs határában? A teraszon ülni sem rossz. Nem valami festői, de nem is csúnya.
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
2015. március 15.egyedül járt itt
Már tööbször jártam ebben az étteremben, jól ismerem. Azt hiszem azért szeretem , mert azt kapom , amit várok egy út menti korrekt étteremtől. A stílus vadnyugati berendezés, kandalló, ami rendszerese üzemel. Nem sok asztal, ami barárságossá teszi. Az étlap egyszerű korrekt ételekből áll. Legalább ezeket jól el tudják készíteni.