Pepita Macska Vintage Kávézó & Étterem Szerencs

3,4
a 19 szerencsi étterem közül
étterem, kávézó - kávéház, vendéglő
Pepita Macska Vintage Kávézó & Étterem Szerencs
Pepita Macska Vintage Kávézó & Étterem SzerencsPepita Macska Vintage Kávézó & Étterem Szerencs

Angyal Fogadó Rátka - Programokkal teli tavaszi hétvége
Hétköznapi ajánlat - félpanziós ellátással
Kőkapu Vadászkastély Nagyhuta

Pepita Macska Vintage Kávézó & Étterem Szerencs vélemények

Kiváló 2023. szeptember 11.barátokkal járt itt
A Vármúzeumban jártunk és ott érdeklődtünk a kedves hölgyektől, hogy hol tudnánk étkezni. Több helyet is felsoroltak, de mi ezt a helyet találtuk a leg szimpatikusabbnak. Nem is csalódtunk. Az ebédidő már lecsengett, nem voltak sokan, hamar kaptunk is étlapot. Választásunk a gyros tálra esett.
Pepita Macska Vintage Kávézó & Étterem Szerencs - EgyébPepita Macska Vintage Kávézó & Étterem Szerencs - EgyébPepita Macska Vintage Kávézó & Étterem Szerencs - EgyébPepita Macska Vintage Kávézó & Étterem Szerencs - EgyébPepita Macska Vintage Kávézó & Étterem Szerencs - Egyéb
Kiváló 2022. április 16.családjával járt itt
Kiváló hely csodalatos ételek kiváló kiszolgálás csak ajánlani tudom.Csodalatos vitage éterem .
Pepita Macska Vintage Kávézó & Étterem Szerencs - Egyéb
Szörnyű 2019. június 29.gyerekekkel járt itt
Ma jártunk ott, rendeltünk egy négy sajtos csirkemellet (nyers volt a hús) petrezselymes burgonyával, de e helyett szikkadt sült krumplit hoztak ki. Természetesen szerettük volna kicserélni a köretet az eredeti rendelésre, de nem lehetett, mert a szakács azt üzente. :) A köretet egyébként külön kell rendelni , és fizetni.
Szörnyű 2017. november 11.a párjával járt itt
Szombat, délután 1 óra. . . Feleségemmel kettesben el szerettünk volna tölteni egy kellemes ebédet valahol. Mivel sokat hallottunk már erről a helyről, így céltudatosan ide vezetett utunk. A hely hangulata nekünk bejött, különleges. Mindketten szeretjük a hamburgert, együnk egy-egy félét! Akcióként tábla hirdeti a bejáratnál, itt erre lesz lehetőségünk.
Kiváló 2017. január 7.barátokkal járt itt
Az ételek minősège kiváló, egyedi igényeknek is eleget tesznek. A házhozszállítás gyors. A terasz karácsonyi hangulatot idéz. A kiszolgálók kedvesek és figyelmesek.
Pepita Macska Vintage Kávézó & Étterem Szerencs - Belső
Gyenge 2016. augusztus 29.családjával járt itt
Kívülről teljesen jónak tűnt a dolog, viszont komoly lett a csalódás! Görög salátát kértem és kaptam valami hasonlót pont az olívabogyó ami teljesen hiányzott belőle, és a sajt amit nem tudtam fetasajtként azonosítani! Az öntet? Az nem volt csak az étlapon feltüntetve, hogy miből lehet választani!
Pepita Macska Vintage Kávézó & Étterem Szerencs - Külső képPepita Macska Vintage Kávézó & Étterem Szerencs - Étlap/itallapPepita Macska Vintage Kávézó & Étterem Szerencs - EgyébPepita Macska Vintage Kávézó & Étterem Szerencs - Külső képPepita Macska Vintage Kávézó & Étterem Szerencs - Külső képPepita Macska Vintage Kávézó & Étterem Szerencs - Külső képPepita Macska Vintage Kávézó & Étterem Szerencs - Étel/italPepita Macska Vintage Kávézó & Étterem Szerencs - BelsőPepita Macska Vintage Kávézó & Étterem Szerencs - Külső képPepita Macska Vintage Kávézó & Étterem Szerencs - Külső képPepita Macska Vintage Kávézó & Étterem Szerencs - BelsőPepita Macska Vintage Kávézó & Étterem Szerencs - Étlap/itallapPepita Macska Vintage Kávézó & Étterem Szerencs - MosdóPepita Macska Vintage Kávézó & Étterem Szerencs - BelsőPepita Macska Vintage Kávézó & Étterem Szerencs - Étlap/itallapPepita Macska Vintage Kávézó & Étterem Szerencs - Étlap/itallapPepita Macska Vintage Kávézó & Étterem Szerencs - Étel/ital