Rákóczi Huszonhét Pizzéria & Kisvendéglő Szerencs

3,5
a 19 szerencsi étterem közül
étterem, pizzéria, vendéglő
Rákóczi Huszonhét Pizzéria & Kisvendéglő Szerencs
Rákóczi Huszonhét Pizzéria & Kisvendéglő SzerencsRákóczi Huszonhét Pizzéria & Kisvendéglő Szerencs

Angyal Fogadó Rátka - Programokkal teli tavaszi hétvége
Kőkapu Vadászkastély Nagyhuta

Rákóczi Huszonhét Pizzéria & Kisvendéglő Szerencs vélemények

1947
2023. május 30.a párjával járt itt
Jókat írtak róla, így ide tértünk be Pünkösd hétfőn. Kívülről jelentéktelen épület és nagy udvar fogadott minket. Egy kedves pincérnő amint meglátott minket rögtön hellyel kínált és hozta az étlapot. Az italokat hamar kaptuk, de a többi is mind gyors volt, pedig jöttek vendégek sőt, állandóan jöttek a kiszállítók is.
Rákóczi Huszonhét Pizzéria & Kisvendéglő Szerencs - EgyébRákóczi Huszonhét Pizzéria & Kisvendéglő Szerencs - EgyébRákóczi Huszonhét Pizzéria & Kisvendéglő Szerencs - EgyébRákóczi Huszonhét Pizzéria & Kisvendéglő Szerencs - EgyébRákóczi Huszonhét Pizzéria & Kisvendéglő Szerencs - EgyébRákóczi Huszonhét Pizzéria & Kisvendéglő Szerencs - EgyébRákóczi Huszonhét Pizzéria & Kisvendéglő Szerencs - Egyéb
Gyenge 2023. április 15.barátokkal járt itt
A híres borvidékünk kapujában, Szerencsen, nem találtam egy jó kis éttermet, ahova be lehet ülni, és nem horribilis összegért kapok egy normál ebédet, jóízűt. Már a harmadik helyre botorkáltunk be hűvös, esős időben, és habár a külső, fedett helységben adtuk le a rendelést, a hideg bezavart minket a belsőbe.
Gyenge 2018. december 8.barátokkal járt itt
Vasárnapi hazafele úton örömmel láttuk meg, hogy végre tudunk valahol a környéken ebédelni. Az utcakép, a berendezés kellemes benyomást keltett. Belső nagyságához képest kevesen voltak, a mi termünkben csak egy, gyerekekkel együtt 8 fős társaság, a másikban is 6 fő. Az italrendeléshez időben kijött és kiszolgált a pincérnő, hozta az étlapot is.
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
2016. augusztus 6.barátokkal járt itt
Nagyon jó helyen, a fő utcán található. Étterem és pizzéria egyben. Az ételeik finomak, a pizzáik is az én ízlésemnek megfelelő vékony tésztával készülnek, kemencében sütöttek. Nem rosszak az alapanyagaik. Napi menüjük is van ami szerintem a legjobb a városban.
2016. május 25.egyedül járt itt
Egy jó extra nélküli átlagos hely ez, de van saját parkoló az udvarban! Van wifi, a WC nemcsak tiszta hanem tisztaság illatú is! Mivel hátulról (parkoló felől) jöttem egész véletlenül a konyhába részbe nyitottam be, és meglepődtünk mindannyian, viszont mindenkin tiszta ruha volt!
Rákóczi Huszonhét Pizzéria & Kisvendéglő Szerencs - Külső képRákóczi Huszonhét Pizzéria & Kisvendéglő Szerencs - EgyébRákóczi Huszonhét Pizzéria & Kisvendéglő Szerencs - EgyébRákóczi Huszonhét Pizzéria & Kisvendéglő Szerencs - Étel/italRákóczi Huszonhét Pizzéria & Kisvendéglő Szerencs - BelsőRákóczi Huszonhét Pizzéria & Kisvendéglő Szerencs - MosdóRákóczi Huszonhét Pizzéria & Kisvendéglő Szerencs - MosdóRákóczi Huszonhét Pizzéria & Kisvendéglő Szerencs - Külső kép
Kiváló 2014. május 24.gyerekekkel járt itt
Nőnapi ajándékként a család férfitagjai hívtak meg minket ebbe a hangulatos, fiatalos étterembe. Alig tudtunk választani az étlapról, annyi finomsággal kecsegtetett. Végül egy kétszemélyes tál és a gyerekeknek a pizzák mellett döntöttünk. Akkorák voltak az adagok, hogy csak összefogással sikerült bekebeleznünk az ételeket, és még csomagoltak is nekünk a maradékból. Máskor is szívesen elmegyünk ebbe az étterembe.
Átlagos 2014. május 24.barátokkal járt itt
Egy kiadós bortúra első állomása volt a szerencsi Rákóczi 27 nevű pizzéria, ahol végül csak reggelizni tudtunk, bár szívesen választottunk volna a déli étlapról. A szokásos szabványokat (ham and eggs, rántotta, bundáskenyér) korrektül elkészítették.
Rákóczi Huszonhét Pizzéria & Kisvendéglő Szerencs - Külső képRákóczi Huszonhét Pizzéria & Kisvendéglő Szerencs - Étlap/itallapRákóczi Huszonhét Pizzéria & Kisvendéglő Szerencs - Külső képRákóczi Huszonhét Pizzéria & Kisvendéglő Szerencs - Étel/italRákóczi Huszonhét Pizzéria & Kisvendéglő Szerencs - Étel/italRákóczi Huszonhét Pizzéria & Kisvendéglő Szerencs - Étel/ital