Sörház Étterem Szerencs

Calimbra legkedvezőbb ár félpanzióval
2025.01.08-ig
Hotel Calimbra Miskolctapolca

Sörház Étterem Szerencs vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 23 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2017. augusztus 14.a párjával járt itt
Csak annak ajánlom, aki csak menüt akar enni, mivel erre rendezkedtek be. Az étlapról való rendelésre nincsenek felkészülve. Sokat kell várni az ételre. A vadas marha sertésből készült, kockára vágva. Köszönő viszonyban sincs az eredeti étellel. Az étterem tágas, szellős. Egyetlen pincér szolgál ki, aki még fizető és csapos is. A menü bőséges és ízletes.
2016. szeptember 19.egyedül járt itt
Ma betértem ide pusztán kíváncsiságból mert legalább 4-5 éve nem jártam itt! Az étterem egy mellékutcában található kb. 5 perc séta a városközponttól, de akár ebben az utcában is lehet parkolni! Egy menüt rendeltem, választás már nem volt mivel jóval 13 óra után érkeztem. Teljesen tökéletes íz és finom falatok voltak a levesből kétszer is szedtem!
Sörház Étterem Szerencs - Külső képSörház Étterem Szerencs - EgyébSörház Étterem Szerencs - Étlap/itallapSörház Étterem Szerencs - EgyébSörház Étterem Szerencs - BelsőSörház Étterem Szerencs - MosdóSörház Étterem Szerencs - Étel/italSörház Étterem Szerencs - BelsőSörház Étterem Szerencs - Étel/italSörház Étterem Szerencs - BelsőSörház Étterem Szerencs - BelsőSörház Étterem Szerencs - BelsőSörház Étterem Szerencs - Belső
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2016. augusztus 6., kollégákkal járt itt
Az étterem elég kellemes hely, jók a színek, tágas, világos éttermi rész. Az étlap elég egyszerű. A napi menü kétféle választási lehetőséggel van megoldva, normál és ínyenc. Borzalmas párosításokat találni. Próbálják újdonságokkal meglepni a napi menüre visszatérő embereket de nem nagyon sikerül. . . Kiszállításuk is van.