Taverna Étterem Szerencs

Hétköznapi ajánlat - félpanziós ellátással
Kőkapu Vadászkastély Nagyhuta

Taverna Étterem Szerencs vélemények

Szörnyű 2016. szeptember 13.családjával járt itt
2016 augusztusában is jártam itt 2 egymást követő napon! Az első napon és a második napon is kétszer kerestem fel az éttermet! A napi menü kifogástalan volt, házias ízvilág és tökéletes harmónia jellemezte, majd a délután folyamán is ez jellemezte az étlapról kapott ételt!
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2016. augusztus 6., kollégákkal járt itt
A város legújabb étterme. Olaszosnak mondják, szerintem az egy kicsit túlzás. Az étlapjukon szinte csak olasz kaják szerepelnek, na meg pizzák. A pizzájuk vékony tésztás nem rossz alapanyagokkal - kicsit hasonlít az olaszokéhoz. Nem régen kezdték a napi menüt amit ki is szállítanak, azt kell, hogy mondjam, hogy a város jobbjai közé tartoznak.
2016. július 6.egyedül járt itt
Nemrég nyílt egy régi bérház aljában ez a kis étterem. Jó helyen van kicsit eldugva, de szerintem érdemes meglátogatni! Egy Paradicsomos Bruschetta amit fogyasztottam, szerettem volna még mellé desszertnek egy Panna Cottát, de sajnos az nem volt kész akkor kezdték el csinálni a következő adagot elkészülési idő 5 óra így azt nem vártam meg!
Taverna Étterem Szerencs - Külső képTaverna Étterem Szerencs - BelsőTaverna Étterem Szerencs - BelsőTaverna Étterem Szerencs - BelsőTaverna Étterem Szerencs - Étel/italTaverna Étterem Szerencs - Étel/ital