Oázis Wellness Park Panzió Szigetszentmiklós

2,8
a 7 szigetszentmiklósi szállás közül
Panzió minősítés alatt
Oázis Wellness Park Panzió Szigetszentmiklós
Oázis Wellness Park Panzió SzigetszentmiklósOázis Wellness Park Panzió Szigetszentmiklós

JOKER Party House Szigetszentmiklós - Napi árak
2024.10.01-ig
JOKER Party House Szigetszentmiklós

Oázis Wellness Park Panzió Szigetszentmiklós vélemények

2019. március 13.gyerekekkel járt itt
Szeretünk sportolni, ezt a lehetőséget ki is tudtuk aknázni. Hétköznap voltunk a családdal,emiatt nem volt telt ház, pálya lefoglaltság. Ahhoz rövid volt az idő,hogy mindent kipróbáljunk. A konditerem nagy és jól felszerelt,az úszómedence is megfelelő. A személyzet nagyon kedves és segítőkész volt.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt már3 évnyi aktív tagság
Gyenge 2017. november 20.a párjával járt itt
A szállodai szoba modern, és tiszta. 14 órától elfoglaltuk a szobát, érdeklődésemre, a recepción elmondták, hogy svédasztalos lesz a vacsora,ami 15 fő felett lett ígérve. Este meglepetésként elmondták, hogy 8 főre kért a recepció vacsorát,ezért kétféle ételből kellet választani. A reggeli minden esetben svédasztalos, elvileg!
Kiváló 2017. október 25.barátokkal járt itt
Barátainkkal és férjemmel töltöttük el az októberi „hosszú hétvégét” az Oázis-ban. Egyáltalán nem értem, miért írtak róla rossz véleményt egyes vendégek. Én (mi) kizárólag csak elismeréssel tudok szólni róla. Semmi rosszat nem tapasztaltunk semmilyen téren.
Szörnyű 2017. augusztus 19.családjával járt itt
Strand része szörnyű. Elhanyagolt, gondozatlan. Wellnessnek nevezett rész egy kis,sötét teremben egy medence, amit ha megnyomunk akkor működik a masszázs. . . . . Már ha a vendég tudja egyáltalán,hogy hol, mit is kell megnyomni. Kinti medencék elhanyagoltak, jéghideg víz. Gondozatlan terület.
2016. május 3.gyerekekkel járt itt
Családommal egy kis pihenős hétvégére vágytunk. Fontos szempont volt a táv. Így Szigetszentmiklóst választottuk. Megérkezéskor a recepción kicsit eluralkodott a káosz, ami szépen lassan lecsillapodott estére. Mindezek mellett kedvesek voltak. A szobánk tiszta volt és meleg. Az ételek minősége és a wellnes szolgáltatás az elvarásinknak megfelelt. Jól éreztük magunkat, és pihenten tértünk haza.
Oázis Wellness Park Panzió Szigetszentmiklós - VendéglátásOázis Wellness Park Panzió Szigetszentmiklós - Wellness
Szörnyű 2015. március 31.a párjával járt itt
Ajándékba kaptuk a kupont. Bejelentkezéskor az úszómester heverészett a kanapén. A recepción nem tudták eldönteni a kuponhoz jár masszázs vagy nem. Jár a szolárium zseton vagy sem. A szoba pici volt. Büdös. A hangyák rohangáltak a fürdőben. A "wellnes"olcsó és kiábrándító.
Szörnyű 2015. február 12.a párjával járt itt
Nem mostani az élmény, de még mindig erősen él bennem a hely összes emléke. A történet azzal indult, hogy nem tudtunk olcsóbb szobát bérelni, csak a legdrágábbat, az A kategóriást. Akkor még nem nagyon bántam, úgy gondoltam strandolás után jól esik majd a "keleti kényelem". . . . A szobát nem tudtuk elfoglalni az előre jelzett időpontban.
Átlagos 2014. augusztus 25.gyerekekkel járt itt
A párommal és 2 gyermekemmel töltöttem egy hétvégét náluk. A recepción a személyzet segítőkész volt, körbe vezettek és megmutatták, hogy mit merre találunk, a kéréseinket készségesen teljesítették. Az étteremben szerencsés volt a turnus elején érkezni, mert a később érkezőknek nem mindig jutott választék.
Gyenge 2014. július 4.gyerekekkel járt itt
Csak a strandig jutottunk, a szállást már meg sem próbáltuk. A standon csak hideg vizes medencék vannak. Jéghideg, azaz csapvizes. Strandolásunk napján kánikula volt, a levegő hőmérséklete 30 fok körül alakult, a medencék hőmérséklete 20-22 fok volt. Mit mondjak? Nem fürödtünk.
Gyenge 2014. június 5.a párjával járt itt
Párommal voltunk,ott töltöttünk 1 éjszakát. A recepció és az étterem között nem nagyon van kommunikáci ó,ezért nehezen kaptunk vacsorát, pedig félpanziót fizettünk. Hosszas vita után sikerült ennünk,mikor már alig volt mit. De a welness részleggel nem volt probléma,sőt még kicsit tovább is maradtunk másnap,nagyon kedvesek voltak,csak a szobát kellett átadnunk időre. A tisztaság hagy kívánnivalót. Egy próbát megért.