Hotel Kumilla Szigetvár ★★★

Három csillagos szálloda
Hotel Kumilla Szigetvár
Hotel Kumilla SzigetvárHotel Kumilla Szigetvár

Hotel Kumilla Szigetvár bemutatkozása

Pihenésre, kikapcsolódásra vágyik? Szeretne eltölteni pár kellemes napot csendes, nyugodt környezetben? A Szigetvári Gyógyfürdőben és a mellette elhelyezkedő Kumilla Hotelben megteheti, Szigetváron, a történelmi kisvárosban.
Baranya megye déli részén, a megyeszékhelytől 33 km-re fekszik a török veszedelem idején méltán híressé vált kisváros, Szigetvár.

Hotel Kardosfa Zselickisfalud - Júniusi pihenés
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval
Ambient Hotel Sikonda

Hotel Kumilla Szigetvár vélemények

Gyenge 2020. november 2.gyerekekkel járt itt
2012-ben jártunk itt először és tetszett minden. Ezért bátorkodtunk ismét ebbe a Hotelbe jelentkezni. A honlapon felajánlott csomagok közül választottunk. Már a visszajelzéskor gyanús volt, hogy valami nem stimmel. Hát kiderült! Munkásszállás-sá vitték le a színvonalat. Még szerencse, hogy a jó időben sokat kirándulhattunk.
Kiváló 2019. június 9.csoporttal járt itt
Szuperul éreztük magunkat, jó volt az ellátás kedves segitőkész személyzet Ételek változatosak, elegendők Szoba tiszta kellemes nagyságu, ágyak kényelemesek.Gondom volt a kártya fizetéssel de végül ötletesen sikerült megoldani. Közel a fürdő a vár sokat sétáltunk. Idén ujra visszamegyünk juliusba Már várom
Gyenge 2017. július 13.családjával járt itt
Megdöbbentett, hogy nincs másik működő szálloda a városban. Ez nagyon közel van minden látnivalóhoz, gyalogosan el lehet jutni mindenhova. Mi festett szobában voltunk, de tudunk olyan apartmanról, ahol még ez sem történt meg. Klíma nincs, közösségi tér alig, ha jó idő van a terasz 16 főre elegendő.
Gyenge 2017. július 8.családjával járt itt
Szigetvár egyetlen működő szállodája. Mintha a múlt század 80-as, 90-es éveibe repítene vissza a szálloda hangulata. A szobákat felújították ugyan, de az ajtókra, és az ablakokra nem jutott már pénz. Légkondicionáló nincs a szobákban, de szerencsénkre legalább ventilátor volt.