Szép környezet hiányosságokkal

Szigetvári Gyógyfürdő SzigetvárSzigetvári Gyógyfürdő Szigetvár a térképen

Átlagos 2017. októberben, a párjával járt ittÉrtékelt: 2017. október 18.
Egy kis délutáni fürdésre ugrottunk be a szigetvári gyógyfürdőbe a párommal. Nagyon jókat hallottam a gyógyvízének hatásairól. Most jártam ott először. A jegyek megvásárlásakor kicsit nehezményeztem, hogy kizárólag az "öregségi nyugdíjasok" kapnak kedvezményt, én mint vak, valamint a kísérőm pedig nem. Aztán, amikor a recepciót megtaláltuk, kiderült, hogy lehet "vegyes öltözőt" kérni, így a párom segíthet az öltözésnél. Nahát, a vegyes öltözőkabin egy egyszemélyes lyuk, amiben egy karos műanyagszék foglalja el a hely egyharmadát. A fogasnak csak a helye van meg, így az 1000 ft-os letéti díjas műanyag vállfát max a kabin falára lehet fellógatni. Elég szűkös a hely még egy embernek is, hátha még egy segítségre szoruló ember mellé, egy segítő is ott kénytelen mozogni.
Lehet, hogy van akadálymentes öltöző, vagy mosdó (amit jó ideig keresgéltünk), de ezeket nem találtuk, és fel sem ajánlották.
Maga a fürdő nagyon szép, a medencék szuperek, mindenféle bugyborogtatókkal és csobogókkal. Nem vettünk wellnes jegyet, de a normál is megfelelt egy ilyen délutánra. Tiszta, kellemes minden.
Viszont a törölközőinket igen nehezen tudtuk lepakolni. Októberi hétköznap délutánhoz képest, igen kevéske műanyagszék volt található a medencék körül, és azok is a leg-gagyibb kivitelűek. Úgyhogy félve telepedtünk arra a kettőre, amit véletlenül megleltünk.

Szigetvári Gyógyfürdő további értékelései

2023.09.22a párjával
Csendes helyen található. A fürdő fedett részében több pihenőágy található. A víz nagyon jó. A belső zárt medencéből közvetlen kijárás van a kinti medencébe. Élményelemek bent és a kinti medencében is vannnak. Étterem is van, finom ételekkel.
2023.08.04a párjával
Miért nem adnak a sérűlt látogatóknak és kisérőjüknek kedvezményt mint más fürdőkben??
2020.10.20a párjával
Hűvös őszi napon indultunk a fürdőbe,amit nem bántunk meg!Barátságos fogadtatás a pénztárnál.udvarias kiszolgálás!Információkkal ellátott medencék,jól kitáblázva mi merre van!Alig voltak,gondolom az idő miatt!A medencék ,és környékei rendben,tiszták.A WC-ék viszont szánalmas állapotban,ráférne...
Hotel Kardosfa Zselickisfalud - Kedvezményes tavaszi kikapcsolódás
Kedvezményes tavaszi kikapcsolódás