Aranypatkó Vendéglő Szigliget

6. helyezett a 14 szigligeti étterem közül
196. helyezett Balatonon - 712 étterem közül

Aranypatkó Vendéglő Szigliget vélemények

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 3.
Az volt a benyomásom, hogy a helyet tapasztalatlan fiatalok viszik, szervezetlennek, kapkodónak tűnt az egész. Érkezéskor finoman betereltek a teraszról, mondván, hogy jön a vihar, amin kissé csodálkoztam, mert kirándulás közben voltunk, elég felkészült voltam időjárásból, és persze nem is jött vihar.

boogi TOP étteremértékelő
2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 5.
Novemberben Szigligeten nem sok vendéglő van nyitva. Az Aranypatkó jobb helyen van, mint a másik, ezért választottuk ezt. Pont elkezdett esni az eső, ezért bent ültünk le. A berendezés csodálatos. A felszolgáló lány nagyon kedves, udvarias volt, de látszott, hogy gyakorlatlan. Beválasztottam egy olyan ételt az étlapról, ami már nincs.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 19. - 2 látogató hasznosnak vélte
Sajnos nem tudom értékelni, mert 15 perc után otthagytuk az éttermet ÉHESEN. Kezdem az elején: a teraszon négy asztalnál ültek, két asztalnál ahogy láttam már végeztek az étkezéssel, a belső teremben csak mi ültünk. Belépésnél hangos "Jó napot! "-tal indítottunk, amire jött a viszont válasz, leültünk és kb 10 perc után felálltam és hoztam magunknak étlapot.

Mobilról küldte. | 2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 19.
Két gyermekemmel jártunk itt. Lehúzás az egész hely. Mar az gyanús lehetett volna mi hárman voltunk vendégek az etteremben. 2 gyümölcslevet 2 gyerek adag -es egy felnőtt adag rantotthusert no meg 1 L bodzaszorpert 7350Ft -ot fizettem. Utólag latom bodzaszorp 1dl 150Ft + felszámoltak "gyárilag" 10% borravalót! A pincérre nekem kellett vadászni, hogy fizetni tudjak.

Zsuzsanna TOP étteremértékelő
Zsuzsanna TOP egyébhely értékelő
2015. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sajnálom, hogy nem olvastam korábban az előző értékeléseket. Tapasztalatunk hasonló. Óriás bécsi: "természetesen" sertés húsból, ízetlen szétkloffolt hús, a rengeteg üres panírral sem érdemelte ki mérete az óriás jelzőt. Kicsorbult pohárban felszolgált (túlcokrozott) limonádé. Mosatlan pohár, mely a citromdarabok miatt nem volt látható.

2014. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 15. - 10 látogató hasznosnak vélte
2014 június. Erre a gyönyörű vidékre bicikliztünk feleségemmel. Bátran állítom, itt van a leggyönyörűbb panoráma Magyarországon. A sok nézelődésba és 40 km tekerésbe megéhezve ebbe az "étterembe" vetett a balsors. Kívülről nagyon szép, illik a környezetbe, olyan vár jellegű. A teraszról a panoráma csodálatos. A pincérek egyből odajöttek, sokan voltak és kedvesek, szolgálatkészek.

2013. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 22. - 2 látogató hasznosnak vélte
Augusztusban családi kirándulás alkalmával tértünk be ebbe az étterembe. Elég sokan voltak, gondultuk biztos jó hely lehet. Hát sajnos csak a árai voltak "jók". Az ételek nem voltak rosszak, de az ár/érték arány rendkívül gyenge. MÉg balatoni viszonylatban is rettentően drága és a minősége annyira nem jó, az adagokról pedig nem is beszélek.

2013. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. június 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Május végén jártunk itt. Az idő is meglepően jó volt a kiránduláshoz. Ebédre tértünk be a szigliget. hu-n a térség egyik legnívósabb éttermének nevezett Aranypatkó vendéglőbe. Ahogy belépünk az étterembe tekintélyt parancsoló vadészház design nekem rideg és feszélyez, de ez ízlés kérdése. A kiszolgálás hibátlan, az étlap is hívogató.

Legnépszerűbb csomagok Szigligeten és környékén
Ensana Thermal Hévíz
3 nap/2 éjszaka 17.900 - 24.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőrészleg és fitness terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.14. - 2022.01.02.
Hunguest Hotel Hélios
2020.07.09. - 2021.07.10.
Hotel Zena
2 nap/1 éjszaka 12.679 - 21.554,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, fürdő- és szaunarészleg korlátlan használatával, masszázskuponokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.06. - 2020.12.22.
Bakonybéli Patakpart Vendégház
Bakonybél
2020.07.10. - 2021.07.10.
Fürdő Hotel
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.07.14. - 2020.08.15.
Edvy Malom Fogadó és Barokk Udvarház
Pápa
2020.07.10. - 2020.12.31.
Kolping Holiday Resort
Alsópáhok
3 nap/2 éjszaka 21.050 - 25.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, gyermekprogramokkal, élményfürdő és fitness-terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.02.25. - 2020.12.19.
Szőlő Vendégház Balatongyörök
Balatongyörök
2020.07.31. - 2020.10.31.
Nussbaum Panzió
2 nap/1 éjszaka 5.000 - 9.000,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2019.09.02. - 2020.09.15.

Szállodák Szigliget környékén
Hunguest Hotel Pelion  Szigliget
Holiday Hotel Csopak Szigliget
Club Dobogómajor Szigliget
A Club Dobogómajor hotel a Balaton és Hévíz között kínál szállást - kényelmes apartmanokkal,...
Pelion nyár last minute kedvezménnyel (min. 2 éj)
Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)
Cserszegtomaji vakáció (min. 2 éj)

Aranypatkó Vendéglő SzigligetX