Aranypatkó Vendéglő Szigliget

8. helyezett a 14 szigligeti étterem közül
219. helyezett Balatonon - 709 étterem közül

Aranypatkó Vendéglő Szigliget vélemények

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 3.
Az volt a benyomásom, hogy a helyet tapasztalatlan fiatalok viszik, szervezetlennek, kapkodónak tűnt az egész. Érkezéskor finoman betereltek a teraszról, mondván, hogy jön a vihar, amin kissé csodálkoztam, mert kirándulás közben voltunk, elég felkészült voltam időjárásból, és persze nem is jött vihar.

boogi TOP étteremértékelő
2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 5.
Novemberben Szigligeten nem sok vendéglő van nyitva. Az Aranypatkó jobb helyen van, mint a másik, ezért választottuk ezt. Pont elkezdett esni az eső, ezért bent ültünk le. A berendezés csodálatos. A felszolgáló lány nagyon kedves, udvarias volt, de látszott, hogy gyakorlatlan. Beválasztottam egy olyan ételt az étlapról, ami már nincs.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 19. - 2 látogató hasznosnak vélte
Sajnos nem tudom értékelni, mert 15 perc után otthagytuk az éttermet ÉHESEN. Kezdem az elején: a teraszon négy asztalnál ültek, két asztalnál ahogy láttam már végeztek az étkezéssel, a belső teremben csak mi ültünk. Belépésnél hangos "Jó napot! "-tal indítottunk, amire jött a viszont válasz, leültünk és kb 10 perc után felálltam és hoztam magunknak étlapot.

Mobilról küldte. | 2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 19.
Két gyermekemmel jártunk itt. Lehúzás az egész hely. Mar az gyanús lehetett volna mi hárman voltunk vendégek az etteremben. 2 gyümölcslevet 2 gyerek adag -es egy felnőtt adag rantotthusert no meg 1 L bodzaszorpert 7350Ft -ot fizettem. Utólag latom bodzaszorp 1dl 150Ft + felszámoltak "gyárilag" 10% borravalót! A pincérre nekem kellett vadászni, hogy fizetni tudjak.

Zsuzsanna TOP étteremértékelő
Zsuzsanna TOP egyébhely értékelő
2015. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sajnálom, hogy nem olvastam korábban az előző értékeléseket. Tapasztalatunk hasonló. Óriás bécsi: "természetesen" sertés húsból, ízetlen szétkloffolt hús, a rengeteg üres panírral sem érdemelte ki mérete az óriás jelzőt. Kicsorbult pohárban felszolgált (túlcokrozott) limonádé. Mosatlan pohár, mely a citromdarabok miatt nem volt látható.

2014. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 15. - 10 látogató hasznosnak vélte
2014 június. Erre a gyönyörű vidékre bicikliztünk feleségemmel. Bátran állítom, itt van a leggyönyörűbb panoráma Magyarországon. A sok nézelődésba és 40 km tekerésbe megéhezve ebbe az "étterembe" vetett a balsors. Kívülről nagyon szép, illik a környezetbe, olyan vár jellegű. A teraszról a panoráma csodálatos. A pincérek egyből odajöttek, sokan voltak és kedvesek, szolgálatkészek.

2013. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 22. - 2 látogató hasznosnak vélte
Augusztusban családi kirándulás alkalmával tértünk be ebbe az étterembe. Elég sokan voltak, gondultuk biztos jó hely lehet. Hát sajnos csak a árai voltak "jók". Az ételek nem voltak rosszak, de az ár/érték arány rendkívül gyenge. MÉg balatoni viszonylatban is rettentően drága és a minősége annyira nem jó, az adagokról pedig nem is beszélek.

2013. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. június 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Május végén jártunk itt. Az idő is meglepően jó volt a kiránduláshoz. Ebédre tértünk be a szigliget. hu-n a térség egyik legnívósabb éttermének nevezett Aranypatkó vendéglőbe. Ahogy belépünk az étterembe tekintélyt parancsoló vadészház design nekem rideg és feszélyez, de ez ízlés kérdése. A kiszolgálás hibátlan, az étlap is hívogató.

Legnépszerűbb csomagok Szigligeten és környékén
Orwa Vendégház
Zalakaros
6 nap/5 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.12.14. - 2020.12.14.
Caesar Panzió
Pápa
2 nap/1 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.12.14. - 2020.12.14.
Viktor Bor- és Vendégház
Balatonmáriafürdő
4 nap/3 éjszaka 21.633,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, borkóstolóval, szilveszteri programokkal, gálavacsorával, pezsgős koccintással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.30. - 2020.01.02.
Relax Hotel Hévíznél
Cserszegtomaj
3 nap/2 éjszaka 17.848,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, korlátlan forralt bor fogyasztással, fürdőköntös és fürdőlepedő bekészítéssel, esti szaunaszeánszokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.26. - 2019.12.30.
Veszprém
2 nap/1 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2019.12.16. - 2019.12.29.
Park Hotel Hévíz
8 nap/7 éjszaka 19.858,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, szakorvosi konzultációval, masszázzsal, wellness belépővel, internet elérhetőséggel
2017.06.01. - 2020.02.29.
Hotel Laroba
Alsóörs
3 nap/2 éjszaka 11.475 - 13.600,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és egészségsziget használattal, parkolással, internettel
2019.05.06. - 2020.01.04.
Hotel Zena
2 nap/1 éjszaka 17.572,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdő- és szaunarészleg korlátlan használatával, masszázskuponokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.22. - 2019.12.27.

Szállodák Szigliget környékén
Hunguest Hotel Freya Szigliget
A Hunguest Hotel Freya a termálvizéről híres Zalakaroson található, egy gyönyörű park...
Hotel Panoráma Balatongyörök Szigliget
Hotel Yacht Wellness & Business Szigliget
Kedvezményes nyugdíjas hétköznapok (min. 3 éj)
Télbúcsúztató (min. 2 éj)
Balatoni évindító (min. 2 éj)

Aranypatkó Vendéglő SzigligetX