boogi: Jobb is lehetne - Aranypatkó Vendéglő Szigliget

Aranypatkó Vendéglő Szigliget értékelése
4. helyezett a 14 szigligeti étterem közül

Jobb is lehetne

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 5.
Novemberben Szigligeten nem sok vendéglő van nyitva. Az Aranypatkó jobb helyen van, mint a másik, ezért választottuk ezt.
Pont elkezdett esni az eső, ezért bent ültünk le. A berendezés csodálatos. A felszolgáló lány nagyon kedves, udvarias volt, de látszott, hogy gyakorlatlan.
Beválasztottam egy olyan ételt az étlapról, ami már nincs. A felszolgáló lány közben elvitte az étlapot, segíteni nem tudott, így fejből rögtönöztem. Végül is nem volt rossz, de semmi extra. A bodzaszörpöt jobban összekeverhették volna. A WC-t takarítás miatt le kellett pár percre zárniuk, többször elnézést kértek, de állítólag szörnyű állapotok uralkodtak. Elhittem, inkább továbbmentünk.
Összességében az a benyomásom, hogy már túljutott a hely a mindegy milyen, úgyis jönnek a turisták felfogáson, de még van mint csiszolniuk, tanulniuk. Maradjanak a hagyományos magyar konyha vonalon, csak picit jobban csinálják. Hajrá!

Ennyire tetszett: Átlagos

Szeretnéd követni boogi felhasználót?    Igen

8264 Szigliget
Kossuth u. 17.

2019. augusztus 3.
Az volt a benyomásom, hogy a helyet tapasztalatlan fiatalok viszik, szervezetlennek, kapkodónak tűnt az egész. Érkezéskor finoman betereltek a teraszról, mondván, hogy jön a vihar, amin kissé csodálkoztam, mert kirándulás közben voltunk, elég felkészült voltam időjárásból, és persze nem is jött...