takach: Nem a régi - Aranypatkó Vendéglő Szigliget

Aranypatkó Vendéglő Szigliget értékelése
8. helyezett a 14 szigligeti étterem közül

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Nem a régi

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 3.
Az volt a benyomásom, hogy a helyet tapasztalatlan fiatalok viszik, szervezetlennek, kapkodónak tűnt az egész. Érkezéskor finoman betereltek a teraszról, mondván, hogy jön a vihar, amin kissé csodálkoztam, mert kirándulás közben voltunk, elég felkészült voltam időjárásból, és persze nem is jött vihar. Amúgy velünk kedvesek voltak a kiszolgálók, de többet is tévesztettek, a sörömet is elfelejtették kihozni, és az utólag kért áfonyalekvárt is. Ezen felül elég jól átjött a konyha és a felszolgálók közötti hektukis kommunikáció, ami engem kicsit zavart. Úgy éreztem, nincs biztonságban az ebédem.

Kihoztak négy egyformának tűnő húslevest, már azt hittem, hogy azt is elszúrták, felkavarva derült fény rá, hogy melyik a "húsleves gazdagon". Tekintettel a nyári melegre négyen ettünk egy kétszemélyes tálat, ami pont elég is volt (egy plusz körettel). Kategóriájában elég jó volt tál, a sült krumpli is vállalható volt. A várakozást közepesnek mondanám.

Így végül is hezitálok, hogy ajánlanám-e másoknak. Mi legközelebb egy másik helyet keresünk, ha a környéken járunk.

Ételek / Italok:
Kiszolgálás: Gyenge
Hangulat: Átlagos
Ár / érték arány: Átlagos

Szeretnéd követni takach felhasználót?    Igen

8264 Szigliget
Kossuth u. 17

2018. november 5.
Novemberben Szigligeten nem sok vendéglő van nyitva. Az Aranypatkó jobb helyen van, mint a másik, ezért választottuk ezt. Pont elkezdett esni az eső, ezért bent ültünk le. A berendezés csodálatos. A felszolgáló lány nagyon kedves, udvarias volt, de látszott, hogy gyakorlatlan. Beválasztottam...

2018. július 19.
Sajnos nem tudom értékelni, mert 15 perc után otthagytuk az éttermet ÉHESEN. Kezdem az elején: a teraszon négy asztalnál ültek, két asztalnál ahogy láttam már végeztek az étkezéssel, a belső teremben csak mi ültünk. Belépésnél hangos "Jó napot!"-tal indítottunk, amire jött a viszont válasz,...