Aranypatkó Vendéglő Szigliget

8. helyezett a 14 szigligeti étterem közül
218. helyezett Balatonon - 710 étterem közül

Aranypatkó Vendéglő Szigliget vélemények

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 3.
Az volt a benyomásom, hogy a helyet tapasztalatlan fiatalok viszik, szervezetlennek, kapkodónak tűnt az egész. Érkezéskor finoman betereltek a teraszról, mondván, hogy jön a vihar, amin kissé csodálkoztam, mert kirándulás közben voltunk, elég felkészült voltam időjárásból, és persze nem is jött vihar.

boogi TOP étteremértékelő
2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 5.
Novemberben Szigligeten nem sok vendéglő van nyitva. Az Aranypatkó jobb helyen van, mint a másik, ezért választottuk ezt. Pont elkezdett esni az eső, ezért bent ültünk le. A berendezés csodálatos. A felszolgáló lány nagyon kedves, udvarias volt, de látszott, hogy gyakorlatlan. Beválasztottam egy olyan ételt az étlapról, ami már nincs.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 19. - 2 látogató hasznosnak vélte
Sajnos nem tudom értékelni, mert 15 perc után otthagytuk az éttermet ÉHESEN. Kezdem az elején: a teraszon négy asztalnál ültek, két asztalnál ahogy láttam már végeztek az étkezéssel, a belső teremben csak mi ültünk. Belépésnél hangos "Jó napot! "-tal indítottunk, amire jött a viszont válasz, leültünk és kb 10 perc után felálltam és hoztam magunknak étlapot.

Mobilról küldte. | 2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 19.
Két gyermekemmel jártunk itt. Lehúzás az egész hely. Mar az gyanús lehetett volna mi hárman voltunk vendégek az etteremben. 2 gyümölcslevet 2 gyerek adag -es egy felnőtt adag rantotthusert no meg 1 L bodzaszorpert 7350Ft -ot fizettem. Utólag latom bodzaszorp 1dl 150Ft + felszámoltak "gyárilag" 10% borravalót! A pincérre nekem kellett vadászni, hogy fizetni tudjak.

Zsuzsanna TOP étteremértékelő
Zsuzsanna TOP egyébhely értékelő
2015. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sajnálom, hogy nem olvastam korábban az előző értékeléseket. Tapasztalatunk hasonló. Óriás bécsi: "természetesen" sertés húsból, ízetlen szétkloffolt hús, a rengeteg üres panírral sem érdemelte ki mérete az óriás jelzőt. Kicsorbult pohárban felszolgált (túlcokrozott) limonádé. Mosatlan pohár, mely a citromdarabok miatt nem volt látható.

2014. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 15. - 10 látogató hasznosnak vélte
2014 június. Erre a gyönyörű vidékre bicikliztünk feleségemmel. Bátran állítom, itt van a leggyönyörűbb panoráma Magyarországon. A sok nézelődésba és 40 km tekerésbe megéhezve ebbe az "étterembe" vetett a balsors. Kívülről nagyon szép, illik a környezetbe, olyan vár jellegű. A teraszról a panoráma csodálatos. A pincérek egyből odajöttek, sokan voltak és kedvesek, szolgálatkészek.

2013. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 22. - 2 látogató hasznosnak vélte
Augusztusban családi kirándulás alkalmával tértünk be ebbe az étterembe. Elég sokan voltak, gondultuk biztos jó hely lehet. Hát sajnos csak a árai voltak "jók". Az ételek nem voltak rosszak, de az ár/érték arány rendkívül gyenge. MÉg balatoni viszonylatban is rettentően drága és a minősége annyira nem jó, az adagokról pedig nem is beszélek.

2013. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. június 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Május végén jártunk itt. Az idő is meglepően jó volt a kiránduláshoz. Ebédre tértünk be a szigliget. hu-n a térség egyik legnívósabb éttermének nevezett Aranypatkó vendéglőbe. Ahogy belépünk az étterembe tekintélyt parancsoló vadészház design nekem rideg és feszélyez, de ez ízlés kérdése. A kiszolgálás hibátlan, az étlap is hívogató.

Legnépszerűbb csomagok Szigligeten és környékén
Lotus Therme Hotel & Spa
4 nap/3 éjszaka 39.967,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és meglepetés bekészítéssel, páros masszázzsal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.06. - 2020.12.23.
Haus Jeremias therme
Zalakaros
2020.01.28. - 2021.01.28.
Két Korona Konferencia & Wellness Hotel
Balatonszárszó
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék wellness ebéddel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.03. - 2020.04.05.
Somogy Kertje Üdülőfalu és Étterem
Bonnya
3 nap/2 éjszaka 11.248,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szerelmi bájitallal, pezsgőbekészítéssel, szerelmi postával, kedvezményes fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.14. - 2020.02.16.
Palace Hotel
4 nap/3 éjszaka 16.276 - 20.428,- Ft/fő/éj között: teljes ellátással, szállodai élményfürdő, pezsgőfürdő, finn és aroma szauna valamint gőzkabin használattal, welcome pezsgővel, internet elérhetőséggel
2020.01.15. - 2020.04.08.
Berki Margit Apartman
4 nap/3 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2020.01.28. - 2021.01.28.
Alsóhegyi Apartmanok
Zalakaros
8 nap/7 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.03.13. - 2021.01.28.
Thermal Hotel Igal
Igal
8 nap/7 éjszaka 10.707,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, egy pohár borral, gyógyfürdő-belépővel, masszázs és koktélkuponokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.11. - 2020.12.20.
Equital Lovasudvar és Wellness Panzió
Nemesvita
Napi árak, reggelivel, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.01.28. - 2021.01.03.

Szállodák Szigliget környékén
Holiday Hotel Csopak Szigliget
Palace Hotel  Szigliget
Hotel Wellamarin Szigliget
Senior ajánlat (min. 5 éj)
Wellness kikapcsolódás teljes ellátással (min. 3 éj)
WELLAShow (min. 2 éj)

Aranypatkó Vendéglő SzigligetX