Esterházy Pince Szigliget

borpince
Esterházy Pince Szigliget
Esterházy Pince SzigligetEsterházy Pince Szigliget
Esterházy Pince SzigligetEsterházy Pince Szigliget

Kardamom Apartman Szigliget - November 1.
November 1.
10.31-11.03.
Kardamom Apartman Szigliget
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz

Esterházy Pince Szigliget vélemények

2018. július 7.gyerekekkel járt itt
Nagyon érdekes helyszín, már csak a nagyméretű pincerendszer miatt is érdemes bekukkantani. Mi tényleg csak belesni akartunk, azonban a kedves, fiatal felszolgálók betessékeltek minket, hogy nézzünk nyugodtam körül a pincében. Ekkor lepődtünk meg, hogy milyen hatalmas a terület. Elmentünk az oldalsó hajóba is.
Esterházy Pince Szigliget - BelsőEsterházy Pince Szigliget - BelsőEsterházy Pince Szigliget - Külső képEsterházy Pince Szigliget - Étel/italEsterházy Pince Szigliget - Külső kép
Kiváló 2014. április 29.barátokkal járt itt
A szigligeti Süllőfesztivál volt a kirándulás fő programja, de egy kedves ismerős révén bejutottunk egy borospince látogatással egybekötött zenés-táncos esttel egybekötött vacsorára az Eszterházy pincészetbe. A hátsó bejáratnál gyülekeztünk, ahol is pálinkával, énekléssel, zenekarral, köszöntővel fogadták az összegyűlt embersereget.
Esterházy Pince Szigliget - EgyébEsterházy Pince Szigliget - Étel/italEsterházy Pince Szigliget - Egyéb
Kiváló 2013. július 17.gyerekekkel járt itt
Családi biciklitúra közben, kifulladva a szigligeti emelkedőn megálltunk egy frissítő italra. Kellemes, hűvös, hangulatos udvaron fogyasztottunk. A kiszolgálás udvarias volt. Kisfröccsöt meg hosszúlépést szerettünk volna rendelni, de a felszolgáló azt mondta, hogy nálunk külön hozzák a bort meg a szódát, és a vendég keveri magának kedve szerint.