Güns Pince Szigliget

4,7
a 21 szigligeti étterem közül
borpince

Kardamom Apartman Szigliget - November 1.
November 1.
10.31-11.03.
Kardamom Apartman Szigliget
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz

Güns Pince Szigliget vélemények

2016. március 26.családjával járt itt
Többször megfordultunk már itt nyaranta. Először bort kóstoltunk, máskor már ettünk is. Maga a hely egy családi ház és pince kertje, szép kilátással a Badacsonyra. 5-6 éve még csak finom sültzsíros kenyeret kaptunk lila hagymával,az utóbbi években langallót is, vagy ha bejelentkeztünk előre, akkor kemencében sült húst is.
Kiváló 2015. augusztus 25.családjával járt itt
A szigligeti Iharos utca elején kellett volna megkeresnem egy éttermet, de fordítva néztem a térképet, így a Güns Pince merült fel a mobilinternet mélyéről. Felhívtuk a roppant kedves tulajdonoshölgyet, aki tájékoztatott, hogy az étlapon egyelőre csak csülök, kacsasült, illetve langalló szerepel, hát gondoltuk, mivel úgyis szereti a család a hús bármilyen megjelenési formáját, hát menjünk csülközni/kacsázni.