Oszi Bácsi Keszegsütödéje Szigliget

a 21 szigligeti étterem közül
Oszi Bácsi Keszegsütödéje Szigliget
Oszi Bácsi Keszegsütödéje SzigligetOszi Bácsi Keszegsütödéje Szigliget
Oszi Bácsi Keszegsütödéje SzigligetOszi Bácsi Keszegsütödéje Szigliget

Kardamom Apartman Szigliget - November 1.
November 1.
10.31-11.03.
Kardamom Apartman Szigliget
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk - Napi ár félpanzióval
Napi ár félpanzióval
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Oszi Bácsi Keszegsütödéje Szigliget vélemények

Kiváló 2023. augusztus 2.gyerekekkel járt itt
4 felnőttel es egy ket es fel evessel erkeztunk, a rendeles felvetel alkalmaval segitettek, egyeztettünk milyen halat szeretnénk enni es ők tapasztalataik alapjan ajanlottak meretet, koretet, szószokat - bőséges valtozatos adagot kaptunk.
A hal igazan friss, nincs "hasznalt olaj" mellek íz, rosszabb idojaras eseten nem kell megvenni a strandbelépőt. Nincs túlgondolva, de az ami van az kiváló.
Visszatérünk
Oszi Bácsi Keszegsütödéje Szigliget - Egyéb
Kiváló 2023. március 8.családjával járt itt
Folyamatosan visszatérő vendégeket vagyunk és a színvonal folyamatosan tartja magát. Sőt, akár meg merem kockáztatni, hogy talán mindig jobb, mint az előző év. Nagyon színvonalas tálalás, igényes és kedves kiszolgálás - ez az, amiről a mai emberek elfeledkeznek és néha még én érzem magam kellemetlenül a vendéglátó egységekben, hogy szeretnék valamit enni vagy kérni netán.
2022. december 24.barátokkal járt itt
Oszi Bácsi keszegsütődéje örök sztár a szigligeti strandon. Ügyesen megoldották, hogy azok ehessenek a mindig friss és megfelelően megsütött halból, akik nem akarnak bemenni a strandra. Évekkel ezelőtt jártunk már itt, akkor is keszeget ettünk, de sütnek pisztrángot és harcsát, süllőt is.
Oszi Bácsi Keszegsütödéje Szigliget - EgyébOszi Bácsi Keszegsütödéje Szigliget - EgyébOszi Bácsi Keszegsütödéje Szigliget - EgyébOszi Bácsi Keszegsütödéje Szigliget - EgyébOszi Bácsi Keszegsütödéje Szigliget - EgyébOszi Bácsi Keszegsütödéje Szigliget - EgyébOszi Bácsi Keszegsütödéje Szigliget - EgyébOszi Bácsi Keszegsütödéje Szigliget - EgyébOszi Bácsi Keszegsütödéje Szigliget - EgyébOszi Bácsi Keszegsütödéje Szigliget - Egyéb
Kiváló 2020. október 14.a párjával járt itt
Bármikor, amikor az élet a Balaton északi részére sodor, muszáj elmennünk Oszi Bácsi Keszegezőjébe. Évről évre visszatérő vendégként azt kell, hogy mondjam, hogy a keszegtől, a süllőn át, a harcsán keresztül(harcsa chipset és mindennemű chipset kerülve) a pisztrángig mindig minden nagyon finom és úgy van elkészítve, hogy a lehető legkevesebbeket kelljen szálkázni.
Oszi Bácsi Keszegsütödéje Szigliget - Külső képOszi Bácsi Keszegsütödéje Szigliget - Külső képOszi Bácsi Keszegsütödéje Szigliget - Étel/ital
Kiváló 2018. október 8.a párjával járt itt
Nagyon jó hangulatú hely ahol isteni keszegeket kaphatunk. Azonban az árát is megkérik, de érdemes kipróbálni. Ez a kis keszegsütő mindenképp egy gyöngyszem. Finom nagy keszegeket kaphatunk itt, amit nem ropogós szénné sütnek (mint a legtöbb helyen) hanem finom szaftosra. A sütés végeztével citromos- zöldfűszeres olajjal kenik be a halunkat amitől csak még finomabb lesz :-)
Átlagos 2018. augusztus 21.családjával járt itt
Idén nyáron eljutottunk Szigligeten a sokak által egyszerűen csak a Balaton legjobb halsütődéjének titulált helyre, amely még B. Mária gasztrofőmegmondó asszony műsorában is szerepelt. A nevében keszegsütőde, de lehetett kapni még süllőt, pisztrángot, harcsát és pontyot is.
Kiváló 2018. augusztus 21.a párjával járt itt
Oszi bácsi halsütödéje - a szigligeti strandon - az elmúlt években legendássá vált. Nem véletlenül. Pedig nincs nagy titok! csak friss a hal,kiváló a fűszerezés és van választék. Amikor ott jártam keszeg, pisztráng, harcsa, süllő volt a kínálatban.
Szörnyű 2018. augusztus 17.barátokkal járt itt
Arrongáns és udvariatlan, lehet bármilyen finom a harcsatörzs, ha én hekket szeretnék, ne vonjon kérdőre, hogy miért nem jó nekem a harcsa! A minősíthetetlen viselkedésnek köszönhetően, semmit nem fogyasztottam a helyen. Sajnálom, hogy ilyen hozzáállással még működhet vendéglátó egység Magyarországon. A roston sült halat véleményem szerint nem bő olajban sütik.
Átlagos 2018. augusztus 6.barátokkal járt itt
Ha már a szigligeti strandra készültünk, feltétlen Oszi bácsinál szerettem volna ebédelni, annyi jót hallottam a helyről, hogy az egyik legjobb balatoni halsütöde stb. Még az sem zavart, hogy hosszú sor állt, hiszen felkészültem rá, hogy a minőségi ételt ki kell várni. Nagyon gusztán sütötték a halakat, tényleg látványkonyha volt.
Oszi Bácsi Keszegsütödéje Szigliget - Étel/italOszi Bácsi Keszegsütödéje Szigliget - Étel/italOszi Bácsi Keszegsütödéje Szigliget - Étel/ital
2017. augusztus 9.barátokkal járt itt
Első próbálkozásunkkor, amikor nem a strandról hanem az utca felőli kiadó résznél próbálkoztunk, nem jött össze mert 20 percig hozzánk sem szóltak és aki fél órája kikérte még azok sem kapták meg. Másnap már rutinosabban a strandon kértünk 2db menyhalat (magyar, szálkamentes)kovi ubival, kenyérrel.