Csobogó Étterem Szilvásvárad

Csobogó Étterem Szilvásvárad
Csobogó Étterem SzilvásváradCsobogó Étterem Szilvásvárad
Csobogó Étterem SzilvásváradCsobogó Étterem Szilvásvárad

Csobogó Étterem Szilvásvárad bemutatkozása

Éttermünk 40 fős, melyet télen a kandallóban parázsló tűz tesz még hangulatosabbá.
Tavasztól késő őszig a látványgrillel és koktélbárral felszerelt 120 fős kerthelyiségünk kínál különleges élményt a malomkeréken csörgedező Szalajka-patak látványával.

Lilla Apartmanházak Szilvásvárad - November 1.
November 1.
2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Csobogó Étterem Szilvásvárad vélemények

2023. szeptember 25.a párjával járt itt
Egyik nap délután Párommal ketten sétálgattunk a közelben és szerettünk volna valahol meginni egy finom kávét. Pár nappal korábban már beszélgettük, hogy kívülről milyen hangulatos a hely - hát most be is mentünk. Az étteremben hiába vártunk a pultnál, oda nem jött hosszú percekig senki. . .
Csobogó Étterem Szilvásvárad - Egyéb
Kiváló 2023. augusztus 8.a párjával járt itt
legjobb hely Szilvásváradon! nagy választék, finom ételek, családi hangulat
MINDENKINEK AJÁNLOM!
Gyenge 2022. június 25.a párjával járt itt
Nyári hétköznap délután, vendég alig, a pincér rögtön jön, nagyon udvarias! ! A pisztrángot tényleg most sütik, várunk. Az egészben sült - rendben, a köretnek kért gnocchi kemény, a zöldségek úsznak az olajban. A mandulás pisztránfiléből is csepeg, amúgy teljesen ízetlen.
Kiváló 2021. december 27.gyerekekkel járt itt
A kiszolgálás minősége miatt ragadtam billentyűzetet. mert ami körülvett minket, arra mondom, így nagy betűvel, hogy VENDÉGLÁTÁS. Az ételek is finomak voltak, a hely tiszta és barátságos, jó meleg egy hideg téli estén, de a vendéglátás mindent vitt :-)
Csobogó Étterem Szilvásvárad - Étel/ital
Szörnyű 2021. november 6.a párjával járt itt
Az étel hideg volt,tocsogott az oljaban,
ehetetlen volt. A pisztrángot nem ajánlom senkinek.
Kiváló 2021. szeptember 21.a párjával járt itt
Ilyen udvarias felszolgálásban még nem volt részem! ! ! ! Ilyen finoman elkészített pisztrángot, valamint desszertként túrótortát almaszósszal még nem ettem. Álomjó volt minden! Így a vadból készült raguleves is a társam kedvencévé vált. Ha valaki kedveli az ízlésesen díszített helyet ( kemence, mécses, kő s tégla harmóniáját, kékfestő textillel ), - ott a helye!
Kiváló 2021. július 20.családjával járt itt
Szilvásváradon pisztrángból készült ételek kóstolása "kötelező". A Csobogó Étterem erre kiválóan alkalmas hely. Hangulatos terasszal rendelkezik. Tiszta, rendezett. A kiszolgálás gyors, pontos és nagyon figyelmes. Az ott dolgozók segítőkészek, ajánlanak is ételeket, de a választott ételekről is pontos tájékoztatást adnak.
2020. május 26.családjával járt itt
Már sokadik ízben jártunk az étteremben. családi ünneplésre foglaltunk asztalt. Kellemes idő volt és a kert helységben foglalhattunk helyet. Több féle ételt választottunk. Volt ami a megszokottnál talán kisebb adag volt. Viszont ízletesek voltak, kivéve a sült kacsacomb. A limonádé kellemesen hűtött, a kávé kellően forró.
Csobogó Étterem Szilvásvárad - Étel/italCsobogó Étterem Szilvásvárad - Étel/italCsobogó Étterem Szilvásvárad - Étel/italCsobogó Étterem Szilvásvárad - Étel/italCsobogó Étterem Szilvásvárad - BelsőCsobogó Étterem Szilvásvárad - Külső képCsobogó Étterem Szilvásvárad - Étel/ital
Gyenge 2019. július 29.a párjával járt itt
Évek óta jártunk ide, de talán most utoljára ültünk be ide. A kiszolgálás mindig nagyon nyájas volt. Talán túlságosan is, de a mostani az igen kettősre sikerült. Az egyik pincér nagyon kimért, távolságtartó volt a másik hozta a régi formát és nyájas volt. Az étel ami ugyan nem volt rossz, de a tárkonyos vadragu leves minden volt csak nem tárkonyos és nem vadragu.
Szörnyű 2019. július 22.a párjával járt itt
Már nem először ültünk be ide egy kiadós séta után egy jó ebédre. Sajnos csalódnunk kellett. A minket fogadó pincér úgy viselkedett mintha még mi tennénk szívességet hogy ott szeretnénk fogyasztani. Nem volt itallap, de rendeltünk két limonádét, utólag kiderült, hogy darabja 1000 forint ami azért szerintem elég túlzás.
Csobogó Étterem Szilvásvárad a térképen
3348 SzilvásváradSzalajka Völgy út 441/3. 1. ép.
• kerthelyiség • akadálymentes • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, Nemzetközi